Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
he he he na szczescie Victoria tak nie placze, raczej marudzi, jeczy itp... Taka bardziej irytujaca jest 😉
A tak zeby wyla to chyba tylko przy zebach ostatnio tak miala.

Ale naprawde latwo powiedziec zeby pilnowac dziecko co by nie plakalo...Jak sie rozryczy to juz nie ma mocy i nawet noszenie nie pomaga.

Od 3 dni dokarmiam mala albo czekolada albo ciastkami z czekolada oczywiscie odrobinke tylko ale nie ma wysypki!! moze powoli jej przechodzi to paskudztwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann wiem cos na ten temat jak bierzemy czasem malego do lozka to jestesmy cali polamani,a mlody szczesliwy jak niewiem,tym bardziej ze nasze lozko jest male,a maly jak sie rozwali to ja sie niemoge ruszyc spie prawie na scianie a M,tak ze niedlugo by spadl hehe...
Ale jak tylko zasnie to po godzinie jest przenoszony do siebie,jak my nie zasniemy....
U nas niema takiego histerycznego placzu raczej tak jak pisze olusia jeczenie i wymuszanie stekaniem,no a czasem jak sie rozedrze to bebenki maja peknac,ale to rzadko i chwile tylko trwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi widziałam tą promocję na wesołe miasteczko wczoraj i powiem ci, że też mnie korciło, ale mój M. ostatnio wogóle nie ma czasu, w pracy jest całymi dniami a sama przecież nie pójdę 😮 🤢

Ircia musiałam wprowadzić więcej kaszki, bo mała za dużo piła samego mleka, zresztą nie należy do pulpecików więc muszę ją troszkę podtuczyć hehehe 😜 Tym bardziej, że lata po domu jak szalona więc spala na bieżąco 😉 A mała narazie jeszcze wybiera raczkowanie, dopiero jak ja ją złapę za rączki to chodzi, więc mam spokój, bo nie muszę za nią cały czas latać ufff 😉

Ann współczuję tej przepukliny 🤢 🥴 😞 Słyszałam właśnie, że chłopcy są narażeni na nią w wieku niemowlęcym...
Zdrówka dla Stasia 😘 😘 😘

Emi na szczęście nie wymusza płaczem...Jak coś jej nie pasi to marudzi mówiąc "mama mama mama" heheheh 😜 A płacze jak się uderzy, albo jak jest bardzo śpiąca a nie może usnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jestem zla bo prosilam mojego m zeby mi dodal foty to tak przeciagal ze dupa zbita pojechal dzis na lotnisko i 2 tyg go nie bedzie bo bedzie w norwegii,ja tepa sztuka jakas jestem bo brat ma windowsa 7 i kompletnie mi on nie lezy nie kumam czaczy co i jak takze moze dodam jak poprosze brata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najwspanialszego dla Tymoteuszka!!!
Ja już Kingę położyłam spać dzisiaj trochę wcześniej bo mało wyspała mi się podczas dnia i była już strasznie marudna to przyśpieszyłam bieg akcji. Jeśli chodzi o płacz to u nas ostatnio robi się bardziej krzyk pisk niż płacz 🤢 tragedia ale może z czasem jej to minie... Ann to naprawdę nie masz teraz łatwo bo jak tu zrobić by dziecko nie płakało 😮 jak t o jest teraz jeszcze jego przewodni język 🤢
Miło dowiedzieć się że jeszcze nie wygląda się tak staro 😜 ja teraz przeglądam na allegro spacerówki bo miałam niby to nie kupować i korzystać z tej wózkowej ale to za dużo z nią roboty przy zabieraniu ze sobą do samochodu i oczywiście ciężar okropnie mnie denerwuje i ją zostawię sobie na podwórkowe szaleństwa a teraz kupie jakąś tańszą na wyjazdy co myślicie o tej:
http://allegro.pl/promocja-wozek-arti-city-wys-24h-ale-cena-i1578720112.html ?
oczywiście kolor podobny do spacerówki Emilki czyli Grey Pink bo też się w nim zakochałam 🤪
Dziś też dowiedziałam się że ginekolog do której chodziłam jak byłam w ciąży zmarła. Okazało się że miała raka trzustki... wszędzie te nowotwory tydzień temu i wujek powiedział nam że też się teraz z tym samym zmaga.
Fajnie się zrobiło na naszym forum tyle fotek tak kolorowo oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva - ładny wózeczek, ale ja osobiście nie lubie takich wózków, poza tym są bardzo delikatne. Moi rodzice dostali tego typu dla Franka firmy ABC design, ale masakra!! Po prostu Franek jest za ciężki na taki wózeczek, poza tym trzeba wziąć pod uwage teren po którym będzie się jeździć, żeby szlag człowieka nie trafił, jak okaże się, że nie można upchać. To takie moje skromne rady i spostrzeżenia 🙂 Ja osobiście rozglądam się nad wózkiem typu X - Lander - i stąd też mam pytanie do ciebie Kama (bo o ile pamiętam, posiadasz ten wózek 🙂), jak ci się nim jeździ?? 🙂

