Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Lusia wozek bardzo fajny!

No to niezle nam dzieciaki szaleja 😉 Zdolniachy nasze lipcowe 😁

Co do butkow to tez mysle, ze nie ma sensu wydawac tyle forsy na 2-3 miesiace a na pewno sa tez inne dobre buciki tyle, ze poprostu mniej znane, a w takich duzych firmach glownie placi sie za reklame i taka jest prawda.

Mi schodzi skora z dekoltu tak sie zjaralam ostatnio, teraz codziennie u nas w cieniu ponad 20 stopni a na sloncu ok 40. Nie wiem jak mam mala za bardzo ubierac. Pogoda jak w lato w polsce i nie wiem czy moge juz na krotko czy nie bo w koncu dopiero kwiecien. Na tarasie ubieram ja lekko bo wiadomo nigdzie sie nie ruszamy, nie wieje itp ale juz an spacer to boje sie zeby nie za cieplo i zeby nie przegrzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OLUSIA- aż ciężko uwierzyć,że juz tak gorąco macie 🤪
Nie przejmuj się tym,że jest kwiecień. Patrz na temperaturę i nie przegrzewaj małej. Ale ekstra macie!

A nie chwaliłam się Wam jeszcze,że na święta jedziemy z moimi rodzicami i moim rodzeństwem w bieszczady 🤪 Czeka nas długa podróż,ale bardzo się cieszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki! razem z Szymonem serdecznie pozdrawiamy! nie jestem w stanie Was doczytać bo szalejecie, ale po podglądałam Wasze zdjęcia profilowe - niesamowite jak nasze dzieciątka szybko rosną 🙂
Szymon to duży facet waży 10,5kg, ma jednego zęba i zaczął czworakować. 🙃 Może macie jakieś wypróbowane zabezpieczenia do kontaktów i szafek??
ściskamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PIERWSZA 😜 😜 😜 😜


czesc mamusie 🙂


Lusia wozek super 😉
My mamy, a wlasciwie niania ma ten co Edytka i tez jest zadowolona 🙂 takze poolecam 🙂

co do danonkow to tez bym nei dawala podobnie jak Amelka
zreszta osttanio mialam zgrzyt duuuuuuuuuuzy z niania bo dala malemu na skosztowanie lyzeczke Danio Wrrr bylam tak wkur...,ze musialam wyjsc zeby jej czegos nie powiedziec
ale powiedzialam swoje zeby mojemu dziecku tego swinstwa nie dawala i poki co "chyba" dotarlo 🙂 😆 😆

tak samo parowki moje dziecko nie dostanie NIGDY chyab ze ktos mu wcisnie gdy mamusia nie bedzie widziala ehhh bo ogladalam nie raz program o parowkach poza tym 3% miesa w parowkach mnie nie przekonuje 🙂 wiec u nas odpada 🙂 hehe i teraz neiktore mamuski pewnie sie zdziwia ,ale JA PAROWKOM MOWIE stanowczo NIE 🙂

Amelka My rowniez jedziemy nad morze na 2 tygodnie 🙂 ooo tutaj 🙂 osrodek sprawdzony pogoda zarezerwowana 😁 😁 😁 😁 a ceny rzeczywiscie sa wysokie za wysokie 😲 ale czego sie nie robi dla dzieci i tego naszego Jodu 🙂
http://www.slonce.dabki.pl/

A w jakim terminie jedziecie ?? no i zazdroiszcze tych Bieszczad 🙂 ehh
My tak za 3 latka wybierzemy sie na swieta w gory bo tak mi sie zawsze marzyly takei wlasnie swieta 🙂


