Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

elunia72 napisał(a):
To ja dziewczyny mówię wam do zobaczenia po powrocie z moją Lenką bo już na dzisiaj kompa mam dosyć za za niedużą chwilkę rodzice moi dojadą do nas to i tak nie będę miała już czasu na kompie być. Powiadomię jak już będzie po wszystkim i Lenka z nami już będzie. Trzymajcie się dwupaczki. 😉 😉 😉

dasz radę 🙂 trzymamy kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluniu trzymaj się kobietko koniecznie daj znac jak już Lenka będzie na tym świecie!!!!
malutka ja tez coś mam jakieś zaparcia...
Justi Ty dołów nie łap bo na pewno nie zostaniesz sama...głowa do góry!!!!
ja lecę do brata bo ma urodzinki później się odezwę papapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka obeszło się jednak bez zaparcia-takie uczucie miałam jakbym miała z 2 kg w tyłku i bolało jak przy zaparciu,a tu o dziwo posiedziałam na chwilkę z krzyżówkami na wc i poszło bez większych problemów.
no i opłukałam się aż lepiej 🙂 no i próbowałam sił z goleniem ale wpadłam na to podczas rysznica i nie wzięłam lusterka małego jakie mam w pokoju i w ciemno,ale czuję gładkość,więc jakby co to potem mi będzie łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka na pewno będzie Ci łatwiej póżniej doprowadzic "małą" do porządku jakteraz już cos zaczęłaś tam kombinowć 🙂 🙂
Michalindziorku kochany Nam też tęskno za Toba i pozostałymi mamuśkami ale cóż taka kolej jeszcze nadejdzie moment kiedy juz wszystkie będziemy mamusiami i znajdzie sie moment kiedy znowu "razem" zasiądziemy na brzuszku jak wcześniej 🙂 🙂
Justi rodzisz??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KACZUSZKA oooo to sobie dzis pojesz smakołykow pewnie 😜 super

Ja z dołka sie juz odkopałam ehh popłakałam sobie , zjadlam lody i jakos mineła chandra
zaraz ide pod prysznic kolejny dzis bo przeciez sie nie da funkcjopnowac w tych upalach inaczej . . . .

ehh no cos nam forum zamiera
Michalindziorek, Monika, Lusia Amelia nic nie pisza, albo wpadaja bardzo rzadko
Ellie wpada troszke czesciej 😉
4 dziewczyny na porodówce 🙃 🙂
ale pewnie jak my bedziemy miec swoje skarby to tez nie bedziemy tutaj za czesto wchodzily 🥴 zwlaszcza na poczatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh Kaczuszko nawet nie wiesz jak pragnelabym napisac,ze rodze 😜 a tu duuuuuuuuuupa cisza jak makiem zasiał . . . . ale jutro postanowione przetestuje rogowwke 😜 tylko cholera przez tego mojego promotora nie wiadomo czy przyjdzie ona jutro czy pojutrze ehhh musze sie doczłapac do tej szkoly niestety a sama nei pojade wiec wszytsko i transport i kolege musielismy odwolac,ale co sie odwlecze tonie uciecze poszalejemy pojutrze najwyzej :| moze cos sie ruszy . . . .

poki co maly tak szaleje, ze chyba cala ciaze nie byl tak aktywny jak na tej '' koncowce ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi spokojnie ja juz jakos uswiadamiam sobie, że u mnie też nie ma zmain i jakos poród do mnie kroczy dużymi krokami więc nie jestes sama poza tym tak jak Olusia pisze ona jest za Toba 🙂 🙂
Co do smakołyków to nie wiem czy tak pojadłam teraz zjadłam kolacyjke a naszła mnie ochota kupic śledzie w oleju w puszce no i zrobiłam je ze szczypiorkiem i na chlebus pojadłysmy 🙂 🙂 🙂 no i teraz sobie siadłam na kompa juz się wykąpałam, głowa umyta 🙂 🙂 a z ta fryzurką nie zaczaiłam na początku myslalam ze chodzi ci o włosy na głowei 🙂 a tyu chodziło o czupurka :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wchodźcie jakby co na sierpień,bo tam czasem też pustki,ale więcej dziewczyn ktore też za niedługo urodzą bo miały termin jak ja na sam początek sierpnia a jednak do sierpnia jednak nie donoszą,więc znajdziecie też wspólny język 🙂 a jak urodzimy to znowu nasze fora będą aktualne,bo mamusie powracają na forum i już nie będzie o ciąży tylko o dzidziusiach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
Dokłądnie Malutka niedługo będziemy rozmawiały na temat Naszych szkrabów 🙂
A jak w ogóle się dzisiaj czujesz??? Rozumiem, że dzisiaj juz dasz odpocząć swojemu mężusiowi 🙂???


hehe dam dam bo by chłopina szoku jakiegoś doznał 😁 😁
boli tylko gardełko,czasem skurcze łapią i taką małą dawkę białej galaretki miałam na majtkach,więc może czop powolutku na raty zaczyna schodzić 🙂 nogi spuchnięte,uczucie zaparć mimo,że ich nie mam jednak i trochę brzuszek pobolewa czasem...no nic nowego ani raczej nic się nie nasila 😠

