Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
laski,a co z gaciami i gorsetami po porodzie?bo trzeba sie potem posciasniac zeby wszystko wrocilo do normy,macie upatrzone co kupic?
ja myslalam zeby kupic cos takiego

http://cgi.ebay.pl/2er-S-Slim-N-Lift-SURPREME-Corsage-Miederhose-bauchweg-/230481932586?cmd=ViewItem&pt=DE_Mode_Accessoires_Bademode_Unterw%E4sche_Bodys_Corsagen&var=&hash=item7b66dfab7e

Watpie, żeby był jakiś sens kupowania tego typu bielizny. Osobiście uważam, że tylko od mięśni zależy i od jędrności skóry na brzuchu, czy wrócimy do wyglądu sprzed ciąży. Jakb to było takie łatwe do osiągnięcia tylko za pomoca gorsetów czy gaci, to pewnie brzuchy kobiece nie wyglądałyby tak jak wyglądają w niektórych przypadkach.
Ja mówię NIE 🙂

ale to chyba za bardzo zabudowane jest ale wyglada jakby mocno sciaskalo,musze poszukac czegos na sam brzuch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
lusia,bo to sie smarowac trzeba 😉 ja sie smaruje kremami i jedna tubka na 2-3 tyg mi starcza tylko jak oszczedzam


ja się smaruję 2 razy dziennie i nie schodzi mi tego tyle, a smaruję piersi, biodra i brzuch. do reszty ciała używam innych, normalnych balsamów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie takie pasy i inne podobne rzeczy mające nam pomóc wrócić do formy to pic na wodę fotomontaż 🙂 po prostu kolejna rzecz, na której można zarobić kasę, nic więcej. po prostu nie wierze w takie cuda, a jak komus pomogły, to pewnie siła sugestii zadziałała a nie sam pas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kobietki tak jak Ty Lusia uważam że to niewiele pomaga...
no i szczerze mówiąc po 2 ciążach wcale mi mięśnie brzucha nie wiszą- nie wiem czy to wykonalne w ogóle- a nie stosowałam niczego. jedyne co "wisi" to skóra na którą raczej takie pasy nie pomogą.... prędzej juz masowanie czy po prostu ćwiczenie(przede wszystkim) tego brzuszka, ale jak skóra będzie miała wrócić do poprzedniego stanu to tak będzie, znajoma po 2 ciązach nie ma ani rozstępa ani flaczka na brzuchu.... taki mam ja zdanie, nie wiem ja wy kochane.

zjadłam pomidorki ze śmietaną i cebulą ale dostałam zgagi 🤨 tam mam po cebuli ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj może koło 14 zjadłam sobie paróweczkę, którą po prostu uwielbiam, ale niestety 😞 do tej pory się po niej męczę. Nie mam zgagi, ale czuję ciężar na zołądku i odbija mi się nią 😞 Wzięłam jakis czas temu coś na niestrawność, bo bardzo mnie mdliło. Za każdym razem od jakiegos czasu mam tak po parówkach, ale liczyłam, że może tym razem uda się 🙂 A takie pyszne luby kupił 🤔
Teraz jestem trochę głodna, ale to nie pora na jedzenie, więc może tylko miętkę wypiję albo wodę mineralną i spać 🙂
Współczuję ci Michalindzior bo jestem specem od zgagi 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po poprzedniej ciąży nie mialam ani jednego rozstępu ani rozciagniętej skóry nic, został trochę brzuszek ale przed kolejną ciążą się go pozbyłam, nie stosowałam właściwie nic poza zwykłymi balsamami.Ciekawe jak teraz będzie na razie nie mam rozstępów w ogóle tylko skóra bardziej mi się rozciągła niż poprzednio, mam większy brzuszek. Pożyjemy zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, mnie brzuszek swędzi wiec pewnie szykują się kolejne rozstępy na wyjście he he, ale nie przejmuje się tym teraz, będę martwic się po ciąży. ja dzisiaj z mamą jadę na komisje lekarska a o 16.15 sama ze sobą do ginka lecę..mam nadzieje że wszystko oki.
miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czwsc kobitki 🙂)..ja po wczorajszej wizycie u diabetologa nie mam najlepszych wiesci bo niestety ale dostalam jednak insuline 😞,a tak chcialam tego uniknac,nie jest najgorzej bo musze ja brac tylko do kolacji i zaledwie jedna jednostke no i dalej trzymac diete ale doktor mowi ze to bezpieczne dla nas obojga wiec bede sie sluchala 😉)...milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉 ale pogoda do kitu ehh powiem wam,ze chyba tylko mnie ona cieszy bo w czwartek te wesele 🥴 mam nadzieje,ze do czwartku bedzie zimno i do kitu , a pozniej juz moze byc pogoda taka na jaka sobie kto zasluzyl 😜 🙃 i wymarzy . . . poza tym jakos duuuuuuuuuuuzo lepiej w ciazy czuje sie gdy jest zimno niz jak sa takie upaly,ale wszystko przed nami ,. . .

