Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No ja tez skłaniałabym sie bardziej w strone tych klocuszków 🙂

Wiecie co, zamówiłam na adres tesciowej te pampersy, ale większy rozmiar - 4, no i sa juz dobre dla Franka (w 3 tez bez problemu sie mieści), tyle że one nie mają tej siateczki...nie wiem, może wieksze rozmiary juz sa inne...
A te Huggisy, to masakra....codziennie muszę przebierac małego, po zasikuje się, sa tak mało chłonne!!! Na noc to nawet mu nie zakładam, ale w dzień? Juz i tak bardzo często je zmieniam, żeby jak najszybciej się ich wyzbyć.
Moja mama ma zniżkę 6zł na Huggisy (tylko z Tesco), więc bede chciała wykorzystać, tylko zastanawiam się nad tym drugim rodzajem Huggies Economy. Używała ich juz któraś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja uzywałam 2 rodzajów higgisów....
jedne z kubusiem.... beznadziejne...
ale te bez kubusia jeszcze gorsze 🥴
nie wiem czy o te chodzi, no innych huggisów chyba nie ma....
co do siateczki, to może i tak byc, ze do pewnego rozmiaru są, a potem nie ma już jej...
my też już 4 alez pampersa uzywamy.
muszę kiedyś te z biedronki Dada wziąć na spróbowanie...
ale jakos po drodze nie mam zadnej a mamy ich z 7....
(gdzie tu sprawiedliwosc hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Kasiu na lipcowym forum 🙂
Lusiu, nie bardzo wiem o jakich zabawkach mówisz więc Ci nie doradzę. Super że Robert zauważył że coś jest nie tak w Waszych relacjach i próbuje to zmienić. To już duży postęp! No a o teściowej to się nie będę wypowiadać bo szkoda słów 😮 Jaka to dla niej różnica czym będzie odkurzała samochód...zresztą ona pewnie i tak tego nie robi 🤢
My mieliśmy jedną paczkę huggiesów economy ale były gorsze niż premium (nie miały ściągacza z tyłu).
Michalindzior, powtórzę się: dzieciaczki boskie! 🙂

A ja się dzisiaj fatalnie czuję...drugi raz okres dostałam...za pierwszym razem i przed ciążą tak źle nie było 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
U nas nocka w miare jedna standardowa pobudka,ale za to nadal walczymy z katarem 😞
Kasia witamy w koncu jestes lipcoweczka,wiec zagladaj do nas 😉
A co do tej herbaty dla doroslych to mi na poczatku tez polozna kazala dawac,ale zeby byla slaba lekko slomkowa,ale ja nie podalam....To tak na marginesie 😁
Michalindzior super dzieciaczki,a najmlodszy jaki elegancik na chrzcinach 😜A z misi to bedzie mala modelka,no a z adasia tez przystojniacha 🙂 🙂
Lusiu ja bym wolala ten garnuszek,u mnie mama tez kupila malrmu z fiszera slimaka z takimi klockami
maly wzywa jak zawsze tylko siade musze go uspic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj MAMUŚKI 🙂
Kasiu witamy w naszych skromnych progach 🙂 Syneczek cudeńko 🙂
Co do herbaty zwykłej to mi neonatolog też powiedział, ze podawać bezbarwna taka totalną lurę a nie te z hippa czy jakiejś innej firmy, ponieważ ona są bardzo słodkie i powodują zatwardzenie...ja podawałam parę razy
Michalindziorku boskie masz dzieciaczki, patrząc na nie aż mam ochotę też mieć taka kochana gromadkę 🙂 🙂 🙂 kto wie kto wie.....
Lusinda 😉
jak ja ci kurwa współczuję z tym babsztylem...chociaż ja tez nie mam ciekawie 🙂 🙂 🙂 ale ja swoja zlewam bo nie chce się denerwować co do Roberta to super, że jakaś zmiana w nim zachodzi oby było jak najlepiej między Wami Kochana
Ja cały czas używam pampersów 3 póki co jeszcze 🙂 i co najgorsze dzisiaj pierwszy raz przemokły ale to po nocce wiec Hanuśka zmoczyła starym łóżko bo akurat rano wzięłam ją do siebie 🙂 🙂 a tu ci suprajs 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobitki,witamy kasie 😉
lusiu tesciowa dziwna co najmniej 😉,a jezeli chodzi o prezent to tez wolala bym garnuszek na klocuszek
michalindziorku dzieci boskie i malz tez punktuje 🙂 🙂
moj mlody to jakis terorysta dla mnie bo jak tatus w domu to grzeczny tylko wylazl do pacy juz mi kweka i steka
z kaszelkiem lepiej ale nos dalej zawalony o bolacych dziaslach niewspomne tak daja mu w kosc ze biedny nie wie co zesoba zrobic
no i dowiedzialam sie zy przyczyna tegoz katarku moze byc wlasnie zabkowanie
czekamy na kuriera z krzeselkiem do karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzicie kochane mamusie, taki juz mój los z tą teściową 😉 Łączmy się wszystkie w bólu 😉 😁

