Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to Irciu dobra wiadomosc z ta pogoda jak dla mnie hehe nie wyjde jak glupek na tych weselu moze , a jeszcze tam same modelki beda doslownie i w przenosni bo same siatkarki , pilkarki reczne mowie wam chyba sie kompleksow nabawie 🙂 ale co tam w koncu jestem w najpiekniejszym stanie blogoslawionym 🙃
Michalindzior czyli masz od imienia corki nick na brzuszku >?? nasz maluszek na drugie bedzie mial Adam hehe nie oficjalnie jeszcze tylko ;p bo tak sobie wymyslilam,ze po moim tacie tylko jeszcze mezusia musze uswiadomic 😉 🙃 a imiona Emil Jerzy pasowaly by do tej dwojki 🙂 pomyslcie jeszcze na spokojnie 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniulka a patrzyłaś jakiej firmy sa to akcesoria?? Ja tez zamierzam sie wybrac i je zobaczyc, no ale musze czekac do poniedziałku. Chyba ze beda juz dzisiaj to sie przejde albo jutro 🙂 Boję się, żeby za ta cene nie było syfu jakiegos...ale kuszace sa bardzo 🙂
I tak musze dokupic butelczyny, więc najwyzej pozostane przy tych szkalnych.
Dziewczyny, wiecie może czy wymienne smoczki do butelek są uniwersalne? Tzn. czy z innych firm bede mogła użyc smoka do butli z innej firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi no tak, od imienia córki 😉 😜 🙂
A ja mam przyrodniego brata Adama.... z resztą musiałam szybko imię wybrać, bo urodził się synek przedwczesnie i nie był w zbyt dobrym stanie, no i nalegali w szpitalu żeby juz wybrać. Tak więc został Adaś 🙂 drugie imię ma po swoim dziadku, Gabrielu. Ale to długa historia...
A Michasia to czysty przypadek, tak nam się podobało... 🙂 A że Olka też nam się podobała, ale ta od Aleksandry a nie Olgi, to dalismy na drugie 🙂

Muszę się u nas po niedzieli wybrać do biedronki, może będzie i tu coś fajnego bo w tym tyg. nie było. Albo wykupili....

dzisiaj na obiadek rybka,... ale w formie paluszków... w kształcie rybek 😁 hehe 🙂
jakos wesoło mi się na patelni zrobiło 🙂 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu kurcze nie wiem..... nie wiem jak to jest z tymi firmowymi smoczkami, bo takie zwykłe z apteki na pewno są uniwersalne bo kupowałam poprzednio... tzn starszym dzieciom. i pasowały do wszystkich butelek....
ale nie wiem czy w tych firmowych się nie wycwanili i tylko te ich pasuja... chociaz wydaje mi się że nie powinno tak być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj czerwony barszcz robię, trzeba troche żelaza wszamać i kwasu foliowego 🙂 🙂
Mam ochote jechac do tesciów po te rzeczy, ale Robert mówił że ma ich nie byc i wrócą dopiero ok. 18 😞 Chciałam zeby zadzwonił i dopytał sie czy napewno gdzies wychodza, bo dzisiaj mnie nosi strasznie i chce juz zabrac to co kupila teściowa 🙂

