Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej!dostalam rabat 30 euro na fotoksiazke i taka sobie sklecilam 😉Mozecie ogladnac

https://as.photoprintit.de/web/70000000/showPublishedPhotoBook.do?ehash=02a9f13f1c898d6f61036c2d6a646b78&skipSessionTimeout&t=Victoria&d=Hier+ist+mein+ver%C3%B6ffentlichtes+CEWE+FOTOBUCH.+Viel+Spa%C3%9F+beim+Durchbl%C3%A4ttern+und+Betrachten+der+Fotos!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w tej opasce to jak cebulka wyglada 😉 Dozbieram troche fotek do kwietnia i wyprodukuje tez takie dla dziadkow 😉
I zamowilam dla meza na walentynki z naszymi zdjeciami ale mialam problem zeby uzbierac 26zdjec z mezem :P Zawsze ja jestem jako fotograf mamy oddzielne foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olisiiaa - super zdjecia 🙂 Najbardziej podoba mi sie fotka z poczatku albumu, jak Viki jest w ramionach twojego m i on ja całuje, a ona tak słodko na niego patrzy 🙂

Dzisiaj mój babel obudził sie po 8 rano, a po godzinie drzemka 1-1,5 godz. Aż jestem w szoku. A poszedł spać o 1.30. Wogóle na noc coraz częściej zasypia sam, wystarczy że go do łóżka położę na prawym boczku 🙂

No i zniknęło mu to zaczerwienienie na policzku. Alantan plus był lepszy jak Linomag, a poza tym wyprałam poszewke w białym jeleniu, i po dzisiejszej nocy jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. U nas masakra. Nawet pisać mi się nie chce. Mała ma zapalenie oskrzeli 🤨 Ma antybiotyk i nebulizacje jej robie 🤨 Masakra. Ja też (chyba przez ciągłe odciąganie fridą) mam paskudny kaszel. Mała na szczęście nie gorączkuje ale marudna jest.
KAMA- pozdrawiamy Was chorowitki.

OLUSIA-album superowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny i znowu ta pierdolona temp. 😠 juz 38 po odjeciu...wymiekam czuje ze gowno te syropki robia ja tez jutro koncze antybiotyk i poprawy nie widze ,kaszle tak ze malo pluc nie wypluje 🤨 w nocy to juz wogole na siedzaco spie jak spie bo inaczej bym sie udusila juz rece opadaja...
amelko byliscie u lekarza ,kurde ja nie wiem co robic bo niby lekarka mowila ze trzeba czasu zeby te syropy podzialaly ale nie wiem czy nie bylo by lepiec dac mu antybiotyk,no nic czekamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja juz po szkole. jeszcze kilka miesięcy i koniec...normalnie mam dość.
Nie doczytałam was zbytnio, mam nadzieje ze potem nadrobię,
Kamus Gabi tez miała taki kaszel jak opisujesz u Wiktorka i przeszedł jej dopiero po ok 1,5 tygodnia, Tez dostawała syropki, z czego połowę wypluwała.
Olusia, taki album to super pamiątka. Moja cewe książka jest nieskończona, bo jak zwykle nie mogę sie zmobilizować i ja dokończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- a możesz jutro pojechać do tej lekarki prywatnie? Jak nie to ja bym pojechała na pomoc doraźną jakby nadal gorączkował. W sumie to jest tak,że jeśli to infekcja wirusowa to i tak antybiotyk nie pomoże ale u malutkich dzieci daje się na wszelki wypadek antybiotyk.
Moja też potwornie kaszle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczorek kochane 🙂
Kamcia ja na twoim miejscu pojechałbym z Wiktorkiem do szpitala, skoro twierdzisz, że wogóle mu nie przechodzi i strasznie kaszle. Bo zapalenie oskrzeli źle leczone może przekształcić się w zapalenie płuc a z tego co zrozumiałam, to nie podajecie mu antybiotyku...
Olusiu książka jest bajeczna, a Viki to foto model 🤪 😘 Wogóle miałaś super pomysły na zdjęcia np. te ze stópkami małej i taty 🤪 Chyba sobie ten pomysł zgapię i też porobię takie zdjęcia 😎 Sama jakoś nie mam za bardzo weny na takie artystyczne fotki ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak my leżeliśmy w szpitalu z małą to był na naszej sali chłopczyk, który jednego dnia miał zapalenie oskrzelia już następnego stwierdzono u niego zapalenie płuc i trafił do szpitala więc naprawdę nie ma żartów...
A tak z innej beczki zapomniałam się pochwalić, że Emi już normalnie raczkuje 🤪 Biega po całej macie z puzzli i co chwilkę ląduje na panelach, więc zaczęło się ganianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Emi! 🙂 U nas Tymek zawzięcie ćwiczy pozycję i bujanie się a niekiedy robi już taki niby kroczek,ale póki co wygląda to jakby kot atakował jakąś zdobycz bo dwie rączki przesuwa na raz 😉

