Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi nie ma sprawy, nawet lepiej jak będzie cieplej, wieczory będą dłuższe i cieplejsze to możemy dłużej pospacerować 😜
A z komórką fart jak nie wiem co 🤪 Nigdy bym na to nie wpadła, żeby tam szukać, brawo dla męża 😜
Olusiu ale Viki ma boską minę na pierwszym zdjęciu 🤪 🙃 😁 😜 Jakby była przerażona hehehe 😜
Aniolek pyzunia śliczna 😉
Lusiu jakbym miała wybierać dla siebie to wzięłabym chyba 3, bo jakoś zawsze szkoda mi kasy na produkty do stóp hehehe 😜 Więc pewnie skorzystałabym z okazji 😉 Tym bardziej, że zbliża się wiosna i lato więc warto zadbać o stópki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta nie wie i nic mu nie mow bo sie podjara, ze go tyle lasek oglada he he
No u nas cieplo,w sumie chodzi w domu tylko jeden grzejnik ale to dlatego, ze zapomnielismy zakrecic albo okna byly za dlugo otwarte i na kapanie malej juz troche chlodno jest.
Zreszta my ciagle po domu w gaciach chodzimy bo gosci raczej nie miewamy bez uprzedzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehehe nic mu nie powiem 😁 😁 😁
No tak, jak u was takie cieplutkie dni to w domu też ciepło 😉 U nas niby słoneczko świeci, ale wiaterek jest jeszcze taki chłodny, a wieczorami robi się wilgotno i niezbyt ciepło, więc u nas kaloryfery jeszcze grzeją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas na szczescie juz wiosna,tylko jakos nie mam kiedy wyjsc sie opalic bo ciagle cos jest do roboty jak szkrab spi a mala nie chce siedziec w wozku w jednym miejscu 😉
Ale szwagier juz czerwony jak burak od slonca, czekam jak mi maz lezak zakupi i w weekendy bede sie opalac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu, bardzo fajny wyjazd i zabieg 🙂 ale na koniec wyjazdu już tęskniłam za moimi mężczyznami 😜 nie pamiętam kiedy gdzieś ostatnio wyjeżdżałam bez m. a z Tymim na tak długo nigdy się nie rozstawałam.
Irciu jak dziewczyny zaczęły temat spotkań to może i my się kiedyś umówimy? Jak już będzie cieplutko to może zawitasz z Kacperkiem do Wrocka? Może i Elunia skusi się na spotkanko 🙂
Lusiu, ja chyba też wzięłabym ten kosmetyk do stóp
Justi, no to całe szczęście że męża natchnęło żeby tam poszukać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, melduję że żyjemy, ale jakoś ostatnio mi czas przecieka między palcami i nie bardzo mam kiedy siedzieć na brzuszku (tzn. czytam w miarę na bieżąco ale nie mam kiedy pisać).

Nocki już ostatnio nieco lepsze, wysypka niby schodzi ale od czasu do czasu pojawiają się na chwilę jakieś nowe ogniska, więc chyba się jednak wybierzemy do tego alergologa (mamy termin na czwartek w przyszłym tygodniu).

Dzieciaki śliczne 🙂

Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj nasz Mikołaj miał ośmiomiesięcznicę, a my, niedobre ciotki zapomniałyśmy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Więc wszystkiego naj dla Mikołajka!!!!![/b

Olusia - mój R jak wczoraj przypadkiem zobaczył zdjęcia Viki z twoim m jak je przeglądałam, to zaraz na mnie "kto to jest??" Ja pierdziele, co za pomysły....
Ale tak poza tym to niezły kolos z twojego m 🙂 Normalnie natura mu nie szczędziła wzrostu 😁

Dzięki dziewczyny za sugestie w sprawie tych kosmetyków, dzisiaj chce podjąć decyzję, żeby jak najszybciej przyszły, i waham się między peelingiem do stóp - zawsze zapominam o stopach po kapieli, więc czy wogóle będę regularnie korzystała z niego żeby był efekt, a żelem do mycia twarzy - wiadomo, zawsze musi być, chociaz niedawno kupiłam, więc mam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, co do ubranek na chrzest, to mnie kilka dni temu olśniło, że Franek dostał taki komplecik - biała, z długim rękawem bluzeczka polo i do tego kamizelka dziergana (taka jaką chciałam) na guziczki, więc tylko pozostaje mi dokupic spodnie i buciki. Może uda mi się zrobić zdjęcie to wam pokażę.