A u mnie znowu nie było prądu bo cos tam robili, ale juz jest 🙂
Co do pampersów, to nie bede ryzykowała z tymi Huggisami, ale dostałam dzisiaj gazetkę Tesco, i są pieluchy HAppy 3d flexi aż 70sztuk w jednej paczce rozmiar 4, i jak kupi się 2 paczki, to będzie za 77zł, więc się opłaca 🙂
Powiem mamie, żeby kupiła ten garnuszek 🙂 Dzięki za podpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama00006 napisał(a):
elunia czy lenka tez teak cierpiala przy zabkowaniu bo moj maly bardzo zle to przechodzi ,jak dlugo jej sie przebijaly i czy dlugo miala spuchniete dziaselka???wiem ze kazde indywidualnie przechodzi ale pytam z ciekawosci 😉


Kama Lence dziąsełka zaczęły boleć dość wcześnie jakieś półtora miesiąca wcześniej były pierwsze problemy, ale to były takie raz na tydzień że była niespokojna i płaczliwa mogę tak powiedzieć, później coraz częściej marudziła aż jakieś tydzień zanim się przebiły była bardzo marudna i miała kłopoty ze spaniem w dzień bo spała mało, we wtorek tydzień temu była szczepiona i marudziła mi cały tydzień a zawsze po szczepieniu jeden dzień i było wszystko oki. Mało spała w dzień i strasznie tarła dziąsełka codziennie jej musiałam masować i smarowałam żelikiem chyba z dwa lub trzy razy dziennie. aż w piątek wieczorem masuje jej dziąsełko i coś wyczułam i nie dowierzałam wzięłam latarkę i sprawdziłam to był jej pierwszy ząbek który się przebił przez dziąsełka a następnego dnia drugi też się jej przebił i teraz sobie rosną dwa na raz prawie, Teraz jest już spokojna i już więcej śpi w dzień. To i tak dosyć lekko przeszła to ząbkowanie pierwsze u każdego dziecka jest innaczej jedne lżej jedne gorzej to przejdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
ja uzywam pampersow active fit z muppetami czy jak to sie tam pisze,super sa,fioletowe i na cala noc starczaja jak jej o 21 zaloze to zmieniam dopiero ok 10rano,ani razu jeszcze nie przeciekly,chyba, ze byly juz pelne i mala akurat zrobila mega kupe to troche wycieklo.

Moja mala dziaska ma juz spuchniete od ponad misiaca a zebow nie widac 😞

Po szczepieniu dobrze sie czuje,katar i kaszel ma ale juz chyba powoli przechodzi.Miala wczoraj lekka goraczke ale dalismy razde,spala doslownie caly dzien i cala noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, każde dziecko inaczej przechodzi ząbkowanie 🙂 Ale że tak szybko i to 2 naraz ząbki 🙂 Cudnie będzie Lenka wyglądać, jak już jej wyjda całkowiecie i będzie sie uśmiechać.

Olusiiaa - a jak waga Viki?? Ważyłaś ją?

Wiecie co, te Happy, to mają najmniejsze 8-18, i nie wiem czy nie bede za duze, bo 4 z pampersa sa 7-18 i są ok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas narazie niema oznak zabkowania poza pchaniem wszystkiego do buzki,a czy dziaselka SA SPUCHNIETE TO NIEWIEM BO NAWET NIEWIEM JAK TO WYGLADA....
co chwila maly wlancza capslock-informatyk bedzie hehe.... 😜
a pampersow uzywamy nadal 3 i dade tez 3 narazie jeszcze sie w nie miesci ma troche jeszcze miejsca,chudziutko ma dupcie moja swinka chudzinka.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas chyba coś zaczyna się dziać z dziąsełkami na dole. Smarowałam mu dzisiaj żelem i wydawało mi się że coś wyczułam, ale nie na miejscu jedynek tylko bardziej z boku dlatego nie jestem pewna czy to ząbki 🥴 Jak mężuś przyjdzie to każe mu sprawdzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
Dziewczynki mam smsa od Ellie:
"Edytko tu ellie. Rozpakowałam się dziś od 10:30 jesteśmy z Tymusiem (zmieniłąm imię) - 3100g,54cm,SN"
No i zaczęło się 🤪 🤪 🤪 🤪 Zaraz aktualizuję tabelkę i założę wątek gratulacyjny dla Ellie 😜
Kto następny...??? heheheheeheh

