Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michalindzior z tym balonikiem to dobre porównanie hehe, no ale tak jest. Kurcze ja mam coraz większego stresa, na suwaczku zostało 27 dni a lekarz mówił ze pierwszego mnie połozy wiec 2 było by ciecie... a to jest juz 25 dni 🤪
Powiem wam że wszyscy mówią że się rozpakuje w czerwcu!!!
Ircia a kiedy dasz swoje fotki? dziewczyny, a może tak by jakieś nowe fotki z tych naszych ostatnich tygodni wkleic? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
herhe Irciu te z wesela zdjecia to nie wypal to malo powiedziane .. . z mojego m. to taki fotograf,ze szkoda gadac mam chyba 3 zdjecia AZ a na kazdym wygladam tak ze ie wrzuce ich na forum bo byscie spac nie mogly 🤪 koszmar . .. . szkoda słow . ... . zreszta tak jak z wczorajszej wyprawy z zoo mam 4 zdjecia a cala reszte ok 90 maja zwierzatka w klatkach i na wybiegu, ale jakos nie mam tego za zle bo troszke sie zmienilam 😲 😜
dszis byl program o porodzie SN i CC i ginekolog sie wypowiadal,ze po cesarce przez 8 tyg nie wolno dzwigac no i pewnie dotyczy tez naszych aniolkow wiec chyba wole silami natury jednak rodzic mimo tego bolu . . . . ktory podobno mija gdy dziecko mamy juz na rekach , ale te kolko do plywania kupie sobie chocbym miala go uzywac tylko w domku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i cos brzuszek swiruje ,ze 2 te same posty aaaaaaaaaaaaaaa
no to kurcze dobrze,ze zapowiadaja nam sie same porody Sn choc na pewno dla nas troszke przerazajace,ale damy rade nie my pierwsze nei ostatnie dziewczynki 😉'
Ja uciekam do lozeczka kochane do juterka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi no u mnie nic cesarki nie zapowiada, ale ide za tydzień do ginka to powie co z tym rozwarciem moim... tylko musze prywatnie bo w tym miescie na Nfz nie ma co liczyć. no i wyniki ciekawe jak wyjdą... hemoglobinę miałam poniżej dziesięc... zobaczymy jak po tym żelazie.
Ircia ja tez nie wiem, bo nawet nie doczytałam do tego w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma przeciwskazań do sn, ale obawiam się o wagę małego...może na poniedziałkowej wizycie gin zrobi mi usg, a jak nie teraz to w najbliższym czasie. Bo skoro w 27 tyg ważył pół kilo więcej jak powinien wg tc, to może być za duży na sn. Ale to okaze się w miedzyczasie.

Dzisiaj ciotka Roberta mnie "pocieszyła" jak jej powiedziałam że przytyłam 19kg, a ona na to, że nie zrzucę tego 😠 Tylko wujek sie ujął za mną, że niby taki znawca tematu 😉 że jak karmi sie piersią to się chudnie 🙂
Ja jej na to, że teraz to nie w głowie mi to czy schudne czy nie, moje myśli pochłonięte sa czymś innym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia nie przejmuj sie takim gadaniem,moja kolezanka 2 msce temu urodzila i przytyla ponad 27 kg,a zostalo jej z tego 5 kg!!!A znowu druga moja kolezanka przytyla ponad 30 kg,a jest teraz chuda jak szczapa wiecej niz 50 kg nie wazy!!!Poprostu na to niema reguly,jednej zostaje mniej jednej wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠Ja przed chwilą mierzyłam brzuszek i mam 106cm 😉 A ty Lusiu nie słuchaj durnego i wrednego gadania bo jak będziesz karmić to z jednej strony Franio cię "wyssa" a ponadto dieta przy karmieniu da o sobie znać, do tego niewyspane noce i będziesz laska!!!!!!!! Wszytskie kilogramy zrzucisz bez większego problemu 🙂
A poza tym wkurza mnie takie gadanie głupich bab: jak mało warzysz to się czepiają, jak dużo ważysz to też się czepiają... 😠 Ciekawe jak one w ciąży wyglądały 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem 10 kg do przodu i wszystko mi poszlo w brzuch,a moze byc tak i ze mi zostanie cosik po porodzie,wiec nie przejmujmy sie tym kobietki bo nie ma czym!!!A wredne babska niech zachowaja komentarze dla siebie!!!W koncu ta dzidzia musi sie gdies zmiescic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie racje kochane, nie ma się co przejmować 🙂
mi jedna osoba mówi że wcale nie zgrubłam tylko brzuch, teściowa znowu patrzyła na mnie jak na wariata bo "nie widać" że mam anemię... nawet nie komentuje tego, będę miała zrzucić to zrzucę a przy porodzie nawet 10kg można stracić. Po trzecie Lusia dobrze mówisz że nie to mi bedzie w głowie, i taka prawda.
niech sobie swoje komentarze w d..cie wsadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihihihihihi Ircia my normalnie idziemy łeb w łeb 🤪
Ja też uciekam dziewczynki, bo kurcze cosik brzuszek szaleje i co chwilę mi posty wcina 😠
Także życzę wam kochane miłej i spokojnej nocki 🙂 I nie stresujcie się niepotrzebnie, bo złość pięknośći szkodzi hihihihiih 🤪 😁 😜 😉 🙃 😁 😆 tak gdzieś słyszałam... hehehh
Buuuuuuziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każda z nas tyje inaczej, i na pewno da sie zrzucić to co przybyło pod warunkiem ze nie spoczniemy na laurach hehe. koleżanka przytyła 32 kg w ciąży a teraz jest szczuplusieńka!!!
Lusia mnie tez denerwuje takie gadanie, ostatnio jak byłam oddać zwolnienie to usłyszałam: Ale Ci nóżki przytyły!! Wiem że zrobiły się grubsze, ale sama nie wiem czy to napuchnięte, przytyłam czy może mam tyle wody w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się przytyło tak jak ja te 20kg, to jak mam niby wyglądac?? Tym bardziej że nie byłam chudziutka przed ciążą. To przecież oczywiste. Ale czuję się piękna, bo na buzi wyładniałam 🙂 Robert prawi mi komplementy i jemu sie podobam, reszta lata mi koło tyłka.

Koleżanka z pracy która ma termin na 13 czerwca tak zbrzydła w ciąży, że nigdy nie widziałam żeby ciężarówka tak bardzo się zmieniłą na gorsze. Naprawde masakra!! Ale jak spotkałysmy sie w pracy zeby dac zwolnienie, to wszystkie kadziły jej ze ładnie wyglada...a ona na to, ze dobrze wie jak wyglada i po co kłamią? Ja jej powiedziałąm prawde ze zmieniła sie bardzo, bo po co sciemniac jak dziewczyna ma lustro w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam w nosie innych gadanie, bo to moja sprawa, a przytyłam prze ciąże a nie dlatego ze się zaniedbałam. Do tego gdzie niby miały wejść mi te kilogramy? 18kg to nie sam brzuszek!
Najfajniejsze jest to ze sie naszym partnerom podobamy. ja mam ksywkę...Pampuszek he he ale to takie słodziutkie jest jak Grzesiek woła...moja Pampulka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...