Niestety u mnie w rodzinie, moja fajna ciocia ma też raka, a dokładniej guza mózgu 😞 Nawet swojemu synowi nie powiedziała, bo nie chce go martwić, tylko moim rodzicom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva wózek fajny, typowa parasolka 😉 Myślę, że skoro macie drugi porządniejszy wózek, to ten możecie śmiało zakupić, bo nawet jakby odpukać coś się z tym stało, to macie drugi, a cena przystępna 😉 Do opinii na necie podchodziłabym ostrożnie i z dużą dawką dystansu bo według tychże opinii nasz wózek to kompletna klapa, a ja jestem z niego BARDZO zadowolona!!!!!!
My mamy kolor czarno-różowy choć tego różu jest zdecydowanie mniej niż na tym, który ty wybrałaś heheheh 😁

Lusiu kamizelka śliczna, Franio będzie wyglądał jak mały dżentelmen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img690.imageshack.us/i/hpim9747.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5194/hpim9747.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img815.imageshack.us/i/hpim9678.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/5412/hpim9678.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img191.imageshack.us/i/hpim9731.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7344/hpim9731.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img402.imageshack.us/i/hpim9717.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8427/hpim9717.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę Monia, że Arturówek w natarciu 🙂 Ja okupuję Julianowski 🙂

Wiecie co, wracając do wózków....też nie zgadzałam się z opiniami na temat mojego wózka, i byłam bardzo zdziwiona takimi negatywnymi opiniami, jednak sama w święta się przekonałam, jaki to syf!! U teściów chciałam w ogródku uśpić Franka w wózki, jeździłam wózkiem po prostej drodze, a tu nagle mi odpadło przednie koło 😲 😮 R z teściem jakoś je naprawili, ale pewnie nie na długo, dlatego muszę się pozbyć tego złomu niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Monia Gabi sliczna,i jak ma super bluze z myszka miki nic tylko sie w niej zakochac 🙂 🙂
Lusiu kamizelka swietna bedzie elegancik z niego 🙂
Eva co do tego wozka to nie polecam bo znajomi maja i tak jak lusia pisze ze syf totalny tym bardziej ze mieszkasz na wsi a on ma tak male kolka,ze nie nadaja sie wogole do jezdzenia po kamieniach i drogach nierownych no i ciezko sie go pcha,ale z drugiej str tak jak edytka pisze masz juz jeden w domu to ten by byl tylko tak z doskoku,ale zrobisz jak uwazasz,ja tez sie raczej nie kieruje opiniami na necie ,ale te slyszalam na zywo....
Lusiu,a ty masz jakis nowy wozek ze piszesz ze taki bubel bo wiem ze chcialas kupic,ale w koncu niewiem czy kupilas????
Dobrze,ze ja jestem zadowolona z naszego wozka jest 3w1 ale nie zamienilabym go na inny,fajnie sie nim jezdzi i jest zgrabny no i plus za to,ze moge go przelozyc jak np wieje,ale to tyle na temat wozka
Wczoraj wiecz kacper nam 2 razy zwymiotowal,ale z mojej winy bo poj z nami na zakupy i wytrabil caly sok,jak przyjechalismy to dalam mu wafelka i zwymiotowal sokiem,a po kapieli wypil troche kaszki i zaczal plakac bo brzuszek go zaczal bolec ale zaraz zasnol,no i po chwili sie zaczelo zaczal wymiotowac,ale na szczescie rylko na tym sie skonczylo uffff....
A wczoraj kupilismy malemu taka drewniana hustawka ktora mozna zainstalowac i w domu i na dworze,jak R przyj z pracy to bedz zakladac mu 🙂
A co do raka to mojej mamy rodzice zmarli na raka i ich rodzenstwo tez,a 6 lat temu mojej mamy brat mial 44 lata,i kazdy lekarz nam mowi ze mamy podwyzszone ryzyko zachorowania tez na niego......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane w ten piękny poranek 🙂

