Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ircia dziekuje
kurcze rzeczywiscie my tutaj sie nie mozemy doczekac by cos sie dzialo, a twoja siostra biedna musi wszytsko zachamowac oj mam nadzieje,ze bedzie dobrze NA PEWNO BEDZIE MUSI zreszta slyszalam nie raz ze dziewczyny mialy zakladane ta wkladke i mialy donoszone ciaze jednak musi sie bardzo oszczedzac !!!!
Twoja mama to musiala byc szczesliwa jak dowiedziala sie ze jej dwie ukochane corcie beda mialy w zblizonych terminach dzidziusie 😉
a Twoja siostra spodziewa sie corki czy syna ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Justi mama byla szczesliwa,jak ja sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to sie tak nie cieszylam ze swojej jak z jej,dlatego,ze oni sie ponad rok przed nami starali o dzidzie,no ale w koncu pojechala do konkretnego gina i zapisal co trzeba i za miesiac juz byla w ciazy!!!To dopiero byla radosc,a ma juz 9 letniego synka,i teraz tez ma byc synek!!!Chciala coreczke,ale teraz to juz nie wazne bylebylo zdrowe 🙂
Wogole u nas w rodzinie wysyp dzieci,jeszcze jej szwagierka w marcu urodzila dziewczynke,czyli jedna od drugiej sie zarazala hehe....
Dzieki dziewczynki za mile slowa i wypowiedzi o tym krazku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno Irciu wszystko sie dobrze skonczy 🙂
kurcze no to bedzie mial z kim twoj Kacperek rozrabiac 🙂 podczas rodzinnych spotkan hehe

przewaznie tak jest w rodzinach,ze jak jest cisza z weselami czy narodzinami , a pozniej wielki boom 🙂

nasz Wojtus to bedzie mial 2 kuzynow rocznego i 3,5 letniego wiec tez nie bedzie to zbyt duza roznica wieku z czasem sie wyrowna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie Olusiiu,ze macie podobne terminy,w sumie tak jak my,a dwojka dzieci zawsze sie soba zajmie na jakis imprezach rodzinnych!!!Sama wiem bo mam kuzyna w tym samym wieku,a nawet z tego samego miesiaca,i zawsze na roznych zjazdach mielismy pomyslow cala mase zwlaszcza tych lobuziarskich hehe.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i Ja uciekam hehe dzis chyba jednak nici z Lusi przepisu na szybszy porod 😜
zrobie jednak lazanei ze szpinakiem jakos tak mnie naszlo bo sobie posprzatam kuchenke , a lazania bedzie czekala na mezusia w piekarniku

do wieczorka dwupaczki 😜 ciekawe czy ktoras dzis sie rozpakuje HMMM ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
Elli a ty mialas tez zalozony ten pessar,bo jak mialas to jakie to bylo uczucie nie przeszkaddzalo ci to???


Nie Irciu, ja nie miałam krążka ale raczej się tego nie czuje. Niech siostrzyczka duuużo wypoczywa i bierze leki a wszystko będzie dobrze!!

U nas w rodzince też się posypało. W marcu urodziła moja siostra, w czerwcu ja a w październiku rodzi siostra mojego brata 🙂 Także będzie wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki kochane i wasze brzucholki i dzidzie 😘 😘 😘 🙂
u nas względnie ciężka noc, ale daliśmy radę 😉
teraz maleńki śpi troszkę więc kombinuję cos na obiadek.
dzisiaj jestem sama w domu.... 😞 do wieczora. zdesperowana poprosiłam szwagierkę niech przyjdzie przynajmniej ktoś będzie siedział ze mną pomyślałam, ale jakoś się nie odzywa....
więc zostaje mi cieszyć się Sewciem i korzystac z ciszy... 😉

no i oczywiście lekko spóźnione Gratulacje LUSIU kochana 🙂 Franio duży chłopak, zdrówka i szybkiego powrotu do sił i do nas 🙂 😘 😘 😘

widziałam juz wczoraj że Lusia urodziła ale jakos nie miałam jak napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Dziewuszki kochana ja jeszcze z brzucholkiem chodze 🙂 🙂 nie urodziłam i na razie jest cisza 😁 😁 😁 ale jak to mój powiedziała...tatus się dzisiaj obronił więc Hania może już wychodzić 🙂 🙂 ale My z Hanią raczej leniwe jesteśmy jeszcze chociaż dzisiaj tak mnie pokopała i w żebra i w piczkę, że szok a głową chyba też coś tam robiła bo dziwne uczucie w piczce czułam... 🙂 za chwilke poczytam co tam nowego 🙂 🙂...a wiecie co my chyba nie swiadomie z tym obiadem dzisiaj bo ja tez jajko z ziemniakami mam 🙂 🙂 ale nie zaczaiłam, że przeciez to Luski była ostatnia wieczerza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRCIA- trzymam kciuki za siostre i Jej synka!
KAMA- ja też już o niczym innym nie jestem w stanie myśleć tylko kiedy W KOŃCU urodzi się Hanka!
A ANN jednak nie została czerwcóweczką tylko będzie lipcóweczką. Ja też byłam pewna,że urodzę w czerwcu a tu 7 lipiec i nic.
Wydaje mi się,że lepiej nie mieć żadnych objawów przepowiadających poród niż tak jak ja od 3 tygodni skurcze i ciągle myślę,że to już się pewnie zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się muszę zabrać za obiadek 😉 Robię dziś te magiczne ziemniaczki z jajkiem...Może faktycznie coś w nich jest 🤪 🤪 🤪 Ale byłyby jaja, jakbyśmy zaczęły rodzić 😁 😁 😁 Lusia mogłaby wtedy to opatentować jako sposób przyspieszający poród 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...