Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh to i tak wiecej niz Ja , ale mamy jeszcze te saszetki z Lovelli wiec mozna je rowniez wykorzystac , a w razie czego bedzie proszek dla nas , a w twoim przypadku dla wiekszych dzieci 😉 ale Michalinka Twoja urodzila sie juz w terminie jako drugie dziecko ?? Juz czekam na poniedzialek by moc z samego rana isc do biedronki po jakies kubusiowe gadzety ;p ciekawa jestem jakie beda przede wszystkim jakiej jakosci , bo cenowo bardzo mi odpowiadaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za oklaska 😉 🙂 🙂
ja też miałam to z loveli, zrobilam w tym jedno pranie maluszkowe, i tez fajnie pachnie... 😉 i bardziej miłe w dotyku po tym ubranka są.
No masz rację, zawsze to można potem wykorzystać... 😉
a Michasia moja urodziła się 6 dni po terminie dla odmiany, ale już własnie tak mniej więcej w tym tc lekarz mówił że mięśnie tam jakieś puszczają... więc ostrożności nigdy za wiele.... 😉
tym bardziej teraz na prawdę przesladuje mnie w koszmarach myśl że nie zdążę dojechać do szpitala , jak się wszystko zacznie... 😉 a tu pewnie w rzeczywistości będę się kilkadziesiąt godzin męczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wiec widzisz na swoim przykladzie, ze nie ma reguły . . . . . a mowia, ze dziewczynki szybciej pchaja sie na swiat . . . no to skoro juz lekarz tak mowi to rzeczywiscie tymbardziej powinnysmy na siebie uwazac
a co do samego porodu to na pewno zdazycie z mezem dojechac na czas na porodowke oto akurat bym sie nie martwila 🙂
nic Ja poki co uciekam troszke poleniuchowac , pogapic sie w sufit 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Wkońcu was doczytałam 🤪 Ufff 19 stron 😜
Ja wczoraj tak działałam z tym sprzątaniem, ze byłam wykończona, chyba troszkę przesadziłam 😞 Aż malutka w brzuszku skakała jak szalona...
A popołudniu byliśmy na dniach Dąbrowy, fajnie było, chociaż straszny tłum ludzi...Musiałam osłaniać brzuszek jak np. chciałam skorzystać z WC, coby mnie nikt nie walnął...Dobrze, że udało nam się znaleźć ławeczkę i przesiedziałam całą imprezę 🙂 A jak wróciliśmy do domu, to padałam z nóg. Także cały dzień miałam pełen wrażeń 🤪
A dzis byliśmy w Castoramie, bo zamiast malowania kaloryfera w pokoju małej mężuś wymyślił, że go zabudujemy. Także wziął się dzisiaj do pracy i będzie pięknie. Ach no i ostatnio zakupiliśmy takie piankowe dekoracje na ścianę z motywami Kubusiowymi 😜 No i firaneczka wkońcu nam przyszła. Także już się nie mogę doczekać, kiedy to wszystko wykończymy i udekorujemy pokoik Emilci...Będzie pięknie!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasprzątałam sie dzisiaj jak szalona hehe, ale za to wszystko jest zrobione 🙂 Nawet bardzo się nie namęczyłam 🙂 Wykąpałam się i padnieta położyłam się ok.18, nawet zakupów nie zrobiłam. Obudziłam sie przed 21 i poszłam do kauflandu. Tak chciało mi się pić, a zabrakło mi kasy na wodę, więc musiałam iśc do domu. Własnie weszłam, a jest 22.34 🙂 Troche mi zeszło 🙂 Zaraz muszę coś zjeść bo jestem głodna jak wilk!! Wykończył mnie ten spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
dziewczyny patrzyłam na necie te podkłady poporodowe i tak się zastanawiam ile ich trzeba kupić?... i jakieś konkretne podpaski czy obojętnie???