Emi zrobiła nam dziś miłą niespodziankę i przespała całą noc 🤪 Wstała o 6 rano (normalnie wstaje o 7) ale i tak miło 😉

Co do wózków to wszystko zależy od tego, czego kto oczekuje...Logiczne, że wózki parasolki nie nadają się do jazdy po dużych wertepach, za to świetnie nadają się do przewożenia w aucie, jazdy np. autobusem bo nie trzeba dźwigać dużego wózka...I trudno oczekiwać, żeby tego typu wózki miały duże koła bo wkońcu na tym właśnie ich lekkość polega 😉 Ja np. bałam się, bo nasz wózek ma koła piankowe i nie ma amortyzatorów a okazało się, że naprawdę cudownie się go prowadzi i te rzeczy wcale nie przeszkadzają. Także każdy musi znaleźć coś dla siebie 😉 U nas Slapi akurat był strzałem w dziesiątkę ze względu na wagę (6kg), bo muszę go dźwigać na 2 piętro 😉 Do tego nie mamy na osiedlu aż tak dużych wertepów, a wózek świetnie sobie radzi nawet na krzywych chodnikach. Ostatnio byliśmy nawet z M. na spacerze nad jeziorem i musieliśmy pokonać taką ścieżkę z ziemi i powiem szczerze, że mile się zaskoczyłąm, bo myślałam, że na kołach piankowych nie będę w stanie jej pokonać a odziwo super się prowadził 😉
Oczywiście to tylko moja osobista opinia i każdy mógłby mieć nawet na temat tego samego wózka zupełnie odmienne zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nareszcie, wczoraj poprzestawiały mi sie litery i nie miałam jak pisać a nie chciałam robić hałasu przy wyłączaniu i włączaniu kompa...

jeju ale zdjeć!!! 🤪 super uwielbiam ogladac wasze dzieciaczki, miło sie roboi jak widzi sie jak maluszki rosna i sa coraz fajniejsze!!! dzieki dziewczyny i prosimy o wiecej 😁

Jeju co ja miałam wam napisac???.... a no LUSIU Arturówek jest często w natarciu hehe do Tego parku co ty chodzisz tez musimy sie wybrać, byliśmy tam dopiero 3 razy. mam nadzieje ze w końcu uda nam sie wyjść razem na spacer 🙂

Co do wózka, to zgadzam sie z Edytka ze kazdy ma inne oczekiwania, mieszkamy w róznych miejscach wiec ten sam wózek może byc super dla jednych a minusem dla drugich. My z naszego jesteśmy bardzo zadowoleni, leciutki 6kg , wczoraj bylismy w lesie i nawet jechało sie oki tyle ze koła piankowe sa lekko miekkie i trochę się kaleczą od drogi ale nie deformują. Spoko

