Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zdjęcie w wózku wstawię...obiecuje 😁
Irciu z tymi butkamio to faktycznie ceny szłowe, wołaja drogo ze hej. Ale ja tez słyszałam ze dopiero jak maluch nauczy sie chodzic.
Olusia Vikusia ma superasna minke, jak jakas arystokratka w spa he he super zdjatko 😁
izuniu, ja na twoim miejscu bym sie tak nie napalała. Co do twoich rodziców to mam zdanie wyrobione, ciężko ci było utrzymać Kubusia, nie miałaś pieniędzy na mleko itp a teraz niby maja ci opłacić kurs? jakoś mi sie w to nie chce wierzyć. Lepiej zrobić kurs fryzjerski, bo paznokcie powoli wychodzą z mody, teraz sporo dziewczyn robi sobie same paznokcie. I całkowicie przychylam si do zdania Olusi, pomysł dokładnie bo z paznokci to zbytniego dochodu nie ma, no chyba ze sie jest naprawdę dobrym i ma sie dobry sprzęt.
Justi ale mieliście przygodę z tym telefonem!!! dobrze ze twój mężuś taki bystry i uratował sytuacje 😁
Irciu, rozumiem cie świetnie, wiesz sama ze mamy podobnie z mieszkaniem...trzymaj sie kochana. Ubranka bardzo ładniusie. Ja tez byłam ostatnio w ciucholandach ale tez większość rzeczy dla dzieci do 6 mies....ehhhh wiec pozostaje mi allegro i normalne sklepy
Ellie co do tej pobudki w nocy to moze Tymek płakał i mu sie znudziło jak tatus nie dochodził 🤪 😁 mój m tez ma mocny sen wiec czesto jest przekonany ze mała spała jak aniołek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://img857.imageshack.us/i/hpim9624.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/7733/hpim9624.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img25.imageshack.us/i/hpim9628.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5395/hpim9628.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - właśnie taki wózio chciałam dla Franka 🙂 Tylko jak już pisałam wcześniej, kilka różnych firm robi takie same wózki. Tyle że ja upatrzyłam sobie z całą rączką i czterema kołami, chociaż lepsze opinie ma taki jak twój.
Super ten różowy kolorek, taki konkretny 🙂
A powiedz mi, jak z dostepem do koszyka, bo czytałam że kiepsko jest tam cokolwiek włożyć...

Dzisiaj kupiłam sobie farbe do włosów, i dopiero teraz przeczytałam że to szampon - ale na 24 mycia, więc na miesiąc wystarczy, a ja i tak raz w miesiącu farbuje włosy. Byłam przekonana, że biorę farbę, chociaż pierwszy raz kupowałam ten produkt 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, powiem ci szczerze ze jak dla mnie jest spoko. połowa koszyka jest odkryta druga zas pod siedziskiem. jak dla mnie fajnie bo nikt mi nie będzie lukał co mam w koszyku i raczej nic mi z niego nie wyleci. Jest leciutki 6kg i malutki po złożeniu, kupiliśmy jeszce parasolkę do niego bo okrycie i folia byla w komplecie. folia jest super bo zapinana do wózka na ekspres wiec nawet przy silnym wietrze nie zerwie jej i nic nie wleci 😁 jestem bardzo zadowolona. My kupowaliśmy na ulicy Duńskiej 19 i był tez na 4 kolkach ale koloru nie było różowego a chciałam taki bo jest mniej brodzący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
Ellie ostatnio Zawitkowski poruszał temat bucików dla dzieci i mówił, że najlepiej jest kupić dziecku buciki jak już maluch potrafi sam dobrze chodzić tzn. bez asekuracji przy meblach 😉 Bo najpierw maluch musi się nauczyć prawidłowo stawiać stopę na twardym podłożu. A buty uczą nieprawidłowego stawiania stopy...Oczywiście jakieś miękkie buciki a'la kapcie można kupić wcześniej żeby dziecko nie świeciło np. w wózku gołymi stópkami 😜 Ale takie buty typowo do chodzenia to dopiero potem

Edytko, dziękuję za informację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałąm buciki po R kuzynki dziecku. Wiem, że nie powinno się zakładac używanych bucików - jeśli dziecko chodzi już, bo jeśli poprzednie dziecko miało jakąś wadę to but jest źle wyprofilowany i zaszkodzi to stopom naszego malca. Szkoda, bo są to fajne, firmowe buty, min. Bartka.