Wczoraj oglądałam taki program na tvn style, i pokazywali podpaski, to były takie bardzo duże, specjalne. Co do podkładów to nie wiem, ale lepiej się dowiedzieć wszystkeigo w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek brzuszki 😜
Melduję się jako pierwsza w tą słoneczną niedzielę 🙂
Co do podkładów, to ja narazie zakupiłam tylko 3szt tych na łóżko, bo nie wiem, czy u mnie w szpitalu pozwolą nosić te majtole siateczkowe z podpaską. Jeśli tak, to 3 sztuki w zupełności wystarczą na cały pobyt w szpitalu. Ale jeśli powiedzą, że mam siedzieć w łóżku bez majtoli, coby był przewiew, to mężuś będzie musiał dokupić mi więcej tych podkładów na łóżko (napewno można je dostać w szpitalu)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ja wczorajszy dzień spędziłam na zakupach,a wieczór u znajomych. Męczący dzień,ale prz yjemny 🙂 Dla małej kupiłam wanienkę w Ikea. Podoba mi się bo jest malutka (do małej łazienki w sam raz). W poniedziałek wybiorę się do takiego dużego sklepu dziecięcego, gdzie mam karte zniżkową (tylko 3%,ale zawsze coś) i kupię już kosmetyki.

Ann- promocja w Tesco super. Myślę,że tańszych pieluch nie znajdziemy. Pamiętam jak dla małego kupowałam to te,które były tańsze niż 50 gr/szt to się opłacały.

Michalindzior- musisz wrzucić na luz!Skończ z intensywnym sprzątaniem. Jeszcze chwile musisz przetrzymać młodego w brzuchu. Poza tym patrząc na to ile będziesz miała zajęć już w krótce to chyba warto jednak teraz sobie trochę poodpoczywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka - u mnie w szpitalu jest zakaz noszenia majtek. W praktyce wygląda to tak,że jak jest wizyta to dziewczyny gaci nie mają, a po wizycie wszystkie zgodnie zakładają 🙂
To jest mega niewygodne chodzić z wielką podpaską i bez majtek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂)doczytalam was 🙂)
u nas pogoda do bani 😞choc widze ze sloneczko sie przeciera 🙂
spedzilam wczoraj super popoludnie z lubym i ze znajomymi 🙂bardzo bylo milo az mi sie lekko na sercu zrobilo bo ostatnio oboje jestesmy jacys spieci.
dzis obiadek u tesciow 🙂my to mamy dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki!
U nas wczoraj miala byc popijawa,wpadli znajomi,zrobilismy grilla a jak przyszlo do picia to chlopaki stwierdzili,ze nie maja ochoty 😉 W sumie dobrze,bo juz pod koniec to nie mialam siely siedziec,krecilam sie na kanapie i tylko czekalam zeby sie zmyli juz 😉okropna jestem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNKI 🙂
u nas dzisiaj sie zapowiada sloneczna pogoda,ale chyba nie bedzie tak cieplo jak wczoraj 😞 Wczoraj zrobilam wielkie pranie ciuszkow,wypralam 3 pralki,i kilka rzeczy w rekach!!!Ale to jeszcze nie wszystko,bo przeciez niemam jeszcze pieluch,poscieli,kocyka,i kilku ubranek!!!Ja dzisiaj tez do poludnia siedze sama,bo moj mezus wybyl w nocy na gielde samochodowa,po czesci do auta,ja kiedys z nim oszaleje wrrrr.... 😞 😞 U nas na szkole rodzenia polozna mowila cvo potrzeba do szpitala,a wiec majtki mozemy miec zwykle bawelniane,ale polecaja te jednorazowe,a co do podpasek to niemozna ich miec tylko te dla dzieciaczkow z belll mamai,te takie duze wklady masakra ☺️ takie sa wielkie,a podkladow na lozko nie trzeba miec oni daja,i koszule do porodu tez,no i dzieciaczkom ubranka tez zapewniaja i rozek,tylko pozniej maz musi przynies pampersy,i chusteczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko okaże się w praniu jak już będziemy w szpitalu 😉 Wtedy dowiemy się co tak naprawdę było potrzebne, a co nie 😉
Ja zaraz uciekam zjeść jakieś śniadanko i obudzić męża, bo jeszcze smacznie śpi 😉
Ach no i muszę się wam pochwalić, bo przed chwilką zrobiłam mega zakupy na allegro heheheheeh
http://allegro.pl/item1045554186_2_elementowa_posciel_promocja_baby_raj_100x70.html - wzięłam wzór 25 myszkiw serek (ktoś już kiedyś ten wzór pokazywał i nie mogłam się oprzeć heheh bo mamy narazie tylko jeden komplet pościeli)
http://allegro.pl/item1047824597_aeg_termometr_na_podczerwien_do_ucha_czola_1sek.html
http://allegro.pl/item1061397823_wyprawka_niemowleca_piecioczesciowa_roz_62.html - model pistacjowy 🙂 To mężuś się uparł, bo spodobał mu się napis hhihiih 🤪
http://allegro.pl/item1054839328_czapeczki_niemowlece_bawelniane_rozmiar_1.html - ta czapeczka jest od tego samego sprzedawcy co wzięłam wyprawkę więc za przesyłkę płacę tylko raz 😜
Ehhhhh nie mogę wchodzić na allegro, bo zawsze muszę coś zakupić 🤪 A jak się nie płaci gotówką, tylko przelewem, to jakoś łatwiej jest dokonać wyboru, bo nie czuje się wartości pieniądza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie kolezanka mi przyslala stronke z pieluchami tanimi,uzywa ich i jest zadowolona,no ale najpierw wyprobowala wszystkie typu pampers czy huggiss,i stwierdzila ze huggisy uczulaja jej mala bo sa za bardzo zapachowe,i pisze mi ze dobre sa tez te z biedronki dada!!!a to lin do tej str http://pieluchy.net/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyspałam się dzisiaj jak nie wiem 🙂 Lubego jeszcze nie ma, ale dzwonił że podjechał na giełdę, kupił mi truskawki i wraca 🙂 Jak wyszedł wczoraj po 12, to juz prawie 24 godziny na nogach jest, ech, jak wróci to padnie...

