Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justi, ten Twój promotor to naprawdę jakiś "nieczłowiek". Coś mu padło na mózg chyba, żeby dziewczynę w 9tym miesiącu w takie upały ciągać w tą i z powrotem!
Mam nadzieję że u Kamy wszystko ok i ściska już swojego dzidka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kaczuszka987 napisał(a):
AAAA ogoliłam żabe swoją zobaczymy co to będzie znowu zaczyna mnie pobolewać jak na okres....

ja już sie do tego przymierzam i nie mogę sie zebrać,bo dla mnie to niewykonalne z moim wiszącym brzuchem,ale jak dajecie radę to muszę się zmobilizować i w końcu to zrobić bo od jakiegoś czasu jak brzuszek zaczął przeszkadzać to zrobiłam przerwę w goleniu,ale muszę to zrobić przed porodem,a że to nie wiadomo kiedy to muszę poćwiczyć żeby w razie czego dać radę 😁

właśnie żadnych wiadomości od kamy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi co za człowiek-niech kurwa facet weźmie ponosi przez jeden tydzień taki brzuch to może mu da do myślenia,bo przecież nie wmówi mi nikt,że gościu myślał,że jesteś np. w 5 miesiącu!!! facet to świnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka kochana żebyś Ty widziała mnie w akcji kurwa nie wiem jak ja to zrobiłamw ogóle na oko a pózniej przy malutkim lusterku wiec co mi tam na wychodziło w ostatecznosci nie bede pisała 🙂 wolałam troszke sie ogolic bo pozniej łatwiej dojsc do czegos bo wczesniej jak mi sie busz zrobil to facet mi pomagał a teraz na uparciucha chcialam sama 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh szkoda gada dziewczyny . . . nawet laski w naszym wieku pytaly czy ich nie wpuszcze bo one by chcialy u niego pisac egzamin poprawkowy a mi pewnie to dluzej zajmie no to popatrzylam wymownie i pomyslalam swoje i oczywiscie i tak stalam 30 minut w kolejce do niego to jeszcze mialam je przpuszczac bo stresa mialy, a ja to objadlam sie i mam taki brzuch ehh wam powiem ludzie sa nie powazni nie dosc,ze mlodzi to mysla tylko o sobie wrrr no i bylam u niego az 10 sek to sobie pipki dlugo poczekały aaaaaaaaaa

a facet jak kazdy inny świnia zawsze nas tak olewa na seminariach przyzwycalam sie ale dzis to juz mu sie miarka przebrala ehh nie wiem czy pojade w ten czwartek ja dam rade to tak bo co ja sie przez tel dowiem wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mojego się krępuję poprosić choć głupia jestem bo przecież on dobrze wie co tam jest 😁 pewnie by to zrobił choć raz w żartach jak coś napomniałam to trochę przerażony był 😁 ale muszę trochę działać bo jakbym dostała mocniejszych skurczy i nie dała rady sama to facet pewnie by mnie z nerwów w takiej chwili zaciął a tak to już coś tam będzie zrobione 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheeh 🙂 🙂 Mój tez za pierwszym razem miał jakies obiekcje ale nie miał wyjsca, powiem szczerze ze ja bylam bardziej spieta bo bałam sie ze mnie pozacina a wole byc podgolona niz na porodówce mialyby mnie babki golic ;/
justi masz racje ci mlodzi tez sa niezle poryci tylko mysla o sobie!!!! niestety czlowiek musi do tego przywyknac bo co innego pocznie- nie ma wyjscia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Justi dobre 🙂 🙂 ja sama szczerze nie wiem jak sie zachowam, ja raczej zawsze bylam panikara chociaz jak dostałam w 9 tygodniu plamienia to zachowałam stoicki spokoj 🙂 byłam dumna z siebie chociaz w srodku bałam sie jak cholerka wiec na spokojnie zaalarmowałam, że jedziemy na izbe 😉 przezyłam a z tym porodem to naprawde mieszane uczucia, chcialabym juz byc po!!!!! nie wiem czy dzisiaj kombinowac cos z tym seksem czy zaczekac...achhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisze wam mniej wiecej co Ircia mi pisala 😉

