Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Boziu kochane ja już myslalam ze z sewciem cos nie tak, ale widze ze wiecej tych "terrorystów" mamy 😉
dzisiaj to juz w ogole od 2 nad ranem maly nie bardzo spanie, o 4 juz calkiem sobie odpuscil, w dzien sie goraco zrobilo wiec tez niet, a teraz to szok w ogóle co wyprawia. juz takie kombinacje odstawiamy... nie wiem czemu On nie chce po kąpaniu spać. już tak ładnych kilka dni... jaki by nie był śpiący to po kąpaniu swoje dalej.... ehhh....
a jeszcze z tym mieszkaniem naszym sie pierniczy na łeb na szyje wszzystko... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
ech Ci nasi mali terroryści...Tymek dzisiaj w nocy pięknie zasnął sam w swoim łóżeczku bez smoka, a rano już dał koncert. Nawet smok nie pomógł, tylko cyc. Nie chcę żeby sobie zrobił z cyca smoka (bo oczywiście kilka razy pociągnął i zasnął) ale ja już czasami nie mam sił z nim "walczyć" i przekonywać go że śpi się w łóżeczku a nie przy cycu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
A moje szalone dziecko po kąpieli robiło nam straszenna awanturę, w końcu zaczął przysypiać, to na mamusi brzuszku, to w mamusi łóżku, tylko nie w łóżeczku. a kiedy postanowiłam że może faktycznie chce jeść, i że mu dam, to zasnął na środku moich poduszek, mama w oczekiwaniu aż dziecko z wrzaskiem obudzi się bo pora jedzenia blisko, też padła... a tacie zabrakło miejsca i spał u Adasia hehe 😉 ale najlepsze jest to że Sewciu jak zjadł o 21 to potem dopiero przed 5 rano... myslalam o tej 5 że juuż po spaniu skoro tak długo a on do 9;30 spał jeszcze, kupora walnął teraz, zjadł i nie śpi już... tylko łapkę wcina, a po butli jest więc mnie w konia robi bo głodny nie jest... 😉 ale aż się zastanawiałam czy On chory nie jest że tak spi...
może ma taki tyłeczek wrażliwy że mu za twardo w łóżeczku i woli na mamusi betach 😉
a starsze dzieci każdy u babci innej, więc napawam się błogim spokojem... 😁
ale już mi smutno i tęskno za nimi okropnie.
a jak tam wasze dzieciaczki? jak się czujecie wszystkie mamusie i chyba już ostatni brzuszek?
buziaczki dla was.... 😘 😘 😘 😘
Ooo już krzykacz mój mały mnie woła... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem Danio na potęgę, bo zaspokaja to moją chęć na słodkości 😉
A Emi dziś zwymiotowała bidulka. I niestety popełniłam klasyczny błąd, tzn. niedługo potem znów ją nakarmiłam. I niestety znów zwymiotowała. Wystraszyłam się, ale doczytałam na necie, że jak dziecko zwymiotuje, to nie wolno go karmić od razu tylko podać trochę wody do popicia 🙂 Mała czuje się już dobrze, ale narazie wstrzymam się z karmieniem, coby nie było powtórki... A to ten artykuł, bardzo ciekawy 😉
http://babyonline.pl/niemowle_noworodek_artykul,4777.html?print=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki korzystam z okazji bo Kacper w koncu zasnal 🙂 🙂
Byla dzisiaj u nas polozna i malemu wyszlo pelno krosteczek na buzi i stwierdzila ze to za duzo bialka w mleku,i od tego tez ma zaparcia i bol brzuszka!!!W sumie ma je juz ktorys dzien,i tak myslalam ze to od tego i odstawilam na pare dni nabial,ale wczoraj zjadlam bulke z serem wiejskim,bo ile mozna jesc drzem,albo szynke drobiowa 😮 😮
I jak mu nie przejdzie za 3 dni to mam isc do lekarza,a teraz mam mu myc buzke co godz w krochmalu zobaczymy co to bedzie.....
A jakie dajecie malenstwom witaminy bo mi kazala dawac Vigantol jedna krople dziennie,i vitak tez jedna krople,a cebion ja mam brac 5 kropel,ale slyszalam ze on jest nie zaciekawy dla dzieci i wywoluje kolki u dzieci!!!A wy co bierzecie????
Michalindzior buciki fajowe,a i artykul przydatny Edytko,a co do wymiotow to mojemu sie tez tak raz zdarzylo poprostu jest zbyt lapczywy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂
My dajemy tylko wit D, wit. K też położna kazała ale tylko w przypadku, kiedy dziecko będzie karmione tylko i wyłącznie piersią, a że je tez z butli, to nie daję mu tej wit.
Franek nie wymiotuje, chociaż najbardziej łapczywie je tylko pierś, czasem otwiera tak szeroko buzie, jakby chciał żeby zmieściła sie tam cała pierś 🙂
Edytka ciekawy artykół, warto wiedzieć o pewnych rzeczach żeby nie wariować że jest od razu coś nie tak, a buciki Michalindzior cudaczne 🙂

U nas nocka upłynęła dobrze, katarek powoli znika, ta gruszka i areozol naprawde zdziałały cuda 🙂 Ten areozol nazywa się Euphorbium, jakby któras potrzebowała i jest bez recepty 🙂
Rano mój malec tak obesrał pampersa, a raczej go przesrał, że nie wiedziałam nawet jak zdjąć bodziaka żeby mu buzi nie ubrudzić.
Od kilku dni Franek ma jakieś uczulenie nad bioderkami jak kończ się pampers, troszkę ponizej pachwinek i pod kolankami. Są to czerwone drobne kropeczki troche jakby rozlane, niektore maja białe koncowki. Napewno nie jest to uczulenie na pamoersy bo uzywamy cały czas tych samych. Musze wypróbowac kapiel w krochmalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu a skąd się dowiedziałaś, że taki aerozol można stosować u noworodków? Bo Emi też ma katarek tylko nie taki lejący się, tylko cały czas jakby jej coś siedziało na gardełku 😞 Sól fizjologiczna nie bardzo pomaga (niby wyciągam kózki, ale w gardełku cały czas słyszę charczenie) i już sama nie wiem co stosować...Może też wypróbowałabym tego aerozolu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka pediatra mi go poleciła. Mój też miał zawalone gardło od glutków i ten środek łądnie je rozrzedzał, i zwykła gruszką - taką jak to kiedys były odciągałam z buzi. Nie trzeba wkładać tego do gardła, bo dziecko ma ogólnie kleistą ślinę i tą ślinę mu odciągałam i teraz jest ładnie. No i nie jest to denerwujące dla małego, myśli że taka gruszka to coś do possania 🙂
Spróbuj 🙂 Taka gruszka w aptece kosztuje niecałe 7zł i pamietaj zeby ja naciskac od spodu bo ma wieksza siłe ssania i tak jest poprawnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA MAMUSIE BO JUŻ WSZYSTKIE NIMI JESTEŚCIE 🙂

CHCIAŁAM WAM SERDECZNIE WSZYSTKIM POGRATULOWAĆ A SZCZEGÓLNIE JUSTI5 BO TAK NIE MOGŁA SIĘ DOCZEKAĆ WOJTUSIA A JUŻ MA GO PRZY SOBIE 🙂

NIECH WAM SIĘ ZDROWO CHOWAJĄ WASZE MALEŃSTWA A RODZICOM ŻYCZĘ DUŻO CIERPLIWOŚCI W ICH WYCHOWYWANIU 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...