A ja zdycham cały dzień, leżę w łóżku, m zajmuje się małym. Coś mnie uszy zaczynają boleć...mam nadzieję że nie przerodzi się to w zapalenie uszu 🥴 Obym tylko Tymka nie zaraziła tym choróbskiem 😞

Wiktorku dużo zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzielna Emi!!!! Moja nadal pełzanie-czołganie woli od raczkowania 😮 Mate już zwinęłam żeby oddać koleżance bo już na niej wcale nie leżała. Teraz rozkładam 2 koce na dywanie (bo jest biały i nie chcę żeby przypadkiem nie zarzygała 🥴, no i żeby ewentualnych brudków nie wyjadała), a ten małpiszon i tak woli śmigać po płytkach w kuchni albo zimnych panelach 😲

JUSTI- co do niani to mój mały też płakał jak pierwszy raz przyszła by z nim zostać i niania kazała szybko mojemu mężowi uciekać z domu (mnie już nie było) żeby mały go nie widział i podobno jak tylko wyszedł mały się uspokoił. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale fakt jest taki że synek uwielbiał swoją nową babcię. Na pewno teraz jeszcze bardziej się martwisz, ale Wojtuś nie był chyba przyzwyczajony do zostawania z kimś innym niż rodzice,więc tak może być. Ja pewnie będę mieć podobnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

nie mam humoru 🤨 moj m. wczoraj zaszalał z % i pierwszy raz w malzenstwie spal nie ze mna w lozku tylko w salonie bo go tam wygonilam co chwile wstawal z lozka i latal do wc a Wojtus spal niespokojnie wiec pozniej mielismy lozko 180x200 tylko dla siebie 😉 wyspalam sie chociaz 😜 egoistka 😜 po za tym jutro znow jedziemy do niani no i we wtorek ehh mam dosc tych wizyt mam nadzieje,ze z kazda kolejna bedzie lepiej wkur... mnie to ze nie moze do nsas przyjezdzac ale coz wiedzialam o tym od poczatku i sie na to zgodzilam

Amelko duzo zdrowka dla Hani ehh biedne te nasze lipcowe dzieciaczki
w wiekszosci lapie te cholerne zapalenie oskrzeli nei wiem w domu cieplo, na dworze sa dobrze ubierane a i tak cholerna choroba sie jakas przyplata

Wiktorku zybko wracaj do zdrowka rowniez

zdecydowanie Wojus nie jest cyganskim dzieckiem a mami synkiem 😞 nawet u mojego m. placze na rekach, a jak mamusia go wezmie jest cisza 😞
Amelko mysle,ze masz racje wiem,ze jakos to bedzie i z czasem ja polubi(pokocha) na swoj sposob . . . . tylko nie wiem czy wczesniej sie nerwowo nie wykoncze 😞 🤨
bo jeszcze takich lez u niego nei widzialam,ze neichcialam go zabierac z jej rak zreszta ona sama mowila,ze musi go ona uspokoic i tyle jego co sobie poplacze, ale po kilku minutach nnie wytrzymalam i wzielam go na rece i co po 20 min placzu cisza spokoj 🤨 ehh
zarowno moj m. jak i moja mama zostawali sami z malym i stwierdzili,ze to nei jesto to dziecko gdy ja jestem tak jest smieszek a jak mnie nie ma to powazny jak cholerka rozglada sie jakby kogos szukal nie to dziecko


ehh nic wyzalilam sie troszke 😞 jakos to bedzie nie marudze juz was


EMI dzielna dziewczynka mamusia musi ja teraz nakrecic i nam ;pokazac

VIKI niedlugo tez juz bedzie raczkowac

Ellie duzo zdrowka i oby nie przyplatalo sie do ciebie zapalenie uszu (cholerstwo bardzo boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...