"...... Justi szykuj sie teraz twoja kolej
( hmmmm wróżka jakas czy co ?? 🙃:silly 🙂
przyjdzie nagle jak u mnie o połnocy mi wody odeszły i miałam cm rozwarcia, a po 5 godz. 4 cm. , ból masakryczny ale mąż mi duż o pomógł , chcialam znieczulenie, ale nie musialam bo w ciagu niecałęj godziny zrobilo sie 10 cm , a sam poród to pikuś trwał 20 minut 🙂 Kacperek kochany 🙂 ..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sie boi seksu i wymawia się,że nie może (dodam,że nie ma jeszcze 21 lat więc nikt mi nie wmówi,że nie może 😁 😁) ale ja go zawsze smyru smyru i potem czasem się mu zachce ruszyć tyłek w tym kierunku 😁 😁 no i póki mi czop nie odszedł to jeszcze go muszę wykorzystać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko 🙂 no to mialam juz trening cholerka to wiesz jak mniej wiecej odpowiedzialnie sie zachowasz 😉
cholirka Ja to nie wiem jak to bezie hehe co sie bede martwila na zapas jakos bedzie 😜 🙂
a co do seksiku jak masz ochotke to czemu nie zobacz co u mnie puisze pdo suwaczkiem jednym 😜 jak ci wody jeszcze nie odeszly to mozesz szalec do woli 😉 A i ile bedziecie miec frajdy z tego 😜

My dzis kupilismy zelik durexa truskawkowy 😜 ☺️ ☺️ hehe moze on nas pogoni do szalenstw, ale nie dzis jestem padnieta choc widze,ze moj mezulek jak zwykle niee 🙂 ehh ten skorpion wiecznie mu malo 😉 ale w sumie ciesze sie,ze nic sie nie zmienilo przez okres ciazy u nas no oprocz mojej duzo mniejszej akceptacji siebie i miejszej kondycji 😜 heh ale u niego wszytsko po staremu mam nadzieje,ze po porodzie tez tak bedzie choc nie powiem , ze troche sie tego obawiam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi to fajnie masz-mój wiecznie dupą do mnie i śpi bo się boi że dziecku coś zrobi i tłumacz takiemu 😁 a ostatnio go brzuch bolał na drugi dzień i powiedział,że go zwalcowałam brzuchem i pewnie teraz już nie będzie chciał-w sumie co mu się dziwić-od tyłu mi teraz niewygodnie,on na mnie raczej też,to przeważnie ja na nim i biedak się czasem aż dusi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi przeczytałam.... wymiękam trochę bo troche strach mnie opetał...na Luske zadzialal jej wieczorny obiad, na Edzie masowanie sutków kama kochała się czesto ale sperma w niczym nie pomogla wiec sobietak mysle ze ktorejs z nas moze by pomogla i moze akurat mi 🙂 🙂 aaaaa poczekam do rana z seksikiem chyba przez nocke zbiore siły bo po calym dniu jestem jednak zmeczona i plecy mnie bola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
heheheh Malutka ty łobuzie 🙂 🙂 🙂 🙂
Jak czytam takie cos to jakoś czuję, że też dam radę!!! o Rety dziewczynki kiedy przyjdzie na nas pora...przed chwilka zrobilo mi sie mokro ale to tylko upławy ) 🙂 jakas wieksza wydzielina mi sie zaczeła wytwarzac

ja za każdym razem jak poczuje mokro to też lece do wc,a tu nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
a w najgorszej sytuacji to chyba jeszcze w poniedzialek odwiedze swojego gin bo akurat bedzie wypadala mi wizyta pewnie w szok sie wbije jak mnie ozbaczy ;]

ja też mam w pon bo wczoraj mi wyszły skurcze częste na ktg i kazała mi się pokazać w poniedziałek jak do tego czasu nie urodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka tak to faceci juz maja jedni maja wiecznie ochote inni troszke mniejsza, a zwklaszcza w cdiazy tak jak piszesz boja sie o swoje dzieci i takiemu jakbys nie wiem ile mowila ile artykulow podsuwala to nie wytłumaczysz . .. takei juz to dziwne stworzonka ehh

Kaczuszka a ten śluz to z krwia ?? w ogole jak tam u ciebie z objawami oprocz tych boli jak na okres ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi ja mu powiedziałam,że jak śpi i mu stoi to pewnego razu się obudzi w momencie jak będę sie z nim kochać albo jak będzie twardo spać to nawet nie poczuje jak go wykorzystam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...