Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi ja mam tylko jeden rożek nieusztywniany (był w zestawie z łóżeczkiem, także nie kupowałam osobno) i też uważam, że to w zupełności wystarczy. Ja będę starać się brać dzidzię na ręce bez tego, ale jakby np. goście chcieli ją wziąć na ręce to wtedy podam ją w rożku dla większej pewności 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! Masz ode mnie oklaska kochana za ekspresową decyzję 🤪 😁 🙃 😜
Aga nie martw się, mleko wcale nie będzie gorszej jakości 😉 Siara jest tylko przejściową wydzieliną, która ma za zadanie dać dziecku większą ilość mikroelementów no i przyzwyczaić delikatny żołądek dziecka do trawienia. A po paru dniach po porodzie zamienia się we właściwy pokarm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kammma moje gratulacje 😁 🤪 😁 🤪Super teraz ci czas zleci zobaczysz bedzie fajnie 🙂 Ja tez niemam tego badania na posiew i z tego co wiem to u nas go nie robi moj lekarz,teraz mi tylko kazal zrobic ostatnie badania na morfologie i hbs to jest cos z zoltaczka sama niewiem 🤔 Justi kilka osob mi powiedzialo z doswiadczenia,ze najlepszy jest rozek miekkki,a nie usztywniany,wiec taki wczoraj zakupilismy z posciela 🙂A co do siary to narazie jej niemam 🙂
Dobra laseczki uciekam bo jade do siory,a skwar niesamowity,chyba sie ugotuje w tym aucie 🙂Jakby co to do wieczorka,o ile bede miala sile hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama gratuluje szybkiej decyzji. My nawet jeszcze nie myślimy o ślubie w najbliższej przyszłości to może za rok albo i dalej ale na pewno zanim nasza Lenka pójdzie do szkoły.
Powróciłam ze sklepu i ledwo zyje taki skwar dopieka a musiałam iść w słońcu ze sklepu akurat ale dałam rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama moje serdeczne gratulacje!!! Super taki szybki slub 🙂
Niestety ja też mam kulosy że szkoda słów - ale kiedy ja ich nie mam 😁

Mnie do tej pory nie pojawiła się siara, ale mam nadzieje że pojawi się po porodzie...chciałabym karmic piersią, więc licze ze bedzie wszystko ok.

Dziewczyny, przeszła teraz taka ulewa ze szok. Czarno na dworze, od jakiegoś czasu grzmiało, no i urwanie chmury, ale krótkie. Pada cały czas, ale już nie tak intensywnie, alke grzmi nadal. Super!!!

Ja już obskoczyłąm miske z truskawkami i smietaną 🙂

Narazie mam 2 komplety pościeli, i dwa przescieradła, reszte poszyje mi mama, więc się nie martwie ze nie bede miała, a na dniach ma sie wziąśc za pieluchy tetrowe. Moja mauśka chyba zdała sobie sprawde, że to już nie przelewki z tym terminem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu no ale ci zazdroszczę tego deszczu. U nas nic się nie zapowiada, a przydałoby się, bo normalnie siedzę i się pocę bleeeee 🤢 Mam już serdecznie dość tej pogody 😠 Jedyny plus to taki, że już drugą suszarkę ciuszków suszę na dworze... Ale jak sobie pomyślę, że takie upały będą do końca czerwca, a ja miałabym się zabrać za prasowanie to chyba się rozpłynę przy tym żelazku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powoli zbieram siły zeby te wszystkie ubranka poprasowac. Narazie je przykryłam żeby sie nie kurzyły i nabieraja mocy prawnej hihi
Mój Robert jakis czas temu wywalił 2 wiatraki, bo stwierdził, że kupi sie nowe, jakies fajniejsze. No i jaki morał z tego płynie?? Nie mam do tej pory w domu żadnego 🙂 A jak urodzi sie dzidzia to nie bede chyba i tak korzystac bo mogłoby się Frankowi to nie spodobać 🙂 - a przeciez jego łóżeczko będzie koło mojego, więc nie chce zeby go zawiało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...