Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ircia kurcze super ta saga... nie czytałam wszystkich części bo wypozyczałam i nie było wszystkich... 🙂 ale super jest. planowałam kupić ale jakos się nie złożyło do tej pory.

a co do personelu to wszedzie tak jest, u nas podobno też strasznie, ale są też miłe osoby, takie do serca przyłóż.
tam gdzie rodziłam córkę to tez na jednej zmianie np te od noworodków mi małą wzięły, same od siebie, żebym się wyspała czy wykąpała, a na kolejnej zmianie nawet nie zajrzały jak sobie człowiek radzi. 🤨 ale położna mi się trafiła świetna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja dziś miałam bardzo męczący dzień. Mój synek nadal chory. Wylądowaliśmy na izbie przyjęć bo miał bardzo silne bóle głowy. Generalnie wykluczone co najgorsze ale musimy go obserwować. Oczywiście ten stres odbił się na małej. Jak wracaliśmy to przez ok 45 min miałam bolesne skurcze co 7 min. Dobrze,że miałam dzisiaj wizyte u gina to od razu tam pojechałam. Szyjkę mam skróconą ale zamkniętą. Mała waży 2370g, ktg wyszło ok. Mam się oszczędzać jeszcze 2 tyg, brać magnez i no-spe. Za tydzień kontrolne ktg.
Masakra. Dopóki młody nie wyzdrowieje to raczej nie ma szans na spokój psychiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
Ja już po wizycie, badania wyszły wręcz wzorowo, szyjka wporządeczku 😉 No i 13 kg na plusie ☺️ Gin powiedział, że książkowo przechodzę ciążę hihihihi i dziwił się, że jestem aż tak zdrowa 🤪 😁 😜 😉
Elunia szczerze współczuję takich komplikacji z tymi drzwiami, ja też miałam kiedyś doczynienia z pseudo fachową firmą od paneli i też mnóstwo nerwów straciłam przez to 😠 Normalnie nie ma siły na takich ludzi 😠 Ale mimo wszystko staraj się nie denerwować, ze wzglęsu na małą...
Michalindzior ciuszki superaśne, a cena żadna jak za tyyyyle rzeczy 😜
Amelka kurcze uważaj na siebie kochana. Wierzę, że choroba synka cię stresuje i dobija, ale staraj się mimo wszystko jakoś trzymać...Trzymam mocno kciuki, aby mały jak najszybciej wyzdrowiał!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Edytko,ze masz same dobre wiesci od lekarza 🙂 teraz tylko musimy czekac na szczesliwe rozwiazanie 😉 hehe skoro ciaza ci tak sluzy to bedziecie musieli pomyslec z mezusiem o drugim dzieciatku w niedalekiej przyszłosci 😜
Amelia uwazaj na siebie odpoczywaj duuuuuuuzo i nie stresuj sie swoim synusiem bo musisz dbac o siebie i swoja coreczke równiez
Buziaczka rzeczywiscie mialyscie bardzo goraco na swoim forum uff dobrze ,ze u nas jest "rodzinna" atmosfera" 😉
Michalindziorku to masz złota raczke w domku taki mezus to skarb wiec dla was kolejna przeprowadzka i remoncik to mniejszy problem niz u innych rodzin np. u mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka no to super że wszystko ok 🙂 ciesze się z Toba 🙂
Amelia no dobrze że się to źle nie skończyło z tymi skurczami, współczuję kłopotów z chorym synkiem 😞 wiem ile to niepokoju i stresu... ale malutka duża 🙂
Kama ja też tak mam, niby spać mi się nie chce, ale jak się położę w poziomie to zaraz mi się ślepka zamykają... 😉

co do tych speców to w sumie ja nie mam takich doświadczeń, bo mój M. jest budowlańcem, zawsze sam wszystko robi, od osadzania futryn i drzwi, przez wstawianie okien i kładzenie paneli czy kafelek, po płyty gipsowe i malowanie- jego żywioł i zawód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe jakas pokrzywiona jestem 😜 zdjecie zrobione wczoraj 😜 1 dzien 33 tygodnia 😉

Michalindziorku bo to juz blizej jak dalej do spotkania z swoim synusiem zreszta wszystkim nam chyba taka pogoda nie sprzyja, ale i tak mialysmy dlugo zimno . . . . male pocieszenie do srody ma tak byc pozniej znow chlodniej ciekawe czy im sie sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi no tak.Ale ogólnie źle nie jest, tylko czasem tak chwilowo mnie napada...
świetnie wyglądasz 🙂 super fotka i brzusio 🙂
boszsz jaki ja mam brzuchol w porównaniu z Tobą 🤪 miałam taki też, ale z dwa miesiące temu hehe 😉
a te zapachy mnie wykończą... wyszłam na balkon a od sąsiadki obok czuć przez okno normalnie męskie perfumy... a jeszcze u drugiej sąsiadki jakieś kwiatki zakwitły... więc skończyłam standardowo leżąc na kocu w okolicy lekko uchylonego balkonu... tak nisko nie czuc zapachów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po wizycie u teściów, zdycham, bo nażarłam się jakbym z tydzień nie jadła 😉 Głupia jakaś jestem, bo teraz się męczę...kolacji w domu już nie tknę. Za to pic mi się chce jakbym miała kaca jakiegoś 🙂
Dzisiaj teściowa troche mi podniosła ciśnienie, z reszta Robertowi też, ale szkoda gadać, bo to zawiłe sprawy i jedna wynika z drugiej, więc nie ma o czym pisać...
U mnie dzisiaj przeszła ulewa, tzn. nie wiem czy w moich okolicach padało, ale jak wjeżdzaliśmy do Konstantynowa (czyli tam gdzie teście mieszkają) to wjechaliśmy prosto w ulewę, a teraz pomimo iż już ciemno, widzę że niebo też nie jest za ciekawe, więc może lunąć.