Kama - widziałam ten garniturek - super wygląda i jest naprawdę niedrogi. W sklepie koło siebie tego typu widziałam po prawie 400zł 😲 Na twoim miejscu smiało bym kupiła 🙂

Acha, wiecie czemu nie ma już na tvn "Między kuchnią a salonem"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja bym lusiu wybrala 1,5 i 3 jednak na ten pilling do stop bym sie skusila,bo zawsze jakos szkoda na to kasy ☺️Kochana ty to masz szczescie w konkursach,ostatnio pisalas ze wygralas z bobovity i teraz to suuuper,ja to raczej niemam szczescia do konkursow teraz juz nawet nie biore w nich udzialu bo niema sensu z moim szczesciem... 😞
Elli fajnie byloby sie spotkac,tylko ja teraz w weekendy pracuje,bo przez tydz narazie niemoge,no i sama to raczej nie przyj bo to kawalek drogi jest,i jeszcze tak duze miasto,zeby nie wjezdzac w nie to bym podjechala do pierwszego centrum po drodze czyli korony hehe...,ale mozemy zrobic tak,ze jak kiedys bede miala wolne i bedz sie wybierac do wrocka to przyjechalabym z M.no i kacperkiem,ale Rafala bym wyslala do kina a my bysmy sie umowily na jakas kawke,tylko kiedy hmhm.... postaram sie cos zoorganzowac za jakis czas 🙂
i niewiem juz sma co chcialam napisac,acha Viki super wyglada w tym skoczku,no i Julcia tez slodziasta dziewczynka 🙂
Ale sie wkurzylam przed chwila uspalam malego moze z 15 min mi to zajelo,spal moze z 10 min i ojciec wchodzi z pytaniem typu gdzie to jest no i normalka maly sie juz obudzil i pospaniu,normalnie zaraz mnie szlak trafi to dziecko nie moze sie wyspac bo albo sie kreca po korytarzu co chwile wychodza na dwor,albo sie dra masakra jakas.........
No i spoznione zyczonka dla Mikusia sto latek kochanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKUSIA Aż wstyd, że zapomniałam... ☺️

