Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
Wczorajszy dzień to był koszmar normalnie brakowało mi powietrza taka duchota!!!!! Dzisiaj zapowiada się nie lepiej a jutro prawdopodobnie ma być jeszcze gorzej
KAMA serdecznie gratuluję!!!!!!! MY odłozyliśmy wesele na przyszły rok za dużo byłoby wrażen jak na jeden raz a tak na spokojnie wszystko zaplanujemy 🙂 🙂 chociaż mój przeżywa co ludzie powiedzą a na dobra sprawę mam gdzieś co ktoś mówi to moja sprawa!!!!!
Ja na szczęśćie mieszczę się w buty z tamtego roku bo nie spuchłam czasami jak pochodzę w ta gorączke to jedynie paluchy zrobią mi się jak parówki i na te 10 kilo na plusie wszystko weszło mi w brzuszek 🙂 🙂
Justi nie przejmuj się bo ja takiego wielgaśnego brzuszka też nie mam i już różne komentarze słyszałam na ten temat ale tak jak pisałam mam o w dupie jestem takiej budowy więc dlaczego mam być wielka!!!
Co do tego swędzenia to nadal nie przechodzi jedynie chwilowo jak się posmaruję i wezmę prysznic...ahhhh jeszcze troszkę.....damy radę niby od pon czy niedzieli ma być ochłodzenie więc dla nas to będzie wygoda!!! Lecę do sklepu na zakupki póki nie ma jeszcze takiego wielkiego słońca miłego dnia buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki
Ja też musiałam z rana wyleźć do laboratorium ale nic nie załatwiłam bo mam od innego lekarza skierowanie i u nas bym musiała buli ponad trzy dychy a nie będe taka rozrzutna oj nie i już jest gorąco na dworze. A czeka mnie jeszcze wyjście do gina chyba się roztopie zanim do niego doczłapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Kama gratulacje jeszcze raz i cieszę się że tak szybko udało wam się załatwić 🙂 Teraz ja muszę kupić sobie jakąs kreację na weselicho 😉

Miałam cięzką noc....wczoraj wybraliśmy się w miasto na pieszo. Mieliśmy iść tylko w jedno miejsce, ale skończyło się inaczej. A to tu, a to tam, kupiłam śpioszki, koszulki dla małego, a Robert szorty i koszulkę. W sumie zeszło nam 5 godzin, a wracaliśmy też na pieszo. Nogi tak mnie bolały, ale najgorszy był krzyż 😞 Dopiero poczułam go jak chciałam się położyć. Masakra, ale jakoś przeżyłam.
Muszę pozukac jakiś promocji na wiatraki, bo przy ostatnich porządkach zostały wyrzucone - nie wiem po co; chyba tylko dlatego bo były stare 😠 a teraz się męczymy.

Miłego dnia, zajrzę do was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach, no i kupiłam już część wyprawki dla siebie do szpitala - 2 paczki tych wielkich podpasek i podkłady Seni (te 5 szt. w paczce - myślę że wystarczą) i dla małego patyczki do uszu 🙂
Czuję się już nieco spokojniejsza jak wiem, że coś tam już spakowane w torbie 🙂 Zostało tylko 29dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
u nas chyba gorzej dzisiaj niż wczoraj. ide zaraz na tą pocztę może do sklepu zajdę, może jeszcze nie jest tak parząco.
wczoraj mnie zaskoczył ten szwagier który te wesele będzie miał, mąż był w sklepie a on przyjechał z przyszłą żoną z jakimiś kołaczami... niby taki zwyczaj... że przed weselem tak robią. ale chyba tylko na śląsku... w każdym razie dobrze że smsem uprzedzili bo byłam sama i na pół nago latałam a dzieci już smacznie chrapały. musiałam znosić jego towarzystwo, ale jakos normalnie się zachowywał. jak nie wiem, on przed swoją mamusią taką popisówę strzela...
Justi ta promocja jest w rossmanie często, u nas praktycznie cały czas. czasem je kupuje, jak dla mnie oki, nie są jakieś super, ale mogą być. chociaż niektórzy narzekają że za suche...
Olusiia kompleciki słodkie 🙂
Lusia biedna, wyobrażam sobie jak cie bolało, ja też tak mam że przy kładzeniu się spać wychodzi wszystko co robiłam za dnia.

a noc miałam koszmarną znowu... jak juz przysnęłam to o 5 rano te wielkie samochody jeździły mi pod balkonem co ulicę czyszczą... boszsz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Ja mialam ciezka noc,niby spalam,ale zasnac nie moglam bo taka duchota i cala mokra sie budzilam 😞
Dzisiaj ma byc u nas 38 stopni,a jutro jeszcze wiecej chyba niedam rady na serio 😞Narazie nogi mi nie puchna i wchodze we wszystkie buty na szczescie 🙂
Lusiu podziwiam cie za te zakupy i jeszcze pieszo w taki upal niezla jestes,ja niemoge przejsc 200 metrow spokojnie bo zaraz mnie boli brzuch,a ty tyle czasu chodzilas hehe....Lap oklaska odemnie za to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, no uoal masakryczny. Staram się z domu nie wychodzić, ale jednak będę musiała bo do tej nieszczęsnej szkoły trzeba iść...ja się chyba tam ugotuje.

