Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂
tez nie slyszlam nic o takim badaniu,ale sie upomne hehe Ann Ty to normalnie jestes lekarka czy taka zdolna uczennica ?? bo nam to bardzo fachowo wyjasnilas super Oklask dla ciebie 🙂
Michalindziorku mi tez palce spuchły takie uroki tych upalow

ehh dzis od rana na nogach myslalam,ze mojego m. zamorduje najpierw zostawil mi auto i kluczyki , a dokumenty twierdzl,ze Ja mam i tak od tyg jezdzil bez nich aaaaaaaaaa coz za odpowiedzialnosc 😠 myslalam,ze mnie cholera wezmie bo ten pojechal do pracy a ja szukalam tych dokumentow . . . . .po 40 min sie znalazly u mnie w spiodniach ☺️ ☺️ ☺️ a juz zdazylam mu swoje przez tel i smsy powiedziec, bo cholera glodna bylam pic mi sie chcialo a na morfologie musialam jechac podjezdzam do laboratorium patrze, a mocz mi sie do woreczka wylal Aaaaaaaaa i tylko oddalam krew . . . . . pozniej jeszcze musialam w koncu karte NFZ zalatwic w innym miescie a gdzie GPS ??? U meza w plecaku w pracy i znow do niego jechac zamiast o 8 miec wszystko zalatwione to zgrzalam sie jak duren i dopiero przed 11 bylam w domu , a w aucie myslalam,ze umre juz jeszcze mi laska drze sie na pasach ,ze mam sobie zapiac pasy 😠 😠 😠 wiec ugryzlam sie w jezyk bo co ja to obchodzi dobrze ze sie powstrzymalam bo by swoje uslyszala ....


Ufff coz za przedpołudnie musialam komus sie wyzalic . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irka posciel super milych zakupow 😉 Ja wybiore sie na ostateczne na poczatku miesiaca 😉 jakos zawsze mam czas . . . . a moj Wojtus chyba tez choc daje mi tak czasem p[opalic ze skrecam sie z bolu . . . . az sie moj maz zawsze wystraszy . . . . . .
Michalindzior tez zastanawialam sie nad tym wzorem zameczek 😉 ehh tyle jest pieknych tych poscieli ze chcialo by sie miec je wszystkie ....
Ja poki co mam 2 rodzaje zamowione wzor dinusie i myszki na serku .. . . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka tez slyszalam/czytalam o tych masazach sutkow ;p
mi moj m. dzis rano stwierdzil jak dostawala mega kopniaki ,ze jeszcze troche bedzie seks i pojedziemy na porodowke heheh ciekawe co tatus zdziala 🙂
dzis czytalam,ze przez ostatnie 6 tyg nie zaleca sie zblizen . . . . no coz to Ja poczekam jak wkrocze w 38 tydz i bedzie murowany seksik, masowanie , i mycie okien no i wejde kilka razy na 6 pietro do domku plan dobry ciekawe jak mi pojdzie wykonanie 😜 😜 😜 tylko chyba do tego czasu jakis wiatraczek by sie przydal bo okna pootwierane nic nie daja .. . uffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U nas upał nieziemski 🥴 Dziś znów zrobiłam wielkie pranie, tym razem pieluch, ciuszków (jeszcze nie wszystkich, bo nie zmieściłyby mi się na suszarce) i drugiej pościeli, która dzisiaj przyszła (ten wzór myszki na serku - Justi na żywo wygląda jeszcze lepiej także dokonałyśmy słusznego wyboru hihiihi). 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do sexu to mozna do samego konca o ile nie ma zadnych przeciwwskazań typu lekkie rozwarcie itp bo wtedy moze dojsc do wczesniejszego porodu albo do infekcji. Slyszalam, ze jak chce sie wczesniej urodzic to trzeba troche poswirowac bo sperma zawiera cos tam, co jest tez sklasnikiem kroplowki do wywolywania porodu (taka oszczednosc) Ale co i jak dokladnie to juz nie chce mi sie szukac po necie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super Edytko 🙂 bardzo sie ciesze a wyslij mi jak mozesz link do tej twojej poscieli sprzedawcy bo moj sprzedawca jest bezbnadziejny i wiesz zamowilam 3 tyg temu i niesttey zabraklo materialu dinusiow i grzecznie czekam niby dzis maja wyslac bo material doszedl . . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ja tez nie wiem czy bede miała robione to badanie, ale gin mówił,że czeka mnie jeszcze jeden standardowy komplet badań przed porodem, więc może to badanie tez tam będzie 🙂 Zapytam się z poniedziałek na wizycie.

Już od kilku dni śpie przy otwartym balkonie, jest taka duchota ze masakra....widze, że drzewa sie ruszają - więc niby jakiś wiaterek jest, ale w domu za cholerę tego nie czuć.
Zaraz muszę zrobić śniadanko, tylko nie wyjęłam wcześniej masełka z lodówki i mam twarde, więc muszę poczekać.