Ja uciekam już moje kochane. Miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do butów to ja bym też nie ryzykowała zakładania używanych butów. nIektóre rzeczy jak bielizna, szczoteczka do zębów i właśnie buty powinno się kupować tylko dla siebie 😜
Monia wózek super, mojemu M. się taki właśnie podobał 😉 Ale wkońcu trafiło na nasz 😉
Właśnie Lusiu, Monia dziwię się, że jeszcze się nie spotkałyście na spacerku...Macie teraz okazję 😉

Emi dziś była strasznie marudna od 18 🤢 O 18:40 skapitulowałam i położyłam ją na chwilę spać. Obudziłam ją o 19:10 żeby później nie było problemu ze spaniem a ona znowu płacz 🤢 Wykąpałam ją szybciutko, już w wannie bidulka tak się popłakała, że musiałam ją tulić jakiś czas żeby się uspokoiła...Dopiero po mleczku i tulaniu udało jej się wkońcu usnąć...Nie wiem co to było, ale ostatnio na jakieś dwa tygodnie przed wyjściem drugiego zęba też odstawiła taką akcję więc może wkrótce pojawi się trzeci ząbek...kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
No co za pogoda, normalnie szlag mnie trafił jak rano wstałam i zobaczyłam co się dzieje za oknem...!!! zaraz sie zwijamy i jedziemy do Kutna jakieś 60 km i potem kolejne ok 25 km,.... nie lubie jeździć przy takiej pogodzie..pochowałam juz kurtki zimowe i kombinezon małej i trzeba znowu sie z nim przywitać 😮
Miłego dnia kochane mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! Co za pogoda 😲 Śnieg? To jakaś masakra!
Od 7ej jestem na nogach z dzieciaczkami i pomimo pogody bardzo się cieszymy,że razem możemy się bawić. W międzyczasie ściągam dla starszaka "Było sobie życie" i będziemy sobie później oglądać.
Dzisiaj mamy ostatni dzień babcie a od poniedziałku Hania będzie chodzić do niani. Wczoraj byłyśmy tam z pół godzinki i mała była bardzo zadowolona. Zobaczymy czy jak zostanie bez nas też będzie taka uśmiechnięta 🥴

W tygodniu byliśmy z mężem w kinie na "Sali samobójców"- mocny, polecam.

Kupiłam książkę o nauce nocnikowania (u nas w ciągu 2 tygodni tylko jedna kupka poszła w pieluchę, Hania kuma o co chodzi i działa w tej kwestii 😎 ) i jest tam napisane,że łatwiej jest uczyć dziecko niechodzące niż takie które już biega bo wtedy nie chce siadać. Dlatego polecam Wam już zakup nocnika.

Dzisiaj wybieramy się do sklepu pooglądać foteliki samochodowe. Potem zakupimy przez internet. Mam już upatrzony model. Na szczęście dostaliśmy już zwrot podatku więc możemy sobie na niego pozwolić.

LUSIU- i jesteś w końcu na dukanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry weekendowo 😉
A u nas śnieg na szczęście nie pada 😉 Ale i tak dzisiaj darujemy sobie spacerek bo coś z rana Emi pokasływała, więc lepiej dmuchać na zimne.
Kurcze wogóle w nocy Emi dała mi popalić 🤢 Wstawałam do niej chyba z 5,6 razy 😮 Tylko raz na karmienie a te inne po to aby dać jej smoka bo jakoś jęczała i rzucała się w łóżku, nie wiem o co chodzi???? Od wczorajszego wieczora takie cyrki...Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk...
Z tym nocnikowaniem to ja się chyba jednak narazie wstrzymam bo mała zazwyczaj robi kupkę z rana kiedy ja sobie leżę w łóżeczku a ona dopiero co się obudzi więc nie będzie mi się chciało zrywać po nocnik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...