Lusia podziwiam ze dałaś rade w takim maratonie, ja na pewno bym nie dala...

Olusia śliczne śpioszki

michalindzior, mnie tez obudziły dzisiaj rano auta, tylko ze śmieciarki! i jeszcze sąsiadka co 2 razy w miesiącu przychodzi do Nas w rożnych godz. by jej pogotowie wzywać! Jak by sama sobie nie mogla zadzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki, widze ze wszystkie niewyspane.Ja tez dzis nie spalam,wiatrak chodzil na maxa ale prawie zadnej roznicy nie bylo,poza tym wstawalam na siku doslownie co chwile.
Lusia podziwiam ciebie i meza za ten maraton, moj 5 godz na miescie wytrzyma ale pod warunkiem, ze zakupy zrobimy w godzine a potem chodzimy po obi albo jezdzimy ogladac samochody:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się melduję dziewczynki 😜
Nie będę oryginalna, bo u nas też upał nie z tej ziemi 🤢 Już poprostu mam dość 😞 Położyłam sie spać dopiero ok 1 w nocy, bo dopiero zrobiło się jako tako chłodniej...Zaraz lecę do łazienki po wiaderko wypełnione zimną wodą i będę moczyć sobie stopy. Nie puchną mi na szczęście, ale w taki upał przynosi to jakąś ulgę...
Lusiu noooo jestem pełna podziwu twoich maratownów, ja wczoraj wogóle nie wyszłam z domu i latałam w rybaczkach i staniku. Wysprzątałam całe mieszkanie i miałam serdecznie dość, tak więc, jakbym miała jeszcze wyjść na dwór to byłoby po mnie 😮
Dzisiaj niestety muszę się ruszyć z domu, bo mam egzamin na uczelni. Dobrze, że jest dopiero o 18 to przynajmniej nie będę musiała wyjść na to najgorsze słońce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

czuje sie jak Pani Bałwanek ktora sie topi .... straszne . . . .

Michalindziorku, a to dziekuje za rekomendacje poczekam moze jeszcze chusteczki bambino beda w promocji wlasciwie to mam czas , a to nie az taki majatek,a docelowo i tak mamy uzywac poki co pampersow albo bambino

Lusiu ty to masz powera jeszcze siuper

tak jak juz kiedys pisalam u mnie w rodzinie sprawdzily sie komsetyki firmy Bambino nie sa drogie i nie uczulaja , a glowke to podobno szamponem myje sie po 6 mies . pomyslcie dziewczynki przeciez mydelko wystarczy mysle,ze jak najmniej chemii to dla dzidzi lepiej .. .. .

dzis postanowilam zjesc rybke chyba ostatnia przed porodem , bo jak taka pogoda bedzie to Ja podziekuje za stanie w kuchni o nieeee nawet moj m. jest wyrozumialy i tez nie chce obiadkow no ,ale cos jesc musimy w koncu 😉 moze zaczne robic chlodniki 😉
a i ciasto kruche robie z rabarbarem i truskawkami nie wiem czy nie oszalaje przy nim ale mama taka ochote na domowe ciasto ze ho ho ho takze dzis mega wyzwanie i testowanie przepisu z necika 🙂

a i musze troche mojego m. pchawalic wczoraj poszlam do rodzicow na chwilke przychodze po ok. 2 godz. a tutaj okna umyte juz w 3 pokojach 🤪 no i zaczynal myc w kuchni ehhh super mi zrobil niespodzlanke 🙃 🙃 myslalam,ze po pracy siedzi na kompie albo spi , a tu taki psikus .. . . . .
jeszcze Ja je umyje po cichutku po 38 tyg;p jak bedzie wszystko ok na przywitanie dzidzi i moze troszke przyspiesze porod ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki,a mnie rozlozylo chorobsko 😞((kurde od 2 w nocy obudzilam sie z takim bolem glowy ze malo mi nie pekla,o 4 juz nie wytrzymalam i moj luby lecial po apap na cpn bo juz wylam z bolu do tego straszne katarzysko i jeszcze ten upal ja pierdziele jak to w sekunde czlowieka rozlozy 😞(..teraz ledwo siedze,moj lata po aptekach bo jeszcze brakuje mi tych majtek siateczkowychj,a juz wlaczyla mu sie panika no i gdzies je znalazl bo dzwonil pytac ile sztuk 😉dzielny ten moj "maz"....ide dalej lezec ..milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to może powinnaś wybrać się do lekarza rodzinnego po jakieś recepty, bo skoro aż tak bardzo cię rozłożyło... Ale dobrze, że zachorowałaś teraz, to do ślubu uda ci się wyzdrowieć 😉
Ja przedwczoraj wogóle nie robiłam obiadu, wczoraj zrobiłam makaron z koktajlem, więc na zimno 😉 A dziś już mnie nie minie i muszę usmażyć kotlety 😞 😞 😞 No chyba, że szczelę zupkę jarzynową na szybko, coby nie stać tyle przy garach...Jeszcze to przemyślę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Irka za oklaska.
Kama kuruj się, a może po prostu masz alergie i tak cię zaatakowała?

