Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehhh zrobilam zupke z mrozonek i chyba jak na zlosc dla mojego m. za swoje zachowanie wczorajsze bedzie mial z brukselka i kalafiorem ,ktorych nie znosi . . . . trudno sie mowi kocha sie dalej 😜 a wcale nie chcialam byc zlosliwa po prostu takie wpadlo do koszyka i do zamrazarki 🙂
uciekam sie pouczyc bo dzis na 4 mam egzamin wrrr do wieczorka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie zycze ci Michalindzior 🙂 tego konca lipca zreszta to moj termin :P i tez chcialabym go jakos przyspieszyc pomysle o tym w lipcu moze meza zagonie do robotki ☺️ ☺️pobiegam po schodach i bedzie ok 😉 tak kilka dni przed czasem bym chciala tylko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeeeej jakiego mam dzisiaj lenia okrutnego ☺️ Siedzę przed kompem w piżamie i zajadam ciasto rabarbarowe od teściowej 😜 Jak mąż wpadnie wcześniej z pracy to chyba padnie 🙃 Nawet za obiad się jeszcze nie wzięłam ☺️ Kurcze dojem ciasto i zabieram się do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właściwie porodu tez sie tak bardzo nie boje jak tego co Ty Michalindzior, okoliczności w jakich sie zacznie poród..już się nie moge doczekać. Mam stracha by nie zapomnieć o wszystkim, wiec na początku czerwca chce spakować większość rzeczy do torby.
Jutro zamówię większość brakujących rzeczy a resztę dokupię w międzyczasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam takiego lenia... miałam wyprodukować dzisiaj nowego awatara. ale muszę się doprowadzić do jako takiego stanu bo mnie lustra straszą... na szczęście M. chyba po wczorajszym małego z przedszkola mi odbierze.... 😉 więc zaraz ogarnę się, i ogólnie w koło,może te zdj uda mi się zrobić.... i zrobię pierożki 😜... ale kupne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko ja mam to samo z ta roznica ze jestem ubrana i zdazylam byc juz z psem i u babci ostrzyc jej wloski 😉,a do reszty nie mam zapalu...moj luby spi po nocce bo maja w leroyu inwenture,dzis tez idzie na nocke,zaraz biore sie za obiad i wkoncu za ostatnia ture prasowania dzidziowych ciuchow 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem straszną planistką i nienawidzę sytuacji spontanicznych, niezaplanowanych...A poród niewątpliwie do takich należy 🤢 I też już jakoś mniej boję się bólu porodowego (choć pewnie bliżej terminu zacznę się bać hehe) ale boję się okoliczności w jakich się to zacznie. Boję się, że to będzie w środku nocy, albo co gorsza gdzieś na mieście jak będziemy z mężem na zakupach...Ehhhh już naprawdę chciałabym mieć to za sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszalały kobiety, wszystkie mi uciekłyście 😞
Jeszcze nie byłam w biedronce i nie wiem czy pójdę, hmm....jak mam brać od lubego kasę na jakieś tam pierdoły dzieciowe to wolę siedzieć cicho, bo będzie gadanie, że już przeciez mam....on jakos "nie czuje" zakupów dla małego, i zostawia mi to na głowie, a ja tylko kasę potrzebuje 😉
Ale za to dzisiaj wybrał się na zakupy rano, zrobiliśmy pycha jajecznicę, zeżarłam pół kilo truskawek z cukrem i śmietaną - a dupa rośnie 😉
Koło południa tak zaczęło lać, teraz widze że tylko chyba kropi...kurcze, no przeszłabym się zobaczyć te butelczyny, ale w tej mojej biedronce zawsze rzucają się na wszystko, że o tej porze i tak mogłoby nie być....co prawda kawałek dalej mam drugą.
Justi ta butelka z linku to nie jest ta sama co w biedronie, bo ma inny korek. Widziałam taką w realu za ok. 25zł, ale to niestety nie to.
Ale fajna jest ta z uchwytami, może chociaz taką bym wzięła....a luby teraz śpi, więc jak tu kasę od niego wziąść 🤨 Chyba muszę się sama obsłużyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 ja uzywalam fissana do tej pory,jest srednio wydajny ale bardzo dobry,w aptece polecaja i moja mama i ciotka.jest gesty bardzo,zapach sredniawy ale warto kupic,teraz przestalam go uzywac bo mamy z mezem wysypki od niego,ja od smarowania a maz bo sie przytulal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...