Michalindzior popatrz na imiona w kalendarzu, może coś rzuci ci sie w oczy 🙂
Ja do Franka nie zastanawiałam się ani chwili, juz na długo przed zajściem w ciąże wiedzielismy ze jak bedzie chłopak to Franek, gorzej z dziewczynką....no a niedawno Robert wymyślił nowe imię dla Franka - Julek, które tez mi się bardzo spodobało. Ale już przyzwyczaiłam się do tego pierwszego. A na drugie chciałam dac Robert 🙂 No chyba ze padnie na Julka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez niewiem Lusiu co do tych smoczkow,ale wydaje mi sie,ze te firmowe maja tylko swoje!!! A co do tych butelek z disneya to mi tez maz mowil czy to czasem nie jakis syf,ale to sie sprawdzi,a ja juz sie na nie tak napalilam,ze szok bo wszystko co Kubusiowe to przecudne,no juz taka jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coprawda te szklane sa Canpolu, i myslałam o wymiennych smokach co są w butelkach Lovi, bo nie ukrywajmy są lepsze od tych zwykłych i kosztują w realu 5,99, a Lovi też jest firmy Canpol. Jak kupię szkalną to będę musiała przełożyć smoki i sprawdzić czy pasują. No i co do tych biedronkowych, to ciekawe jakiej sa firmy, żeby tez nie było jaj z dokupowaniem smoków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dla chlopca niemielismy imienia bo kazde sie z kims kojarzylo,a Kacper zostal bo mi sie najbardziej jakos podobalo,chociaz ja chcialam Filipa,a maz Kube,ale zadnemu z nas sie jego imie nie podobalo i zostal Kacperek!!!A dla dziewczynki mielismy wiekszy wybor miala byc albo Maja,Julia,albo Laura,no ale bedzie synus!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka takie same kubusiowe tylko korek od butelki był łososiowy i kubuś na nim miał pełniejszy uśmiech, widziałam za 17zł. I chyba były z Canpolu. I jestem ciekawa jak to będzie z tymi. Chociaż taka wielka różnica nie wróży za dobrze. A z drugiej strony tez w granicach 6zł. można kupić zwykłe butelki normalnie na stoisku dzieciowym.
Teraz takie gdybanie, a najlepiej jakby się zobaczyło te butelki na własne oczy. Ale znając życie jak pójdę do swojej biedronki to już ich nie będzie:/ Chyba że beda mieli zapasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak będę miała po 36tc robione usg przez mojego gina to musze go przycisnąc zeby powiedział płeć, bo jak narazie tylko raz nam powiedziano ze to chłopak i to na 90%. A jak będzie zonk przy porodzie i urodzi się dziewczynka? 😲 😲 😲 Dlatego wolę wiedziec wcześniej i się psychicznie nastawić 😉 No i znależć jakieś sensowne imię...chociaz nie dopuszczam do siebie takiej mysli!! Całą ciążę czuję się na chłopaka i tak ma zostać!!!!!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bardzo chciałam mieć chłopca i dupa imiona miałam wybrane miał być alex olivier albo emil a dziewczynki nie brałam pod uwagę i co proszę imię wybieraliśmy 10 minut nie miałam żadnej koncepcji ale nam się spodobało to imię i chyba zostanie dziewczynka wogóle nie była brana pod uwagę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez tylko chłopaka braliśmy pod uwagę, no ale póki co na żadnym usg o dziewczynce nie było mowy, ale wiecie, różnie to może byc 😉
Idę do sklepiku teraz bo lodówka straszy światłem a i piesek cos postękuje 🙂 Biedny musiał tyle czasu znosić pani lenistwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi lekarz dwa razy (ten prywatnie) mowil ze chłopak, nawet w karcie ciąży wpisał... ale idę po 10 czerwca jakoś to powiem niech potwierdzi 🙂
dziewczynka miała być Jagoda albo Julia...... 🙂 teraz się okaże.... na co zdecydujemy....
kalendarz wertowałam juz kilka razy i jakoś mi nie pomogło.... 😞
Lusia ale bym zjadla takiego barszczyku..... ☺️ 😜 🙂 chyba zrobie niedlugo.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu co sie martwisz najwyzej bedzie Frania hehe(zartuje oczywiscie 🙂) Ja jestem przekonana na 100,ze bedzie Kacper bo mi juz chyba z 5 razy potwierdzil lekarz!!!A z drugiej strony jakas niepewnosc jest,jakby sie okazalo ze to dziewczynka chyba bylabym w takim szoku,ze bym ich tam wszystkich wysmiala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mmi dziś przyszły buciki które wygrałam na aukcjach
http://www.allegro.pl/item1039426895_adidas_j_nowe_11_5_dziewczynka_cudo.html

http://www.allegro.pl/item1037080603_puma_drift_cat_crib_ii_miekkie_r_20.html
w super stanie ładniejsze niż na zdjęciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ginka powiedziała że widzi pępowinę, ale obok niej siurka, nawet poradziła się drugiej i postawiły na chłopaka, ale na 90%. Drugi raz jak byłam prywatnie, lekarz widział tylko pępowine, a jak myslał że już coś jest, okazało się ze dzidek włożył sobie ręke między nogi i tyle było widac. Na kolejne usg prywatnie nie będe się wybierac, bo szkoda kasy, a teraz sa ważniejsze wydatki!! Także pozostaje mi tylko mój gin i w nim cała nadzieja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh to dziwne ,ze u ANiulki juz dzis byly te rzeczy z Kubusia . .. . chyba jednak dzis meza wyciagne i do tego sklepu bo jakby mialy u nas juz tez byc 🙂 wole sie upewnic a pozatym sprawdze ten proszek czy jeszcze jest . .. . dzis jestem z siebie dumna , bo az 2 razy w sklepie bylam normalnie do ludzi wyszlam ;p chyba tylko dzieki tej pogodzie 🙃
a Ja gdyby urodzila sie coreczka nie mialabym zielonego pojecia jak jej dac na imie zawsze mialam imie dla chlopczyka ale dla dziewczynki jakos nie moj m. za to wymyslij imie Sonia jesli kogos obraze o przepraszam,ale mi sie strasznie nie podoba . . . a druga opcje mial Narin 🙃 mowie wam dziewczyny mialabym przeprawe z mezem i wojne gdyby w moim brzuszku byla dziewczynka moze przy drugiej ciazy 🙃 super byloby miec parke w domciu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...