Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irka, no faktycznie przeboje. Mam nadzieję że już niedługo te wszystkie choróbska się przewalą. Ja mam tylko nadzieję, że Stasiek ode mnie nie złapał przeziębienia, na razie się trzyma.

Ellie, nie zauważyłam żeby się jakoś szczególnie w to drapał - to znaczy on się w ogóle dość dużo drapie i ciągle ma jakieś szramy ale to raczej nie ma związku z tą wysypką. Teraz ostatnio ma jeszcze ciągle poobijaną czachę bo co i raz albo o coś zawadzi po drodze albo mu głowa opadnie na podłogę albo go przeważy jak na będąc na brzuchu próbuje jedną ręką gdzieś wyżej sięgnąć. Lekarka powiedziała żeby go przed tym nie chronić jakoś szczególnie bo to też jest element rozwoju, jedynie zabezpieczyć ostre krawędzie mebli itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę,że Sasiek dałby rade podrapać się nawet po plecach 😉 🤪
IRKA- dziwna sprawa z tą pielęgniarką. A nie możesz wziąć zlecenia od lekarza z poradni? Bez sensu żebyś ciągle za wszystko płaciła! Biedny Kacperek 🤨

KAMA- a jak usypiasz wieczorem Wiktorka? Gdyby go brzuszek bolał to by się rzucał na cycka i po kilku sekundach odrywał się z płaczem. Szukał by pocieszenia przy bólu. A to trochę wygląda tak jakby wieczorem zasypiał na rękach i to pamięta zanim zaśnie i gdy przebudza się w nocy i widzi,że nie jest na rękach tylko w łóżeczku to się wścieka!
Mój młody też taki był 🤔 Dlatego małej jak jej się zdarzyło czasem zapłakać w nocy nigdy nie wyciągałam z łóżeczka na ręce (no chyba że do karmienia) a wieczorem po prostu kładędę ją d łóżeczka, gaszę światło i wychodzę. Nad ranem po ostatnim jedzeniu biorę ją do naszego łóżka, bo uwielbiam się do niej poprzytulać 🙃

KORALIK- przy wysypce trzeba odstawić antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jest duże uczulenie i nie na całym ciele na czole, i pleckach głównie, dzisiaj już mu podałam przed chwilką własciwie jeszcze jutro zostało, widzieć go nie widziała telefonicznie sie pytałam ale ta pindzia lekarka w sumie nawet nie spytała czy bardzo go wysypało czy mało tylko stwierdzila że to nic nie szkodzi i mam dawać dalej wrrr olewuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, sądzę, że to nie banan bo zaczęłam go wprowadzać jak już parch był (wtedy wierzyłam że to nie pokarmowa przyczyna). No ale może się to nałożyło, więc jeśli poprzednie pomysły się nie sprawdzą, to następny w kolejności do sprawdzenia będzie banan. A, i też mam wrażenie że potrafiłby się podrapać po plecach 😉 Co on wyprawia to głowa mała, dlatego myślałam że się po prostu poobcierał przy tych szaleństwach.

Kama, u nas też teraz jest w nocy gorzej niż było, zresztą w ogóle Stasiek budzi się ze strasznym rykiem i uspokaja się dopiero na rękach, ale dość szybko. Zasypia prawie zawsze przy cycu, rzadko kiedy trzeba go nosić, ale jak już trzeba to też trzeba chodzić, nie wolno się zatrzymać ani usiąść 😉

