Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Dla WIKTORKA
Witam
My nie zdążyliśmy wyjść na spacerek przed drzemką Lenki i muszę poczekać aż się obudzi i wtedy pójdziemy.
I już Lenka dzisiaj przekroczyła próg pokoju taki mały i przyszła do mnie do kuchni i za nogawkę mnie ciągła jakie to fajne uczucie jak dziecko już do ciebie prawie ze biegnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

dokladnie ja wybieralam miedzy xlanderem,a tym slapi ale poki co nie mam nic bo x-landr mi nie odpowiada, a slapi hmm nie widizalam go choc bylam w tym sklepie co ty Edytko kupowalas bo mam do niego 500 metrow 😜 musze sie jeszcze raz tam przejsc hehe 😉 i zdecydowac na jakis poki co czekam na twoje info z pierwszego spacerku

wszystkiego naj dla wszystkich solenizantow bo ciotka ostatnio bardzo zabiegana jakas
reszta teraz tak piekna pogoda ze szkoda czasu na siedzenie w domku lub przed kompem poza tym po calym dniu pracy przy dwoch monitorach w domu mowie stanowczo NIE komputerkom kiedys w koncu wzrok musi odpoczac , a mamuska nacieszyc sie synusiem 🙂

Kama oj to ty kochana mozesz byc nasza pierwsza mamuska 😜 z brzuszkiem ciekawe 😜 nie zebym nie pomyslala, a nei mowilam 😜

u mnie temat dzieci jest wciaz otwarty oczywiscie moj m. jes zawsze na TAK Ja na razie nie wyobrzam sobie drugiego dziecka choc jedynaka nie chce miec coz na razie nie planuje drugiego babelka moze za 2/3 lata zobaczymy . . . . .

MAMY 2 ZEBOLE :P jedyneczki na dole jakos wyszly z dnia na dzien oby dwa 🙂 bez jakis ekscesów wiec jest ok odpukac 🙂

obiadki tez kupuje z Gerbera bo najlepiej malemu podchodza a mamusi obiadkow jakso neichce ehhh trudno juz nie gotuje bo sie kilka razy sparzylam nawkurzalam i dupa , a tak to 3,5 sloik ma go na 2 dni wiec jest luzik :P musze sprobowac inne mleczko bo niestety Bebiko jest jzu beee sprobuje te z Hipa albo NAN PRO ehh moze ktores mu przypasuje

poki co cycus i tak jest od 15 jk wracam z pracy no i glownie w nocy jednak jzu nei sciagam mleka chcialabym jzu nie karmic zwlaszcza te noce sa baaaaaaardzo meczace dl amnie bo moj synus ciagne 5-6 razy w nocy cycka ehhh co jest troszke uciazliwe ,ale zwalam to poniekad na zabki i cierpliwosci mam sporo,az nie myslalam wczesniej przed macierzynstwem, ze az tyle 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Wiktorka 🙂

Ale dzisiaj piekna pogoda 🙂 Zaliczylismy juz z Franiem spacer 🙂
Załatwiłam tez posredniak, szybko poszło, no i przyznali mi prawie 800zł zasiłku 🤪

Kama - widze ze ostro sie bierzesz za slubne przygotowania 🙂 No i widze ze mezulka wzielo ostro na kolejne baby...pewnie dlatego, ze to nie on bedzie rodził i sie zajmował.... 😉

Dziwię się wam dziewczyny, ze kupujecie wózki w necie. Wiadomo, mozna w zwykłym sklepie popatrzec a na allegro kupic taniej, jednak nie zawsze tak robicie, a później mozna sie rozczarowac...no, ale wasz wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochanienkie;0
Sto lat dla WIKTORKA 🙂
My juz po spacerku bylismy prawie 3 godz,z kolezanka sie umowilam to bylo razniej,a o 17.30 idziemy do Kacpra kolegi ktory jest o 2 msce starszy!!!
A w sobote bylam u kolezanki co ma 1.5 roczna mala i dzisiaj do mnie dzwoni ze mala ma jelitowka ,goraczka,biegunka i wymioty na potege,kurcze jestem przerazona,czy maly nie lapnol czegos od niej.... 😮 😲
Edytko,Moniu super ten wozek tez mi sie bardzo podoba,a poki co to ja narazie nie potrzebuje,kolezanka kupila sobie coneco saturn i tez bardzo fajny 🙂
Olusiu niestety nie znam niemieckiego wiem niewiem jakie ma funkcje ten wozek,ale nie za bardzo w moim guscie moze dlatego ze ma jedno kolo z przodu a takie mi sie za bardzo nie widza!!
Eluniu to twoja Lenka juz chodzi sama???
Kama no no ale z tego twojego M.niezly as jest hehe.... 🙂Ja poki co to nie planuje drugiej dzidzi,zawsze chcialam dziewczynke,ale ze wyszlo na odwrot to moze kiedys sie skusze,ale mojego Kacprucha bym teraz nie zamienila na zadna coreczke hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu no to super,masakra az tyle ci przyznali to na jakiej podstawie????Tez bym tak chciala...
Ja przewaznie jak kupuje na allegro cos wiekszego,to najpierw staram sie cos wczesniej oblukac w sklepie,a pozniej jak mi sie cos spodoba to dopiero zamawiam!!!
Kurcze dzisiaj u nas nie bylo pradu od 8 i dopiero przed chwila go wlaczyli,a tyle mialam w planach zrobic,normalnie w dzisiejszych czasach sie jest uzaleznionym od pradu,normalnie kilka godz go niema i tragedia hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia - ten wózek wyglada identycznie jak wózek z firmy Espiro, który sobie upolowałam 🙂 Wogóle zauwazyłam, ze wiele jest firm, które maja ten własnie model...
Osobiscie uwazam, ze brak regulowanego podnózka to duza wada, bo czesto widuje takie wózki, i gdy dziecko spi, to mu wisza nóżki, a pewnie nie jest to zbyt wygodne...

No sporo tego zasiłku, ale tylko na 6 miesiecy, ale do tego czasu Franek podrosnie i bede mogła isc do pracy chociaz na 1/2 etatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Olusia - a to ten sam wózek co przesłałaś link...tylko pod inną nazwą. Np. na mój obecny wózek Bebetto Vulcano tak jechali, że byłam przerażona, że kupiłam syf!! A nic z tego, co było napisane nie potwierdziło się. Tak więc jak kupi sie wózek to nawet ten z najlepszymi opiniami może nas w praktyce nie zadowolić. To trochę loteria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, Kama - prosiłąś o sugestie odnośnie ubranka na chrzciny 🙂 Ja nie bedę kupowac garniturku, bo nie podobaja mi się, i uważam że wyglądają tandetnie, ale co zrobisz, twoja sprawa 🙂 Ja wolę spodnie, koszula, dzianinowa kamizelka - nie wiem, czy czegoś takiego Tymek nie miał 🙂
A tak poza tym to chyba dawno Ellie nie było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia tez mi sie nie podobaja chlopcy w garniturach, dla mnie to taki kicz i tandeta wlasnie ale to juz kwestia gustu, tak samo swojej malej tez nie stroilam w jakies falbaniaste sukienki, miala bialy kombinezon a pod spotem jeansy koszula w kwiaty i kamizelka lekko fioletowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...