Irka widziałam kiedys tą strone, i dziewczyny na jakims forum bardzo zachwalały sobie te pieluchy, ja zobaczę, co z tymi naszymi 🙂 Pieluchy Dada newborn nie są aż tak rewelacyjne jak te o rozmiar następne, ale wiadomo, każdemu pasuję co innego, i ponoć te z Lidla Toujurs sa super 🙂
Edyta troche zaszalałaś na okolicznośc niedzieli hihi 😉 Moja teściowa kupiła mi komplet nr.13 🙂, a bardzo mi sie podobają nr.8 i 9 - te kolorki są bajeczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Edycia,ale nam zaszalalas wszystko superowe 🙂Mi sie najbardziej podobaja nr 34 i 35 pieski kremowe i niebieski,nawet mam taka jedna pieluche flanelowa z niebieskimi pieskami 🙂Zaraz uciekam na obiadek,jak to przy niedziel tradycyjnie u nasi rosolek,kluseczkii roladki z surowka,widac ze mama gotuje hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, nie pamiętam kiedy się tak wyspałam jak dzisiaj 🙂

Edytko wszystko śliczne, sama się zastanawiam nad tym termometrem i chyba tez go kupie 🙂

Jak tak o tych podkładach to myślę ze w domu tez mi sie przydadzą na łózko, bo pewnie ciągle to brudy będą schodzić, a jak znam życie to mimo podpasek i tak może coś ulecieć. No i maluszka można tez na nich przewijać 🙂

Lusia ale mi zrobiłaś ochoty tymi truskawkami....a kolo mnie ich nie ma 😞

Dziewczyny nie przesadzajcie z tym sprzątaniem, bo naprawdę można sobie narobić... znajoma stwierdziła ze delikatnie okna umyje, jak będzie zmęczona to przestanie...no i sobie wywołała przed czasem!!! Odpoczywajmy ile możemy bo jak będzie dzidzia to już nie da rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie
Pogoda niezbyt ładna bo i deszczyk pada i brak słońc.
Mój łuby już też rosołek ugotował to mi zostanie zrobić drugie danie ale to jak wróci od synów to wtedy będzie akurat gotowe drugie danie. Na razie sobie odpoczywam bo jakaś senność mnie ogarnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...