Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny eh odespalam troszke ta bólową noc . . . .

Aga ten czop byl sporej ilosci wlasciwie to wychodzil partiamia, ake bylo go duzo wlasciwie zastanawialam sie skad tyle go jest

Izunia u ciebie zadzialał masazyk araba 😜 jak dobrze pamietamy 🙂

Ellie wlasnie wiem , ze to dobry znak terAZ czekam na te skurcze, ale poki co zrobilam pranie zaraz ide zrobic obiad i czekam na godz. 15 na meza a pozniej niech sie dzieje co chce. . . .
mam tylko nadzieje, ze juz ta noc nie spedze zwijajac sie z bólami w kręgosłupie w domu tylko w szpitalu pewnie zwijając sie z innych bóli .. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi trzymam kciuki za Ciebie 🙂 🤪 😘

dzisiaj Sewciu standardowo o 4 rano urządził wielkie sranie 😉
a wczoraj mi też tak się okupkał chyba na wieść że babcia i dziadek (teściowie moi) z wizytą przyjdą, że aż nogi miał brudne....
On jak mu juz którędyś wypływa to bokiem jakoś.Ale siku w niewielkich ilościach, przeważnie jak cos juz przebierze to kupolek 🙂
teraz zmykam bo dzisiaj leje jak z cebra i ze spacerku nici... bo zalecone mamy że nie ważne jaka pogoda spacerować ale jakos nie usmiecha mi się moknąć przez ponad 2 godziny.....
więc lece zająć czymś moją marudę kochaną 🙂
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Czesc dziewczyny
Ja jeszcze z naszym skarbkiem w brzuszku, ale wszystko wskazuje na to,ze niedlugo 🙂

noc mialam koszmarna wlasciwie przez ten bol krzyza nie spalam w ogole a jesli spalam to po 5-10 minut ( płakałam , kreciłąm sie i stekałam z bólu przez cala noc nawet zeby maz sie wyspal wprowadzilam sie z sypialni ) ehhh

ale teraz dobre wiesci jakies pół godziny odpadł mi chyba ten czop tzn śluz podbarwiony duża ilością krwi 🤪 🤪
wiec wlasnie zajadam sie ogorkami malosolnymi i kabanosem bo kto wie moze to moje ostatnie takie sniadanko w najblizszym czasie
Obyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙃 🙃 🙃 🙃
poki co nie mam jakis boli miesiaczkowych , skurczy tylko ten cholerny promieniujcy bol w okolicy krzyzowej
CZEKAM na ciag dalszy wydarzen 😆 😆 😆


O JUSTI WIDZISZ... U CIEBIE COŚ RUSZYŁO 🙂 JUZ NIE DLUGO 😘 🙃

A U MNIE NADAL NIC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 🙂 🙂 🙂
Justi kochana nareszcie dobre wieści 🤪 Trzymam kciuki coby poród szybko się rozkręcił i żebyś urodziła migusiem 😜 Daj znać 🙂
Olusia pewnie już ma swoją córcię przy sobie 🤪 Ciekawe jak wkońcu dadzą małej mna imię 😁
A ja dzisiaj umieram 😞 Tak mnie głowa boli, że nie mam na nic siły 🥴 Przy schylaniu się czuję, jakby ktoś pałką basebolową mnie po głowie walił i aż oko mi łzawi 🤢 😮 😞 Wzięłam Apap, ale to pomogło tylko na chwilę, a nie chcę go za dużo łykać. Także muszę to przeżyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZUNIA-moja córcia budzi się w nocy dokładnie co 2 godz. Pierwsza pobudke tylko ma później: po kąpieli i jedzonku to 3 do 3,5 godz śpi.

MAMUSIE DZIEWCZYNEK- jak myjecie swoje córki? Chodzi mi o tą białą wydzieline. Położna mi powiedziała żeby tego nie czyścić. Też macie takie informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
IZUNIA-moja córcia budzi się w nocy dokładnie co 2 godz. Pierwsza pobudke tylko ma później: po kąpieli i jedzonku to 3 do 3,5 godz śpi.


Amelko, mój Tymek ma identycznie 🙂 zastanawiam się kiedy prześpimy całą nockę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Justi kochana trzymam kciuki,i oby sie cos rozkrecilo na maksa,a nie ze bedziesz musiala jeszcze czekac kilka godz oby nie dni!!!Mi czop wypadl jak mi wody odeszly!!!
Moja zaraza 🙂 niedawno usnela i sie juz zaczyna krecic masakra ja tez padam na twarz,a o glowie nie wspomne od kilku dni podejrzewam ze to z niedojedzenia za malo witamin tak mi sie wydaje!!!
Przesle wam focie mojego szkrabika 🙂
[URL=http://img713.imageshack.us/i/ss853834.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img713/5806/ss853834.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym czopem z krwia to niby moze potrwac kilka godzin no,ale coz u mnie wszystko na opak

w ogole auto nam sie spierd......... i maz pod praca Ja na necie szukam mechanika . . . . cos czuje , ze bedzie zabawnie 🥴 jak nie urok to sraczka 🥴 🥴

Ircia maluszek przesłodki

u mnie maly na razie wygina śmiało ciało 😜 w brzuszku skurczy regularnych brak poki co dobrze bo bede zmuszona do mamy dzwonic zeby mnie na porodowke wziela, albo taksowka bede musiala jechac maz na drugim koncu miasta aaaaaaaaaa ma byc przy porodzie szkoda gadac 🥴 🥴

na razie uciekam do wanny sie zrelaksowac , bo czuje ,ze jak sie denerwuje to wszystko nabiera tempa . . . . 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba wina pogody,że dzieciaczki nie chcą spać. Moja Hania też dzisiaj taka jest. Teraz w końcu usnęła porządnie więc chodze na palcach żeby jej nie zbudzić. A normalnie w dzień nie przejmuje się hałasem bo chcę żeby umiała rozróżnić dzień od nocy.

MONICA- ja właśnie chciałam tak czyścić ale położna powiedziała,że nie i teraz nie wiem co robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂),moj wiktor cos marudny dzisiaj ale bylismy na spacerku i calkiem fajnie pospal 😉)teraz pojadl cyca i ani mysli spac tylko przewraca oczetami 😉
mialam was pytac jak tam wasza waga po porodzie???ja wam powiem ze u mnie leci w dol i to migiem w 2 tyg spadlo mi 15 kg ,a w ciazy przytylam 10 kg wiec jest dobrze 🙂)tylko ten wiszacy brzuch mnie rozwala kurwa wyglada jak jakis wor i do tego te rozstepy fujjj........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...