WSZYSTKIEGO NAJ DLA JUBILATKI HANI 😘 😘 SPÓZNIONE ALE SZCZERE RZYCZONKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Justi osrodek wypas jak niewiem 🙂 Ale ceny tez niezle....Kurcze mam nadz ze uda nam sie poj gdzies w tym roku,ale przy tych cenach to sama juz niewiem.....
A co do danonkow to ja bede dawala bo moim zdaniem sa gorsze swinstwa i sie daje dzieciom,zreszta moja pediatra nie miala nic przeciwko,a pozatym malo kto daje od 3 roku zycia bo z kim bym sie nie zagadala kto ma male dzieci to juz dostaja danonki jeszcze przed ukonczeniem roku....Zreszta tak samo z kubusiem ledwo dziecko skonczy pol roku a juz go podawaja,chociaz na niego to za wczesnie ja tak po skonczeniu roku dam 🙂
A co do danio czy innego jogurtu to tez nieraz malemu dam oblizac lyzeczke 🙂
A co do parowek to bardzo lubie w ciazy nie moglam sie opanowac tak mi smakowaly hehe...
Ale znam jedna osobe ktora byla taka przeciwniczka jak ty Justi,ale ze jej dziecko bylo nie jadkiem i niczego nie chcialo tknac,tak wiec sie zlamala i zaczela podawac parowki i okazalo sie ze to byl strzal w 10 bo okazalo sie jego ulubiona potrawa i od tego zaczal powoli jesc inne potrawy bo mieszala mu to z parowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu i widzisz i czytam to o parowkach co piszesz i juz mnie trzepie 😞
nie wiem co zrobie jak moj brzdac bedzie niejadkiem 🙂
ale Ja bede stawala na glowie by moje dziecko nie jadlo parowek 🙂
moj m. np jak byl maly byl strasznym niejadkiem i wcinał tylko kabanosy 😉
Ja jadlam wsyztsko wiec u mnie nie bylo problemu .. zobaczymy w kogo wda sie maly

kazdego wychowanie i podawanie dzieciom jedzienia to indywidualna sprawa nei bede absolutnie krytykowala 🙂 po prostu wyrazilam swoje zdanie i na tym koniec 🙂 😘


a jesli chodzi o wakacje to ceny sa kosmiczne i rezerwacja miejsc tez jakas chora mi ponad miesiac temu rezerowalismy domek i juz byly ostatnie 2 :| wczesniej dzwonilam do innych osrodkow gdzie pani odeslala mnie z kwitnie mowiac "miala pani dzwonic w styczniu" 😮 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi mam nadz ze wda sie w mamusie i bedzie wszystko grzecznie wcinal 🙂
Kochana ja niemam pretensji,ze wyrazilas zdanie na temat jedz kazdy ma swoje wlasne i daje to co chce,a ze ja jestem parowkozerca to juz nic na to nie poradze hehe..... 🙂
A powiedz jak tam rehabilitacja chodzicie jeszcze????A maly juz zasowa na czterech czy jeszcze sie ociaga???Zreszta obiecalas fotki i jakos ich nie wkleilas 😞 😞Bo tak dawno go nie widzialysmy....
Kurcze z rana byla super pogoda a teraz cos sie chmurzy mam nadz,ze uda nam sie wyjsc na spacerek 🙂

Sto lat dla Emilki i Kingusi naszych kochanych lipcowych gwiazdeczek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu kurcze no nie wkleiłam bo troche sie wszystko popier......i nie mialam do tego glowy
ehh musze sie wziasc w garsc i m.in. wkleic wam jakies zdjecie Wojtusia
jesli chodzi o rehabilitacje to ak chodzimy raz na tydzien, na 2 roznie 🤔
a maly pełza probuje raczkowac jakos mu to idzie 2 kroki do przodu 3 do tylu 😜 postepy sa ./. . .probuje siadac sam . .. .
u nas pogoda super sloneczko 17 stopni no,ale ja w pracy wiec i tak dupa 🙂 choc maly wyjdzie na spacer z niania 🙂
w piatek mam wolne bo na ostanie szczepienie idziemy wiec bede dluzej z szkrabem 🙂

i mamy 4 zębolki już ( 2 górne jedynki i 2 dolne jedyneczki ) nie wiem czy dalej jakies nie ida bo marudka co godiznke budzi sie z placzem 🤨 ehh

EMILKO , KINGUSIU
DUUUUUUUUUUUUUUZO ZDROWKA, SAMYCH SLONECZNYCH DNI 🙂 WSZYSTKIEGO NAJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla EMILKI
]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla KINGI
Coś się u nas chmurzy też a musiałabym wyjść po odbiór dowodu jak się uda a jak nie to w inny dzionek skoczymy. Na razie moja córcia sobie śpi i zobaczymy jak długo pośpi. A ja mogę zabrać się za mycie okna w małym pokoju i zaraz to zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wszystkiego dobrego dla Hani, Kingusi i Emi 🙂
U nas marudzenie po szczepieniu chyba albo zębowe, trudno powiedzieć. Na szczęście nie ma gorączki, ale najchętniej cały czas by jeździł na rękach u mamusi 😉

Co do zabezpieczeń to nam się właśnie sprawdzają takie na kluczyk, ale fakt że jest to dla rodziców trochę kłopotliwe. Szafki zamykamy na rzepy i tez jest ok ale nie wiem czy Stasiek ich niebawem nie rozpracuje.

Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj naj dla Kingusi i Emi!! 😘 😘

My jeszcze nie mamy zabezpieczeń ale muszę czegoś poszukać bo Tymi powoli otwiera szafki. Na razie przez przypadek ale myślę że szybko załapie o co chodzi 😉 U nas rzeczy odpadają bo mam przybornik mocowany na rzepy do łóżeczka i synalek już sobie z nimi radzi a przybornik ląduje na podłodze.
Dzisiaj podejmuję kolejną próbę gotowania dla Tymka. Risotto z brokułami i indykiem. Zobaczymy czy zasmakuje jaśnie panowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
STO LKATEK DLA NASZYCH JUBILATEK :*:*:*:*

Co do parowek to my bedziemy dawac ale jeszcze nie teraz, sa inne swinstwa a dziecko musi wszystkiego sprobowac.
Ja mam takich znajomych tutaj co z dziecmi na szczepienia nie chodza i do Mc donalds bo to zlo, a sami wpieprzaja. Dziecko kilka lat, urodziny kolezanek w macu a oni ja przyprowadzaja dopiero do domu jak juz po zabawie jest. A potem bedzie problem jak dzieciaki w szkole zaczna przezywac, sama bedzie chodzic i jesc tam bez umiaru bo w dziecinstwie nie miala....
Takie moje zdanie.

Justi gratulujemy kolejnego zebolka!!


U nas mala cos ostatnio marudzi okropnie, do pierwszej drzemki ok 11 ciagle ryczy, juz nie chce zasypiac tak bezproblemowo jak wczesnije, wierci sie, jeczy itd:/
Rano wstaje o 6 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka 😘 😘 😘

WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA KINI 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Justi ja też jestem przeciwniczką parówek, ale tych tanich, bo najważniejsze, to znaleźć parówki, które w składzie nie mają mięsa odzielanego mechanicznie 😉 Są takie ale nie pamiętam z jakiej firmy 🤔 ☺️ Te parówki juniorki itp. to też świństwo i jest tam mięso oddzielane mechanicznie 😮 🤢 A niby dla dzieci... 😠
Także ja parówki pewnie będę dawać ale te lepsze 😉
A Wojtuś śmiga z ząbkami aż miło 🤪 My nadal mamy dwa 😉

Aga witamy w naszych skromnych progach 😉 Dawno cię nie było 🤪 Buziaki dla Szymonka, cud chłopaczek 😘 😘 😘

Olusiu jeeeeej ale masz genialną pogodę, też tak chcęęęęęę!!!!!!!!!! I tak jak Amelka pisze, nie patrz na to, że jest kwiecień, jeśli jest cieplutko i wiatr jest przyjemnie ciepły to śmiało ubieraj małą lekko, coby jej nie przegrzewać 😉
No i wyślij troszkę tego słoneczka, nie bądź samolub podziel się hehheheeheh 😁 😁 😁 😎 😜 😉 🙃

My też mamy zabezpieczenia do kontaktów z kluczykiem i moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, bo dziecko napewno sobie tego nie wyciągnie. Niestety dobre zabezpieczenia wiążą się z problemem dla rodziców, bo na każdym kroku trzeba coś odblokowywać, wyciągać itp. 😉

