Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja na pupie i udach nic póki co ale na brzuchu w ciaguparu dni mi tyle wyszło, że to jest masakra mam już brzuch tak napiety jeszcze jak mała sie rozpycha to mam wrazenie ze ona zaraz mi peknie!!!!
Kredyt powiadasz...hmmmm napewno to lepsze niz liczenie na wygranie w totka :P:P:P ahhh nie ma co Justi chciałysmy dzieciaczków to mamy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://www.fotoszok.pl/show.php/74824_img-3137.jpg.html

Poakaze wam jaki moj maz dzis wrocil z pracy,przytulil sie do mnie na chwile i mial isc do wanny ale sen go zaskoczyl:P

Ja sie szykuje bo na 19.30 mam wizyte u ginekolozki,mam nadzieje,ze cos juz sie dzieje i porod niedlugo...

michalindzior,ja na kolki dla siostry kupowalam sab simplex tu w niemczech bo niby najlepsze a kilka rodzajow tych kropelek probowala.Sprobuj masowac brzuszek polokreznymi ruchami od prawej strony do lewej zaczynajac pod mostkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to gratuluje sierpnioweczce cholerka rzeczywiscie juz nas wyprzedzaja sierpniowki 😆

Kaczuszko masz racje najwazniejsze sa nasze dzieci teraz 😉 a nei nasze ciała 🙂 wsyztsko moze sie jakos unormuje mi celulit wyszedl tez bleeee ale mysle ,ze to przez te hormony i poznie pod wplywem jaksi moze cwiczen i kremow sie zniweluje w koncu mam nato caly rok do nastepnych wakacji 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez nie wiedzialam co to skurcze ..ale jak tyle bylam w szpitalu to sie dowiedzilam....lekarze mowili ze urodze wczesniaka na sto procent.....a tu ciaza donoszona....jestem szczesliwa....bardzo szczesliwa..tyle co ja stresu przezylam w szpitalu to sam Bóg wie,,,,w szpitalu mialam juz co 2 min skurcze...co chwile bylam na kroplówce......masakra;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Malutka jakos tak zle mi liczy bo mam zawsze w niedziele kolejne tyg ciazy,ale mnie cieszy hehe ze tu jakos inaczej liczy 😜
W ogole nie snillam w najpiekniejsych snach,ze zobacze na swoim suwaczku 10 dni czy mniej do mojego produ 🙃 🙃 🙃

zostalam sama mezulek pojechAL zawiezc kolege spisali sie dzielnie chlopcy i mowi na dowidzenia wiesz nie biore komorki ,a ja mowie no ciekawe a jak zaczne rodzic lepiej wez . . . . . hehe mina tego kolegi bezcenna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh i dzis odebralam kilka tel. od znajomych czy juz jestem z malenstwem kurcze 😞 teraz juz bedzie coraz ciezej .. . . jeszcze jedna znajoma mowi,ze ona urodzila tydzien przed czaem druga, ze 10 dni po no super to ja wyposrodkuje i urodze w terminie eheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...