Irka piękna pościel. Ale jest jej tyle, że trudno się zdecydować 🙂

Ja też zacznę działać w domu w odpowiednim momencie 🙂 Przede wszystkim pomyję te nieszczęsne okna w dużym pokoju i będę czekać na rozwój wydarzeń 🙂 Tylko nie wiem co z zawieszeniem firanek bo troche sie boje zebym nie zleciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Olusiu z tym uzywaniem to sa chyba tez 2 szkoly bo tak jak pisalas czytalam rowniez na wszelki wypadek poczekam do jutrzejszej wizyty u doktorka zobaczymy co on mi powie jak tam u mnie sytuacja wyglada 😉 i obiecal mi usg ciekawe czy je zrobi ... jak nie to go ugyze chyba w ucho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa i dobra wiadomosc hehe dzis podczytalam czerwcoweczki i jedna ma tygodniowa coreczke i jest tylko o 1 kg do przodu w porownaniu do wagi przed ciaza 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 super zycze nam wszystkim kochane by i u nas tak bylo 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Wpadłam tylko na chwilę zapytać czy którejś z Was pokazało się też już mleko?? Bo ja od dwóch dni mam wydzielinę z sutków która ponoć jest siarą więc nie wiem czy to dobrze czy nie a wizyte dopiero mam 21.
A co do badań posiewowych z pochwy to ja musiałam za nie zapłacić gdyż w ciąży ponoć nie są refundowane - koszt 35zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja żadnej falbanki maskującej nie mam 😮
Aga to, że pojawiła ci się siara, to nic złego 🙂 Jedne kobiety nie mają jej aż do porodu (tak chyba będzie w moim przypadku, bo jeszcze nie mam), a inne mają nawet długo przed porodem. Także nie masz się czym martwić 😜 Ja ostatnio mam sny, że moja kruszyna się urodziła, a ja nie mam mleka 🥴 Chyba już wolałabym mieć tą siarę, to może bym się uspokoiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko tez jej nie kupuje jednak stwierdzilam wlasnie ogladajac raz jeszcze posciele nie lubie zbednych pierdulek, a czasem czlowiek jak patrzy nA TE SLODKIE RZECZy dla malenstwa to moglby popasc w paranoje . . . . i wykupic caly sklep .....
myslalam nad zakupem drugiego rozka bo mam jeden nieusztywniany,ale przeczyalam na forum kilka cennym rad i stwierdzilam,ze jeden wystarczy dla mlodych rodzicow 😉 http://forum.gazeta.pl/forum/w,572,86612310,86612310,Jaki_rozek_dla_noworodka_polecacie_.html
ehhh troche mam juz obawy bo na rece trzymalam 2/3 mies dzieci, a nie takie jedno dniowe 🥴 ciekawe jak damy sobie rade , a moj mezus pelen luzzz twierdz ze : '' ty masz instynkt macierzynski dasz sobie rade ja cie podpatrze i razem damy '' . . . chce widziec ten vcaly ''cyrk'' u nas w domku 😁 🙃


Aga taka siare mam jakos od 20 tyg wiec nie stresuj sie 😉 to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko tez jej nie kupuje jednak stwierdzilam wlasnie ogladajac raz jeszcze posciele nie lubie zbednych pierdulek, a czasem czlowiek jak patrzy nA TE SLODKIE RZECZy dla malenstwa to moglby popasc w paranoje . . . . i wykupic caly sklep .....
myslalam nad zakupem drugiego rozka bo mam jeden nieusztywniany,ale przeczyalam na forum kilka cennym rad i stwierdzilam,ze jeden wystarczy dla mlodych rodzicow 😉 http://forum.gazeta.pl/forum/w,572,86612310,86612310,Jaki_rozek_dla_noworodka_polecacie_.html
ehhh troche mam juz obawy bo na rece trzymalam 2/3 mies dzieci, a nie takie jedno dniowe 🥴 troszke mam juz po malu obawy jak damy sobie rade , a moj mezus pelen luzzz ty masz instynkt macierzynski dasz sobie rade ja cie podpatrze i razem damy . . . chce widziec ten vcaly ''cyrk'' u nas w domku 😁 🙃


Aga taka siare mam jakos od 20 tyg wiec nie stresuj sie 😉 to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj olusia od 16 tygodnia to trochę już się z nią oswoiłaś:p
edyta ja się właśnie obawiam że przez to że ona już się pojawiła to mleko (o ile będzie) będzie gorszej jakości i będę musiała dokarmiać a tego bym chyba nie chciała 🤢
Dzięki dziewczynki 🙂 Życzę dużo uśmiechu i dzięki za rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski 🙂)mam dla was zwalajacego newsa 😉ZA TYDZIEN BIERZEMY SLUB!!!!!!! 🤪no prawie za dwa 😉)....wczoraj podjelismy ta decyzje i bylismy zalatwiac urzad,dzis obraczki i jakas sloniowata kreacje dla mnie(masakra)....decyzja dlatego taka poniewaz jak sie wreszcie dowiedzielismy po kilku miesiacach dopytywan ze jestem ubezpieczona do momentu porodu z racji tego ze w trakcie l4 skonczyl mi sie okres probnyt w pracy i nikt mi umowy nie przydluzyl tylko zus mi wyplacal i ubezpieczal do dnia porodu,a potem sie okazuje ze jest 8 tygodniowy okres pologu i nie moge zarejstrowac sie w urzedzie pracy i wychodzi na to ze zostaje bez ubezpieczenia,a przeciez niechj sie cos zadzieje to zbankrutujemy na szpitale i lekarzy no i postanowilismy wziac szybki cywilny,a ten planowany na przyszly rok i tak sie odbedzie juz jak nalezy w kosciele i bede piekna i wogole 😉)hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...