Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewuszki 🙂
Gratulacje dla ZĘBOLKÓW 🙂 🙂 🙂
Może u Nas też coś się pcha, bo od jakichś 2-3 dni Hania cały czas pcha paluszki z prawej strony, a nawet jak ja karmię to nie skupia się na jedzeniu tylko smoka p;przesuwa sobie na prawą stronę i gryzie ale palcem nie byłam w stanie nic wyczuć jeszcze ale kto wie...
My niestety kolejny dzień spędzimy w domku, wczoraj wybraliśmy się na zakupy do Leszna a Hanie podrzuciliśmy mojej mamie, myślałam, że odzipnę chociaż na chwilkę dzwonię po godzince a w słuchawce słyszę jak mała płacze, mama się nie wiedzieć czemu rozłącza ja pikole oczywiście ja jak najszybciej do domu chcę jechać , mój pół Leszna objeżdża żeby znaleźć stację paliw gdzie realizują bony Sodexu wyżyłam się na nim niemiłosiernie na szczęście mama jakoś opanowała sytuację a ja oczywiście spanikowana, najlepiej wszystko rzucam i chce do domu!! Skończyło się na tym, że wróciliśmy a mała od razu wesolutka...będzie córunia mamusi i tatusia, że chyba nigdzie nie będziemy mogli jej zostawić ;/
Pada śnieg, pogoda przygnębiająca.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, mojej malej tez niestandardowo ida eby bo wychodza jej chyba gorne 4 albo 3 i dlatego sie tak dlugo przebijaja bo tam dziaslo grubsze 😞

Victoria juz opanowala znakomicie sztuke sciagania mi z nosa okularow 😉
Podnosi lapki do gory i glaszcze,szczegolne tate i dziadka bo maja zarost i jest co miziac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
u nas chyba napuchły dziąsła...
i płacze mi mały wieczorami.... ale zobaczymy.
czekam na kuriera z tuniką. coś pisałyście ze z opóźnieniami dojeżdża?
Sewciu też tak skacze, i to jeszcze jak.... jak go daje na brzuch to podciąga nogi, stoi na czworaka, i buja się z przód i tył....
Olusiia a dawałaś już te chrupki kukurydziane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ruszyły to fakt 🙂 🙂
Niedługo będziemy pisały który/która dzieciaczek pierwszy powie mama/tata albo który/która zacznie stawiać pierwsze kroki 🙂 🙂 Ja pierniczę jakie macierzyństwo jest czadowe 😁 😁 😁 z niektórymi wyjątkami ale one się chowają 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie 🙂
Ale mamy wysyp ząbków ja niemogę 😉
Gratulację dla wszystkich dzieciaczków którym już wyszły,i którym zaczynają 🙂
U nas narazie cisza,mały sobie nieda zajrzeć w paszcze ehhh... próbowałam wczoraj razem z M. sprawdzić mu,ale za cholirke nie dał sobie zobaczyć 🤔 😞 Ale pcha pięści na maksa,może chce mamusi zrobić niespodziankę i zauważę go dopiero za jakiś czas hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkkkoralik napisał(a):
Kurcze mój mały nauczył się skakać jak siedzi mi na kolanach macha nogami i chce sie odbijać od moich kolan baaardzo mu się to podoba a ciężki jest jak diabli zeby go utrzymać


U nas dokładnie tak samo 🙂

Edytka - dziekujemy za życzonka 🙂

Nocka była ok, mały na szczęście o 22.15 zjadł 2 butlę w ciągu całego dnia, a tak to w południe jabłuszko z owocami leśnymi, pod wieczór dynie z marchewką, no i w końcu mleko.
Dzisiaj juz mu sie polepszyło, i juz 2 butle zjadł i gruszki 🙂
No i patrzyłam na ząbek, czy przypadkiem nie pomyliłam się, no i jest, dzisiaj mam wrażenie jakby troszke wiekszy.

Mój jak jest chory, to zachowuje się tak samo. Wszystko go boli i wogóle jest biedny i nieszczęśliwy 😁 A ja lubie wtedy "skakac" koło niego, bo rośnie wtedy moje ego 🙂 I wiem, że jestem wtedy niezastapiona i ta najwspanialsza 😁

Jutro my robimy wypad na zakupy, więc moja mama będzie siedzieć u nas z małym. Ale jedziemy tylko w jedno miejsce, więc powinnismy sie szybko wyrobic, a póxniej stery przejmuje tatus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂 U nas nocka koszmarna, Stasiek wstawał co 1-1,5 godziny. Nie wiem jak się nazywam. Wydaje mi się, że mógł być głodny, bo wczoraj przy odciąganiu mleka na kaszkę okazało się, że z obu piersi odciągnęłam ledwo 60ml, a wcześniej z jednej szło lekko 120. Muszę go poobserwować, ale dziś w ciągu dnia jakoś nie wygląda na głodnego. Zjadł natomiast prawie 100ml dyni z ziemniakiem, masełkiem i kaszką jaglaną.
Wczoraj z kaszką trochę lepiej niż za pierwszym razem, ale i tak zjadł tylko 40ml i to na raty. Spróbuję jeszcze ze dwa razy, może mu nie smakuje taka na mleku?