Niedługo jedziemy po wiatrak jakiś bo nie wyrabiamy już...koszmar!! Będziemy w Tesco, to akurat kupię jeszcze ksometyki dla małego i finito 🙂 Mam zrobioną listę, ale jesli chodzi o kremy do pielęgnacji twarzy i ciała (bo będę stosowała na zmianę z oliwką po kapieli) to mam kilka, więc będzie cięzki wybór hihi

Powiem wam, że wczoraj to ja naprawde miałam wielkiego powera żeby łazić tyle czasu, normalnie nie czuła zmęczenia, nic mnie nie bolało, siku nie dokuczało 🙂 Ale za to później to jak każda z nas pewnie ma, trzeba było odchorować swoje.

Zup to ja nie gotuję w taką pogodę, bo jeść w taki ukrop zupę to dla mnie już za dużo...ale drugie danie owszem 😜 Dzisiaj robię gulasz z kaszą gryczaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ledwo żyję w te upały. Puchną nóżki, rączki, pot zalewa. Masakra.
Na szczęście synek już zdrowy i jak tylko zrobie jakiś obiadek to wybierzemy się na plac zabaw,który jest w małym lasku,więc w cieniu będzie przyjemnie.
Zakupiłam już ostatnie rzeczy z listy (pieluchy tetrowe i koło ratunkowe). Brakuje tylko majtek jednorazowych i mogę wybierać się na porodówkę 🙂
Przez to,że brzuch mam niżej to bardziej cierpi mój pęcherz i non stop chodzę siku.

Kama jesteś dzielna,że zorganizowałaś się tak ładnie z tym ślubem. Kuruj się teraz moja droga.
Ja też w ciąży brałam ślub. Dokładnie w pierwszy dzień 7 miesiąca wzięliśmy ślub kościelny i zrobiliśmy wesele. Teraz zawsze się śmieję,że mój synek jest wcześniakiem bo urodził się 3 miesiące po ślubie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super że synuś zdrowy Amelia 🙂
Ja mam wrażenie - z reszta moja mama tez to potwierdziła, że mam piejący brzuch i że jest wysoko. Co prawda bardzo często czuję ucisk na pęcherz, ale nauważyłam że łatwiej jest mi podnieśc noge do góry, albo założyć bieliznę czy spodnie. Dziwne to, bo przeciez powinno robić sie odwrotnie...

Właśnie napisała do mnie koleżanka, bo ją prosiłam jesli będzie taka możliwośc o zorganizowanie pampersów dla Franka. Ona pracuje w markecie, i jak sa rozwalone opakowania (czasami "przypadkiem" 😉) to przeceniają je za 15zł. Tak więc mam Huggisy 3-6 90szt. do odbioru w poniedziałek 🙂 Szkoda że częściej nie da rady, ale nie chce jej narażać na nieprzyjemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duchota jest nie do wytrzymania. musiałam jeszcze kilka rzeczy poprasować i miałam niezłą saunę 🤢 muszę wyposażyć się w wiatrak bo chyba nie przeżyję weekendu.
narobiłyście mi wczoraj ochoty na truskawy i arbuza aż wysłałam mężusia na zakupy 🙂 truskawy już pochłonięte a arbuzik się chłodzi....mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiiaa wydaje mi się że to dobry pomysł, ja będę stosować zwykłą oliwkę już po umyciu, jak mały jeszcze bedzie w wanience to go potraktuję oliwką i wytre do sucha. Będzie miał delikatnie natłuszczone ciałko, a nie bedzie pływał w oliwce. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie 🙂

Edyta ja chyba też zacznę moczyc nogi w chłodnej wodzie, ale troche boje się, że pomimo tych upałów żebym się nie przeziębiła, bo w sumie od nóg najłatwiej...ale za to biorę chłodne prysznice i jakoś jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
http://wszystkodladziecka.com.pl/bubchen-babys-first-oliwka-do-k%C4%85pieli-p-1507.html

zastanawiam sie nad ta oliwka do kapieli,co o tym myslicie?


Olusiiaa, ja słyszałam bardzo dobre opinie o tych kosmetykach. Moja koleżanka ma serię Bubchena ale urodziła kilka dni temu więc nie wiem jeszcze jakie jest jej doświadczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...