Tak mnie wzielo na wspomnienia 🙂
Od Ciebie Elli wszystko sie zaczelo hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka, chcesz mnie o zawał przyprawić? Zobaczyłam przelotnie Twój post i serce zaczęło mi bić jak szalone bo nie zajrzyłam o co chodzi 😉 hehe
No tak, wszystko to moja wina 😜 Kiedy to było, co dziewczyny? Prawie pół roku (bez 3 tygodni 😉) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u pediatry tak dla pewności czy wszystko ok poprzewracała małego na boki podnosiła za ręce i stwierdziła że z obiema rekami ok i że może być tak ze jedna ręka jest silniejsza od drugiej gdyby było jakies złamanie czy porażenie reki to by nią nie ruszał wcale i trzymał non stoip zacisnietą, żadnego napiecia mięśniowego też nie ma . Tylko żeby tą słabszą rękę też symulować do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
edyta86 napisał(a):
Dziewczynki mam smsa od Ellie:
"Edytko tu ellie. Rozpakowałam się dziś od 10:30 jesteśmy z Tymusiem (zmieniłąm imię) - 3100g,54cm,SN"
No i zaczęło się 🤪 🤪 🤪 🤪 Zaraz aktualizuję tabelkę i założę wątek gratulacyjny dla Ellie 😜
Kto następny...??? heheheheeheh

Tak mnie wzielo na wspomnienia 🙂
Od Ciebie Elli wszystko sie zaczelo hehe... 🙂




a następna byłam ja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia no jestem w szoku że twój bąbelek juz siada 🤪 ale z niego silny chłopak!!!

Lusiu fajnie ze Robert robi coś w tym kierunku by miedzy wami było lepiej, trzymam kciukasy o dalsze sukcesy. A co do teściowej...to ciężka sprawa hehe może kupcie jej 3 odkurzacz np będzie miała do odkurzania w święta 😁 co do pieluch to haggisy kupiłam raz i na tym koniec!!1 😠 gage tez juz nie kupie, tylko pampersy używam 4, według mnie najlepsze. udaje mi sie kupić 2 paczki w miesiącu po 34zł wiec sie opłaca 😁 według mnie sa lepsze te normalne pampery niz te premium.lusiu ja osobiscie mysle o klockach takich wkładanych do szczelinek,bo mala ma juz za duzo grających zabawek.

któraś pytała o Cebion, ja wlewam małej do buziaka, krzywi się hehe ale wypija

Kasia witamy wśród mamusiek lipcowych, my chętnie usłyszymy porady bo w końcu tez dlatego tu jesteśmy, każda pomoc sie liczy bo większość z nas debiutuje w roli mamy 😁

Michalindziorku, ale mężuś cie kocha no i do tego wie co kupić by było przydatne. Niektórzy faceci kupują prezent byle jaki aby bylo a tu prosze... Blender 😁 😁 😁 No nie moge.. mam słabos do twojej misi, tylko ja schrupać. i nie znęcasz sie nad nami..chcemy kolejnych zdjeć 😁 😁 😁 😁

Amelio dobrze ze Hania przybywa na wadze, przynajmniej jesteś spokojniejsza.wiesz ja duzo rodzai smoków nie próbowałam. Ona sie nimi bawi. Kreci językiem wokół dydka ale nie ciągnie...no czasami jej sie zdarzy wypić trochę z butli jak jest porządnie głodna. Ty dajesz kaszke na mleku modyfikowanym ..tak? dobrze zrozumiałam? Ostatnio pytałam koleżankę co dziecko tez karmiła piersią i mowi ze nawet nie wiedziała nic o tym glutenie i ze kaszki podawała na mleku modyfikowanym tylko dolewała wody do proszku i gotowe.Wiesz gdzies cos czytałam ze dzieci na mleku powinny dostawać kaszki na mleku mamy a nie modyfikowanym, bo inaczej zatraca sie wartości z karmienia cycem. Tyle ze to czytałam gdzieś na forum i nie wiem ile w tym prawdy????
Kama no zdjęcie macie superaśne tyle ze Wiktorkowi tez by sie czapusia przydała 😁 😁 😁

Olusia to twoja Viki tez miała katarek i ja zaszczepili tak jak Gabi. Tez się dziwiłam ale lekarka mówiła ze wszystko jest oki a katarek to raczej z powodu suchego powietrza. Ważne ze Vikusia nie jest chora

Ircia wcześniej wzięło na wspominki Edyte a teraz ciebie 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Irka83 napisał(a):
edyta86 napisał(a):
Dziewczynki mam smsa od Ellie:
"Edytko tu ellie. Rozpakowałam się dziś od 10:30 jesteśmy z Tymusiem (zmieniłąm imię) - 3100g,54cm,SN"
No i zaczęło się 🤪 🤪 🤪 🤪 Zaraz aktualizuję tabelkę i założę wątek gratulacyjny dla Ellie 😜
Kto następny...??? heheheheeheh

Tak mnie wzielo na wspomnienia 🙂
Od Ciebie Elli wszystko sie zaczelo hehe... 🙂




a następna byłam ja 😁 😁 😁



a później ja 🤪 dzięki Edycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...