Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irka 🤨 boszsz co za ludzie normalnie.... 🤔 naprawdę by się wstydziła.... 🤔
mi głupio kiedy w ogole cos używanego chcę sprzedać i kończy sie na tym że oddaje komuś z życzliwości albo dosłownie za grosze symbolicznie odsprzedaje.... A ludzie mają taki tupet żeby stwierdzić że wola niech zgnije niz sprzedać taniej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki 🙂)
zapomnialam wam napisac wczoraj sie ubieram patrze w lustro,a tu sine rozstepiska mnie zaatakowaly tuz przy samej piczce 😲nie no przesadzilam ☺️ale nisko pod pepkiem ja piernicze nie wyglada to za bardzo i to doslownie z dnia na dzien mi wylazly 😠no coz trzeba sie z tym pogodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No coz niestety takie zycie,niektorzy ludzie maja tupet,tylko im pozazdroscic hehe.....Ale mam to w nosie 🙂 A jeszcze najgorsze jest to jak mi zaczela,ze przed porodem sie nie kupuje wozka itd,i zaczela wymieniac czemu i przypadki,az jej moja siora juz sie jej kazala zamknac,moze nie tak doslownie jej powiedziala...Ale jakies ziarno niepokoju u mnie zasiala,ale wszyscy mi mowia ze mam jej nie sluchac,i miec w domu ten wozek przed porodem!!!Glupia krowa 😜 😠 😠 Kama dzieki za oklaska,niestety takie uroki ciazy,ze te swinskie rozstepy nam wychodza,ja narazie niemam,ale na prawym udzie mialam takie delikatne juz dawno prawie niewidoczne,a teraz juz coraz bardziej je widac 😞Ale niestety cos za cos hehe.... 🙂 🙂Byle nasze dzieciaczki byly zdrowe to jest najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz powiem ci ze mentalnosc ludzka nie zna granic,niewiem czemu ludzie tacy sa,ze jak widza kobiete w ciazy to zamiast unikac takich tematow,to wtedy zaczynaja opowiadac o poronieniach i o innych nie stworzonych rzeczach przeciez jak tak mozna,zamiast taka osobe wspierac to jeszcze bardziej doluja!!Przynajmniej ja jestem uczulona na tym punkcie,i pozniej niepotrzebnie sie denerwuje,bo tylko o tym mysle!!!Ja zawsze staralam sie nie poruszac takich tematow przy ciezarnych,bo wiem jaki to wrazliwy punkt....No,ale niestety takie jest zycie i durni ludzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda inteligencja to niektorzy nie grzesza niestety 😞( i co zrobic taka juz mentalnosc ludzi..tak samo jak slysze ale masz nisko brzuch 😠 😠noz kurwa taki mam od poczatku i co im do tego juz nie moge tego sluchac,albo ale masz duzy brzuch itp....uhhh...az sie gotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten pokoj to jest nasz wspolny 😉)bo mamy tylko jeden i musielismy go tak urzadzic zeby starczylo miejsca dla nasze trojeczki 😉)mysle ze sie udalo,a fotke wrzuce jak tylko moj luby przypomni sobie laskawie gdzie dal ladowarke od akumulatorkow od apatatu bo gdzies sie zapodziala hehehe i biedny nie wie gdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama super że juz wszystko gotowe 🙂 ja juz nie mogę się doczekac kiedy kompletne łóżeczko będzie czekać na malutkiego, no i też bedziemy dzielić z nim pokój, wg mnie na początku to nawet najlepsze wyjście, a potem zobaczymy.
pogoda taka że idź i nie wracaj.... ale nie pada.
na pocieszenie zrobiłam małe zakupki na allegro ☺️ pochwalę wam się 😜
http://www.allegro.pl/item1041229922_super_cieply_kocyk_z_aplikacja_76x102_4_kolory.html
na kocyk chorowałam juz długo :P niebieski mi się podoba :P
http://www.allegro.pl/item1016210814_tommee_tippee_szczotka_grzebien_do_wlosow.html
to nie planowane ale wydaje mi się fajne 🙂
http://www.allegro.pl/item1029004744_butelka_tommee_tippee_0_bpa_150_ml_smoczek.html
no i narazie jedna buteleczka, będę się czuć spokojniej jak już bedzie stać w domu.... a ten zestaw to w przypadku przypływu gotówki zamówie.
