Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja już dzisiaj wybyłam na spacer. Nie mogłam usiedzieć, przy okazji kupiłam kilka rzeczy. Gdyby to chodziło o małego (tzn gdyby to on był chory) to bym nie wyszła, ale że to ja, to mogę zaryzykować 😉
Amelko, Hania to zdolniacha 🙂 muszę poszukać tej zabawki bo przed chwilą oglądałam zdjęcia kolezanki i jej synek miał taką samą 🙂 też przykuła moją uwagę.

A u nas kupy są zielone ale to chyba od tej alergii. Jutro idziemy do lekarza, ciekawe co zaleci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jade juz do rodziców, dopiero jutro wróce. Mam takiego stresa przed jutrzejszym pogrzebem 😞 Od 1992r. od śmierci mojego dziadka nie byłam na pogrzebie tak bliskiej osoby, więc będe bardzo przeżywać. Wolałabym uniknąć tego, ale wiem, że się nie da....

A dzisiaj tesciowa juz burczała przez tel. że ona za bardzo dzwigac nie moze, bo ja wszystko boli....najchetniej to wcale bym jej małego nie zostawiała, ale jest wyjątkowa sytuacja...

Dziewczyny, widzialam foteczki HAniulki i Kacperka 🙂 Jakie słodziaki, Kacperek to bardzo przystojny facio, a Hania takie piekne oczka ma, jak rzadko które dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
u nas cos dalej kamerka nie wchodzi niestety,a z innych programow normalnie moge gadac:/

Bylam na zakupach ze szfagierka...Troche wydalam.W sumie jakies 60euro na ciuchy, mam nadzieje, ze maz nie bedzie gadal bo ostatnio juz sobie troche nakupilam.No ale co zrobic jak takie przeceny:P

Dla malej kupilam 2 czapeczki na lato i bamboszki na teraz bo ze starych wyrosla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja myslalam, ze oczoplasu dostane.Najbardziej podobala mi sie promocja na butach jak kupisz 2 pary z przeceny to 3 masz gratis 😁 😁 😁 oczywiscie mam 3 pary 😁

Bluzke sobie kupilam z 25 euro na 5, sukienke, spodnice, bamboszki i jeszcze kupe innych niezbednych produktow pierwszej potrzeby:P he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale bydło 😠 Zajebałabym ich 😠

A ja mam ciśnienie podniesione na maxa!!!! 😠 😠 😠 Jak bedziemy juz koło moich rodziców, to mielismy wejsc do rosmana po pampersy i herbatke dla Franka. O 20 trzeba bedzie odebrac mojego brara z lotniska, a hrabia kurwa spi. Budze go i mówie, ze jest 17.30 i zeby wstawał, bo musze tez pomóc mamie, no i mówie ze do tego rosmana, a on na to ze on musi sie wyspac bo jest wazniejszy 😠 😠Noż kurwa jego mac!!!!!!!! Gdybym miała prawko to bym sama pojechała do rodziców i chuj z nim!!!!!!!!! Podziekowałam mu bardzo 🤔 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...