Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc laski 🙂kurde cierpie na chroniczny brak czasu 😞
wpadam z doskoku podczytam i nie mam niekiedy czasu odp
przyszedl nam garniturek do chrztu i powiem wam ze 80 mega duzy mlody sie utopi ehhh licze ze troszke podrosnie i bedziemy kombinowac bo juz nie chce mi sie odsylac
wczoraj rozwozilismy zaproszenia i jestem z siebie taka dumna co sie mnie ludzie nachwalili ze tak fajnie schudlam az pekalam z dumy 🙂hehehe i dostalam powera na dalsze dietowanie 🙂ci zlosliwsi to boze jak ty wygladasz gdzie jest kamila 🤪itp..debile zazdroszcza 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia, biedna Gabi, dużo zdrówka dla malutkiej! 3majcie się i szybko wracajcie do domku.
Eva, ja też słyszałam że katarek może być przy ząbkowaniu, także może Kinia już nie będzie świeciła dziąsełkami 😉
Irciu, Tymi na razie nosi takie miękkie buciki ale przymierzałam mu już do chodzenia w sklepie (rozmiar 20) i było ok. Na szczęście nie mieliśmy problemu z podbiciem. A przymierzałaś Kacperkowi buciki wiązane czy na rzepy? Bo z tego co czytałam te wiązane lepiej dopasowują się do wysokiego podbicia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!
Ja tak jak KAMA- wciąż brakuje mi czasu,ale podczytuję Was regularnie. Dzisiaj mam wolne (tak wyjątkowo),więc z Haniutkiem zamierzamy fajnie spędzić dzień tzn. porządnie wysprzątamy mieszkanko a potem dłuuuugi spacer.
Teraz młoda siedzi na nocniku 😎 U nas poza tym ok. Hania zadowolona u niani co mnie bardzo cieszy.
Też ma katar i też liczę,że to może wina ząbków. Dzisiaj pierwszy raz dostała chlebek bo już będzie mogła jeść gluten bez ograniczeń!Jupi!

KAMA- na pewno zazdroszczą! 😎
MONICA- u nas wśród znajomych też szaleją rotawirusy. Trzymajcie się dzielnie i wracajcie do zdrowia.

KOCHANE MALUSZKI_ DUŻO ZDROWIA DLA WSZYSTKICH BYŁYCH SOLENIZANTÓW!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img852.imageshack.us/i/golcin03042011010816x61.jpg/][IMG=http://img852.imageshack.us/img852/8591/golcin03042011010816x61.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś mi nie idzie wklejanie zdjęć 🥴- chyba wyszłam z wprawy 😁
To zdjęcia z niedzielnego spacerku.

Włąśnie oglądam dzień dobry tvn i pani psycholog wypowiadała się na temat niań i żłobków i powiedziała,że najważniejsze żeby matka nie miała poczucia winy,że zostawia z kimś dziecko i idzie do pracy. Na szczęście ja nie mam wyrzutów sumienia. Wiem,że małej jest tam dobrze.

No i LUSIU- brawo za determinację! Jakie masz już wyniki? I ile jeszcze planujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Mam nadzieje ze dzisiaj będzie ładna pogoda to zrealizujemy wczorajsze plany wyjściowe bo muszę ten dowód wreście wymienić a pogoda na razie dosyć ładna zobaczymy jak będzie troszkę później tak za godzinkę.
Zdrówka wszystkim choruszkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobietki 🙂
U nas coś Emi znów zaczęła mocniej pokasływać, chyba przez ten wczorajszy spacer 🥴 Mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm...
Amelko niestety nie wyświetlają mi się twoje zdjęcia 😞
Zazdroszczę, że masz ekspozycję glutenu za sobą...Ja dopiero mam zamiar zacząć...ehhh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - no jakoś trzymam się na tej diecie i jest mi z nią naprawde fajnie. Najgorzej było w sobote jak pojechalismy do tesciowej, bo ona zawsze takie pysznosci gotuje, ale podziękowałam i na obiad zjadłam gotowanego udko z kurczaka.
Generalnie kilka dni temu było -5kg, w tej chwili nie wiem, bo nie mam wagi. No i długa droga przede mna 🤢

Wogóle dzisiaj mam nerwy na R, mam już kurwa dosyć. Przez to wszystko nie moge jesć, pewnie to też nie dobrze wpływa na dietę, ale co zrobić jak nie mogę nic przełknąć. Dzisiaj jeszcze nic nie jadałam. A on wczoraj chyba na złość mi zrobił i kupił mi ptasie mleczko, czekoladę z bąbelkami, kilogram winogron i żółty ser, czyli WSZYSTKO, czego nie moge jeść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta a nie wiesz czym moze grozic wczesniejsze podanie glutenu u naszych maluchow?
Ja podaje malej od jakiegos czasu wieczorem do mleka juz glutenowa kasze ale biegunek nie ma ani nic,wysypek dodatkowych tez nie wiec nie wiemc czy dobrze robie. Czasem ma zatwardzenie ale to chyba ogolnie od kazdej kaszy czy kleiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu a robiłaś wcześniej ekspozycję glutenu? Tzn. podawałaś 2-3g na 100ml posiłku np. kaszy manny?Jeśli tak to możesz teraz podawać nieograniczoną ilość glutenu (bo ty szłaś do niedawna schematem dla dzieci karmionych piersią). A jeśli nie robiłaś ekspozycji to podawanie od razu dużej ilości glutenu może skutkować celiakią...My ze względu na alergię musieliśmy wstrzymać się z podawaniem glutenu (tak wyczytałam na necie) i niedługo mam zamiar zacząć ekspozycję. Tyle, ż eu nas musi trwać aż 4 miesiące (jako, że mała jest na mleku modyfikowanym). Najpierw będziemy podawać 2-3g na 100ml posiłku, a potem 6g na 100ml. I dopiero po 4 miesiącach będziemy mogli podawać jego nieograniczoną ilość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U nas spacer zaliczony z rana 2 godzinny bo bylo slonecznie,a teraz cos sie pogoda dupczy przed chwila padal grad,a teraz znowu slonce swieci,jak sie utrzyma ta pogoda to moze jeszcze raz sie wybierzemy....
Edytko wspolczuje tego pokasliwania,ale mysle ze to nie od wczorajszego spacerku,mam nadz ze sie bardziej nie rozwinie i nic sie nie przyplacze do tego...
U nas juz nie cieknie z nosa,ale jeszcze troche slychac jak pociaga nosem,ale juz jest o niebo lepiej....
Amelio ja tez nie moge zobaczyc fotek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...