A jak Ty się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiesz co całkiem całkiem...udało mi sie opróżnić ale ciężko było..nie wiem czemu ale ulga była nieziemska...no i juz plecki zaczynaja sie odzywać więc powoli zaraz będę uciekała do wyrka no i jutro kolejny dzień oczekiwania 🙂 🙂
Ja swojemu tez dzisiaj daję poza tym mi osobiście nie chce się więc nie będę sie zmuszała :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja,trzeba czasem się dać wyspać 😁 😁 😁
mnie póki co plecy nie bolą i aż się dziwię bo jak mam skurcze to zraz potem plecy się odzywają...teraz moja Klaudia się jakoś tak strasznie mocno rusza jak rzadko i też sprawia to ból,ale dobrze,że się rusza 🙂
też zaraz się wyłożę na łóżko i poczeka na męża żeby się przytulić i jakoś przetrwać noc,chyba,że ją prześpię w co wątpię 🥴
miłej nocki 🙂
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny Ja od poczatku ciazy wstaje mniej wieceo o 1 lub 2 w nocy do wc i to tyle no,ale musze wziasc pod uwage, ze tez codziennie budze sie o 6 i tez ide i mam juz po spaniu takze wydaje m sie ,ze jestem zachwartowana hehe przed karmieniem 😜

a dzis w nocy o 2 obudzil nas ogromny pisk myslalam,ze to dekoder, albo cos sie spierdzieliło no i chcialam spac, a moj zrobil sobie wycieczke po naszym M i szukal czegos, kogos eh a ze spimy przy otwartym oknie to juz w miedzy czasie ladnie sobie zaczelam wkrecac 🤢 🤢
a co sie okazalo,ze przylecial do nas hmmmm no i to jest pytanie co to bylo jakis 10-15 cm zielony konik polny Ja go tak widzialam choc latal , a ja bylam schowala po sam czubekl glowy pod koldra bleeee nie znosze takich swinstw obrzydlistwo 🤢 🤢 🤢 i do tej pory zastanawiamy sie co to bylo ze taki przerazajacy pisk wydawalo ehhh no i do 3 mialam po spaniu

teraz jest prawie 8 chcialam isc na targ , ale jest taki skwar,ze nie wiem czy sie odwaze ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!
u nas 20 stopni i chmury 😁 😁 😁 😁 😁 w koncu ulga ale tylko dzis.Cala noc byla sucha burza bo tylko blyskalo a deszcze zero 😞
Ja cos ostatnio swojego meza nie moge pomeczyc,przychodzi z pracy taki zmeczony,ze tylko naobiecuje a jak sie polozy do lozka i tylko poczuje poduszke to spi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuchatki 🙂 i Mamuśki 🙂
U mnie nocka ciężka nie mogłam cos spać miałam pare skurczy mocniejszych niż przedtem ale były nieregularne i po jakims czasie przeszły tak więc nadal jestem z Hanią połączona 🙂 🙂
KKKKoralik naprawdę nie dziwie Ci się kobitko a wizyte u gina masz teraz jakos czy jak termin ci minie to masz udac sie do szpitala????
Olusiu nie dziw sie swojemu facetowi on tez musi troszke odpocząć jego życie tez niebawem ulegnie zmianie więc przez sen regeneruje swoje siły 🙂
Justi to się mieliście z robalem wstrętnym!!! Tez nie lubie takich owadów, pająków itp. Fujjjjjj
Wstałam zjadłam śniadanko i chyba jeszcze położe się na chwilke a później jak zwykle to samo, mycie garów, obiad, mycie garów......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh wrocilam z zakupow 2 godz w tym upale po prostu sama jestem z siebie dumna 😜 ze wytrzymalam ehhh kupilam 2 kg bobu mmmmmmmm uwielbiam go cala ciaze wpierniczalam przez okres zimowy to moja jedyna zachcianka ciazowa i winogrona ☺️ ☺️ ☺️ wiec obiecalam,ze jak jeszcze zdaze na sezon to najem sie do syta hehe ale teraz to wiem,ze jedno opak zamroze i jeszcze fasoolke szparagowa 0,5 kg bedzie troszke do mieska i moze zupke z niej zrobie hhh warzywka bym teraz tylko jadla najlepiej zimne 😞

Koralik nie dziwie ci sie ,ze ci sie nic niechce bo to zaledwie kilka dni zostalo do twojego rozwiazania . .. . i jak tam u ciebie cisza ?? a pierwsze dziecko urodzilas w terminie ??

Kaczuszko kurcze ty to masz z tymi skurczami hmmm ciekawe czy ja w koncu jakis dostane , albo przyjda raz a pozanie . . . .
tez znam ten monotonny tryb dnia, ale juz niedlugo wszytsko nam sie zmieni juuuuuuuuuuuuuuuuupi 😉

Olusia pracuje od rana do wieczora nie ma mu sie co dziwic ze zmeczony jest tez musisz byc troszke wyrozumiala, ale niedlugo weekend moze wtedy poszalejecie 🙂
zazdroszcze poogdy u nAs skwar niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsze dziecko urodziłam po terminie podejrzewam że teraz będzie podobnie, jeśli nie urodzę do 22 to mam sie zgłosić do lekarza pewnie skieruje mnie do szpitala, widocznie już taka moja uroda i mojego organizmu, że po terminie, moim dzieciakom za dobrze w brzuszku i nie chcą wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Mam nadzieję,że już wkrótce wszystkie szybko i sprawnie się rozpakujecie.
Ja już generalnie zorganizowana jestem w domu. Wczoraj Hania zaliczyła pierwszy spacer. Położna powiedziała że w taką pogodę można już wychodzić z dzieckiem (ale oczywiście wieczorkiem).
Walczę nadal z nawałem pokarmu. Gdybyście miały później taki problem to od razu Wam podpowiem,że należy pić 2 herbaty z szałwi dziennie(zmniejszają laktacje). Używam też laktatora Aventu- polecam go.
Polecam też pieluszki Dada z Biedronki- tanie i naprawde dobre.
Jutro położna zdejmie mi szwy (alleluja!). Trochę się martwie bo rana zaczyna mi się babrać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...