Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IZUNIA- jesteś naprawdę dzielna!Dasz radę przetrwać ten najgorszy okres. Spójrz tylko na naszego dzielnego Michalindziorka. Na Ciebie też jeszcze na pewno czeka w przyszłości spokojne i szczęśliwe życie.
Moja siostra zaszła w ciąże z takim skurwielem,który zaraz po tym ją porzucił. Calutką ciąże była sama, sama rodziła i sama wychowuje synka. Młody ma już prawie 6 lat, a tatuś nigdy go nie chciał zobaczyć. W sumie to nigdy go nie uznał. Aj szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Ale naskrobałyście, później was doczytam, bo niedawno moje maleństwo poległo, więc musze się przekąpać 🙂
W skrócie, to wybrałąm się z mamą na zakupy, a w tym czasie tatuś zajął sie synkiem 🙂
Kupiłyśmy to i owo, i prezent dla małego - Garnuszek na klocuszek, i zainspirowana Michalindziorkiem - kubek niekapek treningowy Lovi - jest super, bo moge wykorzystac obecne smoczki w razie czego, i dzieki temu mam dodatkową butelke 🙂
Kupiłyśmy tez prezent dla Roberta od moich rodziców - portfel. A później mama została z małym a my pojechalismy, bo chciałam kupic sobie spodnie, niestety nic nie wybrałam, ale kupilismy łyżwy dla Karola na gwiazdkę.
Moja mama była oczarowana Frankiem, mówiła że dużo z nią gadał, śmiał się, i lubi wygladać przez okno w kuchni - wtedy jest cichutko jak myszka i tylko obserwuje (to wiedziałam, bo często stoje z nim w oknie). I jak wyszlismy z Robertem pare minut po 16, a wrocilismy przed 20 (a mały spał pod moja nieobecność z mamą), tak teraz zasnał przy herbatce.
On bardzo duzo pije herbatki, bo az 3-4 butelki 150ml dziennie 🙂

Uciekam sie umyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wpadło mi w oko, co Izunia napisała - ja przez swojego byłego tez zawaliłam studia 😞 MArzyłam żeby je skończyć, ale niestety nie udało się (studiowałam pedagogike wieku dziecięcego). Może jeszcze mi się uda 🙂
I trzymam kciuki żeby i tobie się udało. Nie warto dla facetów rezygnować ze swoich planów i marzeń. Teraz to wiem, ale atedy wyszlo jak wyszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HANIU KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SŁONKO ŻYCZY CIOCIA EDYTA I EMILKA 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Izunia trzymaj się dzielnie kobietko, dasz radę!!!!! Napewno wkońcu spotkasz kogoś, kto będzie na was zasługiwał. Pamiętaj: lepiej być samemu niż być z kimś tylko dla zagłuszenia samotności...

Emi jest długaśna, ma teraz 69cm 😉 A podobna nie wiem do kogo, moim zdaniem do siebie 😜
A mała od dawna już robi takie "prrrrrr" nawet nas rano budzi właśnie takim prykaniem buzią aż jest cała zapluta hahahahaah 😁 A kto nauczył...mamusia ☺️ 😁

Mój M. załatwił dzisiaj obiad na chrzciny w knajpce na naszym osiedlu 🙂 Tam zjemy rosół, drugie danie, deserek, wypijemy kawkę tudzież herbatkę i wrócimy do nas do domku, gdzie będzie torcik, szampan, troszkę wódki z naszego wesela i zimna płyta 😉 Bardzo mi podpasowało takie rozwiązanie, bo nie będę musiała sobie głowy zawracać gotowaniem dla jedenastu osób obiadu z dwóch dań, a z drugiej strony nie będziemy cały czas siedzieć w restauracji, co z małą nie byłoby wygodne, tylko będę później w domku gdzie wszytsko będzie pod ręką 😉
Kurcze muszę jeszcze wybrać się do fryzjera podciąć moją pożal się boże fryzurę 😮 i kupić farbę coby mężuś mnie pofarbował 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Haniu dużo zdrówka od cioci Ellie i Tymusia 🙂

Nieźle dzisiaj się rozpisałyście ale udało mi się Was doczytać.
Edytko, ja tez na początku kupiłam tą kaszkę Kupiec, tylko błyskawiczną, ale znalazłam z Bobovity manna bezmleczną i w końcu tamtej nie dałam Tymkowi. Od 2 dni podaję tą Bobovity i ja dodaję do kaszki na noc. Z tego co czytałam na stronie Bobovity można też dodawać do mleka. Emi to śliczna dziewczynka 🙂
Ann, ja wprawdzie tylko raz próbowałam zagęścić swoje mleko kaszką bo jakoś Tymkowi to nie smakowało i dałam bardzo mało tej kaszki. Tak naprawdę żeby to mleko tylko zmieniło konsystencję. Staś jaki uradowany na zdjęciu, super!
Olusia, świetna ta fotka Viki z nogą poza łóżeczkiem 😉 a swoją drogą to nie boisz się że może jej coś się stać jak wkłada tą nóżkę między szczebelki? Tymek jest bardzo aktywny w łóżeczku i bałabym się że jakby sobie tak włożył i zaczął zmieniać pozycję to mógłby sobie coś zrobić. Dlatego ja mam pozasłaniane szczebelki 😮
Izunia, głowa do góry, bądź dobrej myśli a wszystko się ułoży!

Ja dzisiaj pół dnia poza domem; w końcu udało mi sie dostać do mojej fryzjerki 🙂 no a później rehabilitacja i wróciłam wieczorem. Odkąd chodzę na rehabilitację to tatuś zajmuje się kąpielą i pielęgnacją synka. Super mu to wychodzi 🙂
Dziewczyny dawałyście swoim dzieciom jarzynową z Hippa? Dzisiaj mieliśmy próbę ale Tymkowi w ogóle nie smakowała. Zjadł może dwie łyżeczki a później wypluwał 😞 Po jabłuszku to druga rzecz której nie chce jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie my też mamy ta kaszkę mannę z Kupca błyskawiczną 😉 Muszę wkońcu zacząć jej ją podawać, tylko jakoś boję się dawać jej nowości, bo martwię się coby jej nie obsypało...Ale cóż jak mus to mus 😉 Wogóle to muszę zakupić Sinlac i do niego będę dodawać mannę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie ja tez mialam ochraniacz ale przez te poliki posciagalam i baldachim tez, teraz zaloze spowrotem, akurat najbardziej sie w dzien kreci wiec mam kontrole nad nia, w nocy tez co chwile sie budze.

http://allegro.pl/55cm-5-0-mm-lancuszek-rombo-potrojne-krzyzyk-i1359530906.html
mezowi kupilam cos takiego...
Chcialam troche dluzszy ale babka nie ma teraz tyle kasy zeby zalozyc a jak ja przyjade to watpie zeby zdazylo dojsc do swiat,najwyzej kupie mu pozniej inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...