Elunia weź no opierdol tych durni od drzwi, co oni sobie myslą??
Amelia trzymaj się dzielnie, bo stres niewskazany - chociaż łatwo się tak mówi, ale będzie ok.
Justi w końcu jakaś fota!!! 🙂 Super brzuszek, ale jaki malutki 🙂 Ja niedosyć ze locha się zrobiłam to brzuch tez mam wywalony jakby głodowy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 super fotka, fajnie ze masz taki brzuszek, ja juz mam taki duzy ze czesto sie nim obijam , a do tego juz w ubrania nie wchodze hehe . Mam juz 17,5 kg do przodu zobaczymy na ilu sie skończy 😁
Powoli pakuje torbę do szpitala, muszę jeszcze te majtki siateczkowe kupić dla siebie i dla malej modelko i oliwkę do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi super wygladasz 🙂a brzusio niewielki niemasz co narzekac hehe... 😉Mi sie zrobila pilka,jak niewiem,az sie sama nie poznaje....
Edytko soper,ze z toba wszystko ok i tak ma byc do konca 🙂
Amelia wspolczuje z powodu synka,ale napewno wszystko bedzie ok,tylko sie nie denerwuj za bardzo i uwazaj na siebie teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku to masz wszystkie objawy jak na poczatku ciazy . . . .
Ja teraz jakos nei moge jesc i tak naprawde zmuszam sie do jedzenia dla synusia 🙂 a dzis przeczytalam ,ze zoladek noworodka jest taki jak jedna lyzeczka z herbaty dlatego nie potrzebuje duzo naszego pokarmu na dzien dobry 😉
No i ze pierwsze 6 mies wystarczy mu tylko nasze mleczko zadnych innych napoi , a ja bym juz kupowala te rozne napoje , bo te nasze mleczko niby najlepisze ale takie podobno bez smaku no nic zaoszczedzimy troszke $$ 😜
wiesz co do brzszka to bylam przed tym slubem u fryzjera i babki myslaly ,ze mam termin na pazdziernik ehh o malo co ich tam nie ugryzłam bo ile moze ciaza trwac 🙂 jakos mi sie dluzy teraz i na tym slubie tez wszyscy na mnie jak na troszke nie ten tego ,ze mam termin na koniec lipca , ale to sa uroki mojego wysokiego wzrostu jakos mi sie ten brzuszek inaczej uklada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki dziekuje za mile slowa ☺️ pamietajcie o jednym wy macie terminy o jakeis 2 tyg wczesniej wiec wszystko przede mna 🙂mam nadzieje ze w koncu zobacze ile moj synus wazy po wizycie w czwartek

Monika a twoj suwaczek to po prostu zasuwa strasznie 🤪 🤪 kochana szykuj juz ostatnie rzeczy dla siebie i swojej gwiazdeczki

dzis mialam chandre i moj mezus sie smial tylko ze mnie bo mu przy obiedzie mowie,ze na brzuszku mialam sie zalogowac na sierpien bo juz dziewczyny po malu zbieraja sie na porodowke 🙃 ale wiecie u nas jakos tak lepiej kilka razy wchodzilam na sierpien ale nie moglam sie tam zaklimatyzowac zostaje u was bezpowrotnie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, wróciły do mnie takie dolegliwości jak na początku ciąży...
a brzusio nie ważne jaki, byle dzidzia w nim zdrowa 🙂
fajnie justi wyglądasz 🙂
mi mąż też mówi że mam taką piłkę lekarską hehe 🙂 sama też to widzę, że mam taki wystający że tak jak Monica obijam się jak balonik (brat mnie tak ochrzcił ostatnio," balonik" :] )
a na paszczy mnie wysypało jak nigdy.
Lusiu hehe 🙂 też tak robie, najem się a potem w brode sobie pluje... 🙂
a mały mnie tak kopie że ledwo siedzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje Michalindziorku teraz nic innego sie nie liczy tylko zdrowie naszych dzieci no i nasze 😉 przeciez ktos je musi wychowywac 🙃 sami faceci sobie rady nie dadza . . . .

dziewczyny wiec poki co z tego co wyłapalam to tylko Monika i Ann łapia sie na 100 % na cesarke ?? reszta na razie nie ma przeciwskazan na porod Sn ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi nooooo nareszcie jakaś foteczka 😜 Super wyglądasz, a brzuszek faktycznie maluśki, ale nie martw się tym, tylko ciesz, przynajmniej się nie umęczysz, szczególnie, że zaczynają sie nieziemskie upały... 😉
Ja znowuż powinnam unikać np. pizzy, bo wiem, że mam po niej zgagę, ale czasem naprawdę nie potrafię sobie odmówić, szczególnie, że już nie długo będę musiała na dłuuuugi czas z niej zrezygnować...
Ja właśnie oglądałam swój brzuszek i wydaje mi się, że stanął w miejscu, ale mąż mówi, że rośnie z dnia na dzień 🤪 Ja chyba poprostu za często mu się przyglądam i już nie zauważam jak się zmienia 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...