Marudny dziś jest strasznie i jeszcze bardziej uparty niż zwykle. Odciągam go co chwila od stojaka z przykrywkami do garnków i od szuflady w szafce kuchennej którą koniecznie chce sobie przyciąć palce. Jak nie pozwolę to jest straszny ryk, no ale na przycinanie palców to już nie mogę pozwolić bo to zbyt niebezpieczne. Zabawki go już znudziły i teraz trzeba mu co chwila coś nowego wymyślać. Jestem teraz na etapie przeglądu sprzętów domowych pod kątem tego co można by mu dać na tymczasową zabawkę, bo przecież i tak za chwilę się znudzi. Dostał już miskę drewnianą (sąsiedzi z dołu mnie za to nie pokochają, bo fajnie się nią wali o drewnianą podłogę), plastikową tarkę do jabłek, butelkę po małym żywcu napełnioną do połowy różnokolorową fasolą. W kolejce czeka drewniana łyżka, łyżka do sałatek, sitko, lejek, plastikowa deska i owalne pudełko do przechowywania żywności 😉 Dalej na razie nie mam pomysłu na kolejne zabawki. Może coś podpowiecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
U nas pogoda paskudna, ciągle leje więc dziś siedzimy w domku. Nocka beznadziejna...Emi wstała o 1 na jedzenie i ani myślała usnąć ponownie 😮 Do 2:20 się z nią mordowałam a po całym dniu byłam tak padnięta, że normalnie płakać mi się chciało że nie mogę iść spać... 😞 Potem przebudziła się koło 5 to tylko ją przykryłam i usnęła więc poszłam spać dalej. O 7 obudziłą się na dobre, ale ja byłam nie do życia więc usnęłam znowu i obudziłam się o 8, a Emi przez tą godzinkę bawiła się sama w łóżeczku 😉
Amelko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANIUTKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĄCZKÓW 😘 😘 😘
Ann gratulacje dla Stasia 🤪 Ale zdolniacha 😉 Emi też czasem próbuje stawać ale krzywi stópki więc jej zabraniam. A ulubioną zabawą jest raczkowanie po całym salonie i stawanie na kolanach przy meblach lub na mnie 😜
Kurcze a wczoraj najadłam się strachu, bo mała uderzyła się koło oczka o kant dolnej półki ławy i sobie rozcięła skórę 😞 😞 😞 Płakała bidulka w niebogłosy a ja prawie wyzionęłam ducha ze strachu. Boję się myśleć coby było jakby uderzyła się w oczko 🤢 😲 😞 Dlatego inwestujemy w kojec http://allegro.pl/rewelacja-kojec-dla-dzieci-najlepsza-cena-zobacz-i1451997514.html przynajmniej jak nie będzie mnie w pokoju to będę spokojna, że nic się nie stanie.
Kamcia współczuję z powodu pieska 😞 A co do usypiania Wiktorka to niestety nasze dzieci są coraz większe i zaczynają wymuszać pewne rzeczy, wcześniej tak nie było, bo był za malutki a teraz się już nauczył, że musi być na rączkach...My na szczęście też nie uczyliśy małej usypiania na rączkach i usypia sama w swoim łóżeczku wtulając się w misia 😉 Ale ostatnio zrobiła się za to strasznie marudna ale to napewno przez ząbka, bo dzieje siętak odkąd się wyłonił...Musimy to przeżyć...
Irka artykuł przerażający, nawet mi się myśleć nie chce jak czuje się ta kobieta 😞 Nasze szpitale 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Jak mogą bagatelizować silną biegunkę u niemowlęcia, przecież ciągle się trąbi o odwodnieniu 😮 Brak słów 😠
Dużo zdrówka dla Kacperka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Bidulek nasz kochany 😘
Justi kochana każdego dnia będzie lepiej zobaczysz 😘 D Dobrze, że Wojtuś dzielnie zniósł rozstanie i że ty też się jakoś trzymałaś 🙂 Oby tak dalej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu, biedny Kacperek 😞 że też Was to cholerstwo musiało dopaść. Co te zapalenie oskrzeli trzyma się tych lipcowych dzieciaczków? Dużo zdrówka!!
Ann, kobieto to Ty nieźle musisz się natrudzić przy swoim synku: kombinowanie z jedzeniem, teraz z zabawkami 🙂 Popatrzę później na sprzęt kuchenny może coś mi wpadnie do głowy ale chyba już Ciebie nie przebiję 😉
Kama, u nas histerie zdarzyły się przy ząbkach. Może i Wiktorkowi kolejne idą. Kurcze a brat to mógłby zrozumieć że masz dziecko a nie lalkę którą można wyłączyć jak jest noc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jeny,ale ja wam wspolczuje dziewczyny z tymi zabawkami.
U nas mala ciagle zainteresowana jest mata,praktycznie caly dzien na niej lezy.Tylko przechodzi z jednego konca na drugi albo wali rekami w podloge.
Dzis jej dalam taklie poduszeczki foliowe wypelnione powietrzem np do paczek zeby towar nie latal.BAwila sie 3 godz chyba, jeszcze w lozeczku je meczyla 2 godz i wczoraj wieczorem tez pol dnia byla tym zajeta.
W jakies nowe zabawki narazie nie inwestujemy bo po co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu no to się ciesz 😉 Emi ma swoje ulubione zabawki, tylko, że bawi się nimi chętnie na nowo po jakimś czasie, tzn. 5 minut pobawi się np. ślimaczkiem, potem idzie po gryzaczek, potem się wspina po meblach 😉 i jak znowu jej dam ślimaczka to znów się 5 minut pobawi 😉 Ale żeby 3 godziny 😮 😲 W życiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
U nas nocki to jak się Lenka budzi około 24 na cycka to wtedy zapodaje jej ibum na ząbkowanie to śpi później aż do 6 rano spokojnie śpi, wcześniej zanim podawałam przeciwbólowe to był płacz po 2 min od uśnięcia i tak co chwilkę, teraz jest spokój bo daje jej zawiesinę albo czopek i śpimy spokojnie.
Dzisiaj chciałybyśmy się wybrać na spacerek jak pogoda dopisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie moje ulubione :*:*

siedze w pracy za 50 minut wyskakuje wrzucam 5 bieg 😜 i jade po Wojtusia 🙂
juuuuuuuuuupi i weekend 🙂
wczoraj spalismy od 17-19 ☺️ chyba przez ta paskudna pogode 😮 pada i pada

musze koniecznie was w weekend doczytac i odniesc sie do postow 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj az takich nowosci w zabawkach nie potrzebuje jak stasiek 😉ale teraz ma faze w rzucanie wszystkiego ,a ja mam podnosic i on znowu bierze w rece i patrzy mi w oczy po czym znowu bach na ziemie hehhehe i tak w kolko ,a jak nie podaje to sie buntuje maly cwaniak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...