Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

justi5 napisał(a):
ehhh Ja nie mialam robionego ani razu KTG wrrrrrrrrrr

i swoja wizyte mam dzien po terminie wiec 26 ustalona skubany nie dosc ze na urlopie to przyjmuje,ale wiadomo 80 zl od kilkunastu pacjentek na drodze nei znajdzie 🤢

idź na pogotowie i powiedz,że boli to podłączą Cię do ktg a jak nie wyjdą skurcze to puszczą Cię do domu jak się okaże że wszystko jest ok i będziesz miała ktg zrobione 🙂 osobiście nie lubię ktg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi nie mam upławów z krwią sa normalne a jak narazie to tylko ból typu okresowego mi się nasila ale to już mam od jakiegos czasu...tez dziewczyny chcialabym trafic do szpitala z jakims konkretnym rozwarciem a nie z 1 cm jak Ireczka...biedna sie nameczyła ale dobrze, że jej mężus był przy niej a wasi faceci wkoncu beda w z Wami czy jednak nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to KAczuszka moze rzeczywiscie zregeneruj sie przez noc i z samego rana poszalejecie sobie 😉
jejku moj to jak mu powiedzialam,ze w przyszlym tyg ma mi robic 6 godz masaz sutkow heheh to az zbladł stwierdzil,ze dystansowiec to on moze jest al enie ze bedzie mi tyle godzin masowal sutki ha ha ha ha wiec bede musiala sobie poradzic bezx niego w razie czego mi troszke pomoze heheh ale to po seksie dla kazdego cos milego skumuluje wszytsko pyszsny obiad pozniej seks i masazyk hehe jak mnie juz ten mix nie ruszy to wymiekne po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Malutka no musisz kiedys sprawdzic czy sie obudzi 😜 na pewno tak i kto wie moze mile go zaskoczysz 🙂
a jesli chodzi o KTG to na razie podziekuje nie bede w tych upalach juz nigdzie wychodzic bleeee najchetniej do terminu byl sie nie ruszala z domku
Kaczuszka
masz racje nie ma co sie spieszyc z wyjazdem na porodowke bo jeszcze mnie odesla bo bede miala za male rozwarcie . ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój będzie jak nie będzie akurat w pracy bo nie jeździ sam do pracy i ma daleko,więc nie będzie mógł zostawić kumpli w robocie. a jak będzie w domu i spanikuje to za szmaty i na salę ze mną 😁 niech wie ile kobiety muszą przeżyć bez narzekania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
Ja też nie miałam ani razu robionego KTG chyba dopiero nam zrobia w szpitalu przed urodzeniem...
Malutka ty zboczuchu!!!!!! Widze ze u Ciebie apety na seksik jest 🙂 🙂


jest ale w większości nie spożytkowany więc rośnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj stwierdzil dzis , ze bedzie przy mnie przy porodzie

heheh jeszcze go podpuscilama , bo powiedzial,ze Irki maz taki zuch facet tak dobrze sie spisal do konca wytrzymal i tak ja wspieral . . .. . to jakbys cie widzieli ta dume jego heheheh ze on tez da rade 😉 no to zobaczymy 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz Justi a u mnie w miejscowowsci w zadnej aptece nie dostalam tej ziajki cos innego bede musiala sobie zakupic, mój pytany czy jednak bedzie ze mna nie udziela konkretnej odpowiedzi powiedzial, że powie jak juz bedziemy jechali do szpitala wiec zobaczymy ale cos czuje ze bedzie od poczatku mial byc , poznej cos zmienil zdanie a teraz chyba na nowo wraca do pierszej decyzji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jest SUPERPHARM taka apteka i tam ja zakupiłam maja tam w ogole cala mase produktow z ziajki , ale trzeba trwafic bo rzeczywiscie gdzie indziej w innyc aptekach ogladalam i nie bylo tej masci . . . .

ehhh to cie ten twoj trzyma w niepewnosci kACZUSZKOA widze do samego konca hehe cwaniak jeden moze tez mu poopowiadaj jak to faceci u nas z brzuszka sobei swietnie poradzili i tez na jego meskie ego to zadziala 🙂 choc nic na siłe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka jakie zachciewajki czyzbys była w ciązy?????? 🙂 🙂 🙂
Justi my niestety nie mamy takiej apteki, trudno zakupie cos innego...Ja przed chwilka zjadłam loda i na chwile obecna nic mi sie nie chce
A swojemu wjade na ambicje, mi poprostu zalezy zeby był obecny przy narodzinach, mógł przeciac pepowine i w ogole zeby mnie wspieral!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najlepiej najechać na męską dumę-mój cwaniak na początku mówił,że siłą wejdzie jak nie będę chciala albo da w łapę lekarzowi a potem zaczął się wykręcać a jak ja dojrzałam do tego,by jednak ze mną był podczas porodu,bo na początku nie chciałam to mój zmienił zdanie i powiedział,że nie chce,no to go wzięłam na neta i pokazałam artykuł jaka będzie jego rola i zaczął się łamać-powiedziałam,że mi dużo pomoże i będę się bezpieczniej czuła,a on będzie jako pierwszy widział swoje dziecko a nie moja kumpela która zadeklarowała,że może iść ze mną jeśli nie chcę być sama no i powiedział,że jak da radę (chodzi o tą pracę) to będzie ze mną-pracuje w Tychach,ma około 40km do pracy i jeżdża w trójkę-po dwa dni każdy swoim autem,a że nie zna się dnia ani godziny porodu dokładnie to nie weźmie w razie czego przepustki,bo albo nie będzie miał czym przyjechać albo nie zostawi kumpli,normalne.
ale jak dostanę skurcze to pewnie zdąży wrócić i jeśli będą coraz częstsze-poproszę go by przed pracą zadzwonił i został albo w dany dzień jechał osobno autem jeśli będę mieć obawy że zacznę rodzić jak go nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
Malutka zebys nie miala rewolucji zoladkowych po takim miksie 😉

na mnie raczej nic nie działa żeby mieć po czymś biegunkę,chociaż w ciąży różne rzeczy dziwne się dzieją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
HEHEH pepowina widzisz moj od poczatku deklaruje sie ,ze bedzie przy nas, ale pepowiny nie odetnie bo sie boi ze nam krzywde zrobi ehh ci mezczyzni
]
podejrzewam,że mój nawet jak będzie przy porodzie to raczej nie odważy się przeciąć pępowiny,no trudno,nikt go nie zmusi,ale ważne żeby po prostu był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...