Olusia kupilam sobie wczoraj w aptece ten FISSAN 20,99 zł zapach super bardziej to masc niz krem,ale fajna pachnie wg mnie jak nivea zobczymy co zdzialam :P wzielam jeszcze AA na rozstepy wiec bede na zmiene sie nimi smarowala . . a moj maz hehe zlapal sie za glowe bo mam jeszcze perfecte w domu a ja jakas oszalala znow kupilam kremy,ale mi wystarczy taka tubka 150 ml na 2 tyg max a teraz jeszcze brzuch bedzie rosl wiec kurcze bedzie jeszcze wiecej go schodzilo 🙂 nic straconego i nic sie nie zmarnuje 😜

Kama dasz sobie rade dla siebie, a przede wszystkim dla synusia 🙂 Nie wiele ci czasu zostalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia co do gorsetu to jestem jak najbardziej za NA PEWNO W jakis zainwestuje . . . . i myslalam nad jakas bielizne tego typu http://www.allegro.pl/item987142792_nowosc_wysokie_stringi_jak_gorset_elite_v_mitex_l.html
http://www.allegro.pl/item1053244230_gorset_super_talia_string_mitex_kolory_r_l.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Ale wy biedne w tym cukrem jesteście.... 😞 trzymajcie się bo warto.

Ale jestem zła od rana. mój M. poszedł sobie dorobić z kolegą na taką "fuchę". robotę załatwial ten kolega więc to on inkasuje za wykonaną robotę i w ogóle załatwia wszystko on. i juz od tygodnia leci w kulki jak go M. prosi żeby się w końcu rozliczyć z zleceniodawcą. a robią tam miesiąc i jak na razie za damski... 🥴 dziwny człowiek. a mnie te łóżeczko goni i sen z oczu spędza. normalnie się wkurzę i sama do niego zadzwonie....

Ale mnie dzisiaj mięśnie bolą wszystkie... tzn brzucha, i tak w pachwinach i kroczu. ledwo wstałam z łóżka. w ogóle jakąś ciężką noc miałam. dzisiaj w sumie dzień luźniejszy to odpocznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
Kama kurcze współczuję z tą insuliną, ale tak jak mówią wszyscy, już niedługo, także napewno dasz radę, zresztą ty twarda kobitka jesteś 😜
Olusia ja też nie myślałam o takiem bieliźnie i też jakoś nie przekonuje mnie, coby to miało pomóc...Może prędzej chodzi o to, aby w pierwszych tygodniach po ciąży lepiej wyglądać w ubraniach, jak brzuszek jest jeszcze flakowaty...Nie sądzę, aby taka bielizna miała działanie wyszczuplające, bo wtedy nikt nie miałby flakowatych brzuchów...to chyba za proste by było 🤔 😮 😁 Ale to tylko moje zdanie 😉
Justi nie martw się, balsamy się na bank nie zmarnują 😉 Tego nigdy za wiele 😜
A do nas wpadają dzisiaj rodzice na kawkę z okazji dnia dziecka, także zaraz muszę brać się za robotę coby ogarnąć troszkę mieszkanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no ja też to zauważyłam ż najwygodniej chyba mi (i małemu) tak na pół siedząco... bo leżeć na wznak nie, bo właśnie przez to plecy mnie dzisiaj bolą jak nie wiem... na prawym boku małemu niet.... 😉 a na lewym mi nie za bardzo hehe 😉 i tak się przewalam całą noc jak Kaszalot, żeby za długo w żadnej pozycji nie leżeć, a jeszcze girasy mnie zaczęły boleć i obrączki musiałam ściągnąć bo się obawiałam że pewnego dnia wcale nie sciągnę. Ale tak juz musi być, przeżyjemy, już nie długo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchatki 🙂
Co do tego gorsetu,to niewiem dziewczyny czy wiecie,ale przez caly okres pologu nie mozna ich stosowac,nawet majtek sciagajacych,a po cc jeszcze dluzej ,tak mowila polozna na szkole rodzenia!!!ja moze sobie zakupie taki pas sciagajacy,ale to dopiero po tym okresie,a zreszta zobaczymy jak to bedzie wszystko wygladac,czy sie wciaga czy nie!!!Poki co to sie dzisiaj wazylam i nic nie przytylam przez ten miesiac nadal jestem 10 kg do przodu,chociaz jedna dobra wiadomosc 🙂
Kama wspolczuje tej insuliny,dobrz,ze ja niemam,az tak wysokiego cukru jak narazie odpukac!!!A dzisiaj o 17.30 lece do gina ciekawe co mi powie na te moje bole podbrzusza????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano będzie tak, będzie... 😉 a jeszcze od strony psychicznej połóg to trudny okres... po porodzie tyle dolegliwości, i maluszek który jest całkowicie od nas zależny.... ja po urodzeniu córeczki przechodziłam trudne chwile. w sumie po części wina mojego M. bo nie rozumiał chyba jeszcze do końca na czym polega posiadanie dziecka, i źle było wtedy bardzo.
ale szybko minie i będziemy się cieszyć naszymi maleństwami.... 🙂 🙂 🙂
jakoś staram się nie myśleć o tych mało przyjemnych aspektach, co ma być, to mnie nie ominie,
chyba bardziej pomogę sobie i dziecku skupiając się na tych pozytywach. przynajmniej nie zacznę panikować.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...