Lusiu no to R. sam nie wie czego chce, najpierw ma cię gdzieś, a potem jest zazdrosny 😮 Pies ogrodnika - sam nie weźmie, a drugiemu nie da 😉
Ellie cieszę się i zazdroszczę jednocześnie, że wyjazd się udał 😉 Ale wierzę, że tęskniłaś strasznie za mężem i synkiem...Niby człowiek chce odpocząć od codzienności, a potem za tą codziennością tęskni heheheh 😁
Ircia też bym się wkurzyła na twoim miejscu 😠 Co oni nie wiedzą że dziecko śpi 😮 I dlatego cieszę się, że mieszkamy osobno, M. cały dzień w pracy a ja jestem z małą sama w domu i wiem, że nikt mi jej nie obudzi...Szkoda, że nie macie jak się wyprowadzić, bo naprawdę przydałoby się wam...ehhh ta Polska rzeczywistość. Człowiek nawet nie ma za co się usamodzielnić...My gdyby nie fakt, że teście mieli mieszkanie, które nam dali, to też pewnie musielibyśmy z nimi mieszkać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo niestety taki nastaly czasy w naszym wspanialym kraju edytko poprostu niema szans na usamodzielnienie,wszystko jest takie drogie ze ledwo starcza od wyplaty do nastepnej,a gdzie tu jeszcze cos odlozyc....Ja juz chyba sie pogodzilam,ze do konca zycia bede mieszkala z nimi,chociaz tego sobie nie wyobrazam i pocieszm sie ze inni maja gorzej.....
A co do waszego mieszkanka super ze tescie mieli dwa i wam jedno odstapili,w dzisiejszych czasach malo kto ma jedno,a tutaj dwa 🙂 super ze mieszkacie sami,tego chyba bede wam zazdroscic zreszta jak wszystkim moim znajomym co mieszkaja nie u rodzicow...
Justi ale mialas farta z tym tel.jak to sie stalo kochana ze go wrzucilas do torby,zdolniacha z ciebie hehe...Ale na szczescie ze wszystko sie dobrz skonczylo,a swoja droga to niezly ten twoj mezus,zeby wpasc na taka opcje,i w dodatku miec racje hehehe.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia teście mają swój dom 😉 A nam dali mieszkanie 😉 Mają też drugą działkę w Szczyrku, na której budują sobie kolejną chatkę 🤪 Teść jest pracusiem i sam sobie ten dom stawia, zresztą ten pierwszy też postawił on i jego synowie (czytaj mój M. i jego brat 😉 ).
Mam nadzieję, że mój M. odziedziczył dryg do interesów po ojcu (a wydaje mi się, że tak) więc może i my kiedyś się wybudujemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do waszego mieszkania z rodzicami to może nie będzie tak źle 😉 Jak Kacperek będzie troszkę większy to pójdziesz do pracy i może wtedy uda wam się wziąść kredyt i wkońcu zamieszkać na swoim...Życzę wam tego z całego serducha 😘 😘 😘 😘 Bo domyślam się jak się męczycie... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to twoj tesciu Edytko ma niezly leb do interesow ze tak powiem,no i pewnie twoj.M po nim odziedziczyl taki talent,super by bylo i tez wierze,ze w przyszlosci sie wybudujecie 🙂 🙂
A niewiem czy czytalyscie na wrzesniowkach jednej synek jest bardzo chory wymiotuje od tyg a moze i dluzej,ale mieszkaja w Uk a tam ich sluzba zdrowia ma ich w dupie,i wlasnie poraz kolejny jech z nim do szpitala oby ja teraz przyjeli...
Ja jak tam mieszkalam to powiedz sobie jedno nigdy tam nie urodze dziecka,za duzo sie nasluchalam od kolezanek,na wszystko dawali paracetamol,nawet na zapalenie pluc mowie wam masakra,a jak ja bylam kilka razy u lekarza to badala mnie pielegniarka jakas paranoja,o lekarzu nawet mowy nie bylo,i gdyby nie leki z Pl to niewiem co by z nami bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irka tutaj jest to samo,na wiekszosc paracetamol, nawet na angine nikt antybiotyku nie przepisze:/
A my z kolei mamy takiego lekarza co przepisuje mocne leki na byle pierdole,mnie ostatnio tak lamalo ale po paracetamolu przechodzilo,a on mi przepisal krople przeciwbolowe co sie bierze jak sie mialo np operacje i nic innego juz nie pomaga.
Maz tez ostatnio byl, ze sie slabo czuje,to tez mu cos przepisal przeciwbolowego, ze auta nie mozna bylo po tym prowadzic...
Teraz jak dostaje recepte to najpierw sprawdzam na necie co to jest za lek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tez podczytalam wrzesniowki i sie dziwie, ze ta laska nie klocila sie chociaz o kroplowke...A przeciez nie tylko do szpitala ale i do pediatry mozna zadzwonic czy innego lekarza w poblizu,nie wiem jak jest w anglii ale u nas kazdy lekarz ma swoja praktyke, nie ma osrodkow zdrowia, na necie mozna znalezc lekarza, ktory najblizej przyjmuje i jechac...

A taki maly babel to chwila moment i odwodniony a jeszcze niedawno bylo glosno o tym dziecku co zmarlo z odwodnienia podczas snu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...