http://www.allegro.pl/item1009295146_bezpieczna_gruszka_do_nosa_aspirator_baby_ono.html
no i to zamiast gruszki. zobacze czy dobre, jak nie to dokupie gruszkę w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Michalindzior zaszalalas hehe.... Kocyk super juz ogladalam taki w sklepie i tez zamierzam taki zakupic,bo bardzo mieciutki w dotyku 🙂Zobaczymy czy beda kolory u nas bo baba ze sklepu mowila ze niewiadomo czy jeszcze beda bo teraz jest juz cieplo i niewiedza czy beda zamawiac jeszcze te kocyki(cieplo jak cholera hehe....)i byly u nas po 22 zl,a jak nie to tez zamowie na allegro 🙂Ja ostatnio zakupilam taki sweterek http://www.allegro.pl/item1035892065_cudowny_pasiaczek_z_pieskiem_nowy_62.html A tak wyglada ten wozek co bedziemy go dzisiaj miec tylko ze jest czerwony tylko nie przestraszcie sie ceny ja kupilam uzywany gdzie wam wczesniej pisalam 🙂Oto on http://www.allegro.pl/item1029721638_wozek_brevi_wozki_dzieciece_wielofunkcyjne_3w1.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka hehe no ciepło faktycznie 😉 to dobrze, że jak mówisz, fajny w dotyku bo ja na "zywo" nie widziałam. ale ma przyjść rzekomo do 48 godzin.... zobaczymy.
A wózek super 🙂, ciekawe jak się będzie w praktyce sprawował...Oby dobrze 🙂 z wyglądu troche coneco V4 przypomina, ale coneco był (tak wygladał i cena też pewnie o czyms świadczy) jakby mniej wytrzymały, cieńsze rurki, kółeczka marne itp.
Olusiia no to kurcze ci sie trafiło 😁 hehe też bym kilka sztuk wtedy wzięła 🙂 w sklepie u nas mała taka ok25zł kosztuje, więc masz conajmniej 6 w tej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIOR ja też mam tą butelkę i wydaje się super fajnie się trzyma i wogóle i tą szczoteczkę też mam mięciutka polecam ci jeszcze smoczki bo są fajowe troszkę drogie bo 2 szt 18,99 ale takie zgrabne brałam wszystko z tej firmy duże butelki i termos ale fakt że dopasowany idealnie do butelek a smoczki w tych butelkach mają fajny system odpowietrzania na kocyk chyba się skuszę
IRCIU fajny ten twój wózio wydaje się super ale cena odstraszająca ech.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Widzę,że szalejecie z zakupami 🙂 Ja muszę na kase poczekać i wtedy kupie już wszystko. Został wózek, kosmetyki, butelki i przewijak (tylko nadal jeszcze nie zdecydowałam się na jakiś typ). Jedna koleżanka zachwalała sobie taki na łóżeczko, inna narzekała na taki wynalazek 🙂 A w sumie już nie mam gdzie wsadzić komody.
Mała będzie najpierw z nami w sypialni, a dopiero jak podrośnie to przejdzie do pokoju synka. Młody ostatnio mi powiedział, że w jego pokoju nie ma miejsca na żadną Barbie! 🙂 Nieźle się zapowiada.
Synka mam nadal chorego 😞 Normalnie ryczeć się chce jak się patrzy jak dziecko cierpi.
Jeszcze on jest mega przytulak, więc parę razy go podniosłam,bo żal mi było go odkładać jak musiałam wstać,a on taki wtulony był, no i teraz pobolewa mnie podbrzusze 😞
Ale poleże i powinno być ok. Trzymajcie się cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka no własnie planuję kupic smoczki z tej firmy, no i albo butelki jeszcze dwie- małą i dużą, albo ten taki komplet startowy za 79zł, tam są 4 butelki ze smoczkami, dodatkowe smoczki, smoczek uspakajacz, kubek nie kapek, i nie pamietam czy jeszcze cos... jakoś fajna ta firma mi sie wydaje. no i te termoopakowanie chyba jeszcze do tego wezmę. zostana mi jeszcze kosmetyki, wanienka, i pościel, ale poczekam bo koleżanka nadal twierdzi że da mi te łóżeczko swoje, no i mówiła że ma pościele do tego, więc muszę ponaglić mężocha żeby pojechał po to i okaże się co jest a czego nie ma. A no i torbę do wózka bym chciała kupic jakąś bo nie mam i parasolkę. Ale to wszystko jak kasiorkę dostanę jakaś.
Amelia co do przewijaków to nie wiem, bo nie planuje kupować, a poprzednio też nie miałam. te na łóżeczko wydaja się fajne, bo oszczędność miejsca.
mój synek tez kaszel ma, ju zdrugi dzień w domu, mimo ż ogólnie dobrze sie czuje, tylko w nocy mu sie kaszel nasila, w dzień mało kaszle.ale kobieciny przewspaniałe w przedszkolu wiedzą że ja nie pracuje i mają pretensje jak przyprowadzam dziecko choćby z katarkiem. a czyja wina że dziecko chore? jak panie wolą plotkowac niz zwrócić uwagę i stracić swój czas na to, żeby przypilnować żeby maluchy zakładały kurteczki na dwór albo chociaż sweterki a nie w koszulkach spocni wybiegają...... ale niech im będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...