Emi też wstaje ok 6 😮 Ehhhh
Kurcze strasznie wam zazdroszczę tych wyjazdów nad morze, tak mi się tęskni do plaży, wody i do kukurydzy sprzedawanej nad brzegiem heheheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi gratulujemy 4 zabkow Wojtus poszedl jak burza 🙂
A my mamy nadal 3 chociaz wydaje mi sie ze gorna druga dwojka mu lada dzien wyjdzie bedzie wtedy wygladal jak maly wampir bez jedynek hehe....
my juz po spacerku bylismy tylko godz bo wieje jak niewiem,ale udalo sie troche pospacerowac,dobrze,ze bylismy bo zaraz lunie...
A co do jedzenia to mam takie samo zdanie jak Olusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dziewczyny u nas zęby idą parami najpierw dolne jedynki , a niecaly tydzien pozniej gorne jedynki tez 2 na raz 🙂
nie powiem obylo sie bez temperatury,ale marudke mamy mala w domku no i pobudki co godzine od pierwszej pobudki : ale czego sie nie robi dla swoich Smerfow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, powiedzcie mi jak siadaja wasze maluchy?
Bo moja siada na kolankach tzn nogi ma zawiniete na okolo dupki albo pod dupka, a wiem ze dzieciaki trzeba pilnowac bo potem krzywe nogi.
Naprawde staram sie uwazac zeby prawidlowo siadala i ciagle ja poprawiam ale ile mozna?Nie dam rady cigle stac nad nia i poprawiac.Bym musiala chyba wcale nie pozwalac jej siadac bo co ja poprawie to od razu zawija nogi do tylu i juz nie wiem co robic:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi raz siada normalnie na dupkę z wyprostowanymi nóżkami, raz na kolankach które ma pod dupką, a raz na dupkę z jedną nogą wyprostowaną a drugą zawiniętą pod dupkę 😉
Ja tego tak bardzo nie pilnuję, jak siądzie, tak jest dobrze. Nie wykrzywia nienaturalnie nóżek więc myślę, że jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej najlepsiejsze mamusie na swiecie 🙂
pisze z neta w tel...
nalog brzuszkowy wygral 😉
u nas w sumie jakos leci, przenieslismy sie na wieksze i tansze w sumie trzy razy tansze mieszkanie,pisalam to Lusi, wiec pomalu zaczyna sie ukladac. Minusem jest to ze pieszo ide godzine czasu po adasia do przedszkola, bo nie zawsze pasuje mi uklad autobusow miejskich. Mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku.
Sewciu lata, coraz sprawniej, raczkujac osiaga zdumiewajace predkosci, a stojac i bez trzymania rowniez robi postepy. Zeby dalej cztery. Z jedzeniem rowniez wcina w sumie wszystko, najbardziej awanturuje sie o to czego juz na prawde nie moze. Danonki czasem gdzie liznie, parowek jeszcze nie. Dla mnie to tez ohyda, ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie moge sie przyzwyczaic do tego wszystkiego w tym telefonie.
co do siadania to u nas tez roznie to bywa, ale przewaznie siada normalnie, na pupie z prostymi nogami, chociaz Sewciu raczej ciagle w biegu, szkoda mu czasu na siedzenie 😉
buziaki dla was, dla waszych maluszkow, duzo zdrowka i usmiechu, no i serdeczne zyczenia dla wszystkich jubilatow, spoznione ale szczere 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Wszystkiego naj dla dzisiejszych dziewięciomiesięczniaczków 😘 😘

Danonków nie daję, paróweczki sobie spróbował, uważam, że jak raz od świeta dostanie, to nic mu się nie stanie...

Tydzień po chrzcinach Franka przyjeżdza do Łodzi kuzynka R z mazur, ta która ma domek nad jeziorem, więc porozmawiamy z nią jak z wolnymi terminami. Planujemy jakoś maj/czerwiec pojechać, kiedy nie bedzie upałów i tłumów wielkich. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Dzisiaj poszłąm na mega długi spacer, chodziłam po sklepach za spacerówkami. Weszłąm do "Słonia" i nie było tam tego wózka co wczoraj przeslałam do niego link, ale był inny, który tez brałam pod uwagę, i jestem zachwycona!! Lekki, zwinny, obszerny, super się go prowadzi, cały amortyzowany, ale musze podjechać do "Dino", aby obejżeć ten wczorajszy 🙂
Umówiłam się z facetem z komisu, że ja dam mu mój aktualny wózek, a w rozliczeniu on zamówi mi ten wózek dzisiejszy (o ile się zdecyduję) za niewielką dopłatą, no i wezmę też fotelik samochodowy.
Oto ten wózek http://www.patiimaks.pl/Product.aspx?cat_name=wozki-spacerowe&ProductID=2044&producer=baby-design
Albo trochę inna wersja http://www.mooby.pl/baby-design-walker-spacerowy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku, witamy!!! Fajnie że u Was wszystko w porządku 🙂
Vikusia jaki słodki gryzoń malutki 😉 Ja też mam problem ze zrobieniem fotki wszystkich zęboli. Nadal czekam na tą okazję 😉 U nas idą dwa na raz - 2 i 3 górna po prawej stronie (czyli 6sty i 7dmy ząbek, czekamy na przebicie)
Jeżeli chodzi o siadanie to Tymi robi to dokładnie tak jak Emi 🙂
Lusiu, fajny wózeczek, a ten 1szy ma nawet gadżet - stojak na napoje! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...