Kamus no pochwal sie nam kochana tymi zdjęciami jak tylko będziesz mogła, czekam i czekam i sie doczekać nie mogę 🤪 😁 😎

Olusiu, my zdjęcia płaciliśmy 60zł za pozę. Robią ci zdjęcia a ty sobie wybierasz potem które chcesz no i ile. Sa rożne opcje, jak sie dowiadywałam i my zdecydowaliśmy sie na ta bo np sa tez ze płacisz za czas zrobionych zdjęć np za 2 godz 300zł i do tego wykupujesz potem osobno zdjęcia każde zdjęcie ma prawo autorskie ok 25zł jednorazowo i odbitka 5 zł wiec w sum ie na jedno wychodzi i opłaca sie przy większej ilości zdjęć.

Eva nareszcie nam siebie pokazałaś, wiadomo teraz po kim Kinia ma urodę. Śliczna z ciebie kobieta. A co do wózka to zastanów sie gdzie go będziesz używać i czy te koła nadaja sie na ten teren.

Justi, fajnie ze Wojtuś tak dobrze znosi rozłąkę...kochana juz niedługo będziecie razem nad morzem wiec sie nim nacieszysz i to gdzie!!!

Kurcze to jak czytam jakie rozmiary maja wasze dzieci to jestem w szoku... te rozmiary to wymiary stopy w cm...czy ja? bo Gabik nosi butki dla dzieci od 9+12 mies i one maja 12 cm dlugosci podeszwy 😮

i ynw mmi gabik klawiature popryestawiaa cyz wiecie jak sie ja pryestawia bey wzacyania kompa__?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika a sprobuj rownoczesnie nacisnac SHIFT I CTRl

powinno byc ok

heheheh a jesli chodzi o stopke to nei nie Wojtus nei ma 21 cm nozki 😜 h hi hi
tylko taki jest rozmiar bucikow nie iwem ile to wuychodzi ale mniej wiecej 10/11 cm stopka tak mysle na sucho bo maly z niania wiec nei sprawdze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monica zmien ustawiania w prawym dolnym rogu zmienilo ci sie z PL na DE i dlatego maszz zamiast y 😉

A co do zdjec to cholernie drogo!! W szoku jestem. Ja sie ugadalam ze znajomym na sesje w czerwcu i ode mnie wezmie tylko 80zl za sesje a zdjecia na plytce albo od razu na kompa. A zdjecia robi super bo juz mi tez kiedys sesje robil za darmo, pracuje w gazecie olsztynskiej jako fotograf. Powiedzial, ze normalnie 150zl bierze. Tylko bedziemy robic w plenerze bo w studio takie sztucune mi sie wydaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika masz sliczna parasolke do wozka powiedz mi kupowalas moze ja na allegro ??
jestem na etapie zalkupu ale jest ich tyle i nechce jakiejs totalnie do du... jej kupic wrr jestem w kropce

a moze Edytka masz juz do "naszego" wozka parasolke ??

P.S Ehh to ze mnie informatyk 😞 przykro mi nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi narazie nie rozglądałam się za parasolką, teraz jestem na etapie szukania folii przeciwdeszczowej do wózka bo nie dostałam z wózkiem 🤨 Powiem szczerze, że nie wiem, czy będę wogóle kupować parasolkę, bo do gondoli mieliśy i było z nią więcej problemu niż pożytku...Ciągle trzeba było ją przestawiać aby zasłaniała słońce a i tak zazwyczaj nie udało się nic poradzić bo wystarczyło lekko skręcić i słońce znów świeciło po oczkach... 😮

Emi ma chyba długość stópki 11cm albo 12cm, nie wiem dokładnie.

Monia bardzo droga ta sesja 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...