A, miałam się jeszcze chwalić co do tej piosenki Natalii Niemen. Puchnę z dumy dziewczyny, że Wam się podoba, bo tekst pisała moja koleżanka, a połowa dzieci z tego chórku to dzieciaki moich znajomych. Mogę im napisać, że Wam się podobało? Ucieszyliby się bardzo 🙂

A, no i gratulacje dla wszystkich zębatych 🙂 U nas niby idą ale jakoś im się nie spieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
Edytko , no przykro mi z powodu tego napięcia, miejmy nadzieje ze Emi to szybko przejdzie. W końcu robiła postępy wiec i tym razem powinno byc oki. Wierze ze juz masz dosyć, chodzenie z dzieckiem po lekarzach to męczarnia dla nas i dla dzieci.

Amelio ale twój synuś śmiesznie wygląda w tych okularkach hehe...ciocia Monika ma podobne 😜
Michalindziorku, ja kiedyś włożyłam do mikrofali nutelle i podobny efekt był jak twój z polewą! teraz to tylko w ciepłej wodzie lub na gazie.ja dawałam mojej panience te rurki kukurydziane, mlaskała, mlaskała i trochę jej tam weszło do środka.
Irciu gabi tez sobie zbytnio nie da luknać do paszczy, jedynie przy smarowaniu żelem na dziąsełka można sobie popatrzeć. Ten zel jej wyjątkowo smakuje i roztwiera te swoje malutkie usteczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie te co karmicie tylko cycolem, czy wy dajecie kaszki maluchom te na mleku modyfikowanym, czy dolewacie swoje to kaszki bez mlecznej? a może nie dajecie jeszcze? nurtuje mnie to pytanie czy maluchom na piersi podawać kaszki mleczno ryżowe?
Amelio, Eliie jak z podawaniem glutenu wam idzie? maluchy zjadaja wam całe 100ml? bo moja jeszcze tyle nie zje i nie wiem jak mam jej to podawać. wiecie może czy mozna do 50ml dosypac 1,5g glutenu i potem kolejna taka porcja. wychodzi na dzien 3 g gluteny tak jak zalecaja...tylko czy można dawać tak na raty? dzwoniłam do biura obsługi konsumenta Nutrici ale zajete linie wiecznie maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku, do mnie dzwonili dzisiaj z siódemki że mają do mnie paczkę i że mogą ją dostarczyć w ciągu 3 dni a jak chce szybciej to żebym sama odebrała. Wkurzyłam się jak nie wiem bo gdybym wiedziała że taka sytuacja to poprosiłabym o wysyłkę pocztą. W poniedziałek dostałam paczkę wysłaną w pt więc poczta póki co się sprawdza.
Ann, jak najbardziej pochwal dzieciaczki i koleżankę 🙂

U nas nocka też jakaś kiepska była. Tymek znowu budzi sie częściej a już tak fajnie było z jedną pobudką o 4 😞 No i w ciągu dnia marudzi przez tego wychodzącego zęba. Też nie da sobie zajrzeć w buźkę ale czuję pod palcem coś twardego jak mu nakładam żel. No i widziałam białą plamkę jak się uśmiecha ale dziąsło jeszcze nie przebite.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, ja na razie próbuję od dwóch dni z kaszką bezmleczną i ze swoim mlekiem, ale jakoś chyba Staśkowi nie podpasowało, bo niezbyt chętnie je. A kaszkę dodaję też do obiadku, ale to na zasadzie zagęszczenia. Ja bym dodawała tyle ile trzeba dziennie glutenu do takiej ilości jaką Gabi zjada, u Staśka tak będę robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika ja dopiero dzisiaj podam manna do kaszki na noc, bo wczoraj tatuś robił kaszkę i zapomniałam mu powiedzieć 😮 Tymek akurat zjada 100ml kaszki. Ja robię na wodzie Sinlac i Tymkowi to smakuje. Myślę że jak podzielisz tą dawkę glutenu na 2 porcje to nic się nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane u nas jazda dalej z zebami noc tragiczna,padam na pysk.
przyszlo tez wczoraj krzeselko do karmienia i jest fajne...
jak dawalam malemu kaszke to ta na mleku modyfikowanym bo moje cycki nie wspolpracuja z laktatorem i daja mleczko tylko jak wikus ciagnie,teraz nie daje tej kaszy bo mijas sie to z celem.
bylam w niemczech pokupilam troszke deserkow dla malego mam tez taki z kaszy mannej z wanilia i jest on juz po 4 miesiacu to takie danie na kolacje ale kurde boje sie jeszcze tego podac troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to jak Wiktorek wam takie cyrki odstawia to mozliwe ze ząbki już są blisko. my tez mieliśmy fatalne nocki, wiercenie, stękanie, płacz i łapki w buzi.... teraz się trochę uspokoiło, ale mała teraz trzyma paluszki z drugiej strony, mozliwe te teraz ząbek się szykuje po drugiej stronie.powodzenia kochana, dacie rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...