Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kaczuszko on jest chyba w takim samym szoku jak jego mamusia ha ha ha 🙃 🙃
wczoraj szalał♦ do 12 w nocy nie mogłam sobie miejsca znależć , a dzis od 5 tez juz nie mogl spac ehh rosnie mi maly rozrabiaka chyba 😉 ale za to teraz chyba spi 😜 uff 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i Ja uciekam zrobic pomidorowke i troszke poogladac tv hehe bez zadnych masazy poki co 😜
do wieczorka juz chyba kobietki, bo pozniej zakupy, uczelnia wiec bede pozniej chyba,ze bede miala jakis news od Kamy to moze jeszcze dam wam znac ☺️
Trzymajcie sie dwupaczki i mamuski cholerka w wiekszosci juz mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaczuszka987 napisał(a):
Elunia a jak się czujesz wiedząc, że za 2 dni Lenke będziesz miała juz przy sobie??? Nie czujesz się jakaś poddenerwowana??


Szczerze mówiąc już zaczyna mi się udzielać poddenerwowanie i rozdrażnienie jakieś wewnętrzne mam. Najważniejsze że już poszykowane mam prawie wszystko i tu moge być spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh nawet nie mam nerwow ogladac tv 😞
trzecie pranie juz mi sie suszy zupka sie gotuje poza tym nic nie zrobiłam . . . . .
ehh ten upał na tej końcoweczce 😮 sama juz niewiem gdzie sie podziać , ale mam jedna motywacje popoludniowe zakupy 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wierze Eluniu że niepokój jakiś jest ale chyba myśl, że za chwilę będziesz tuliła swoje maleństwo jest silniejsza...będzie dobrze!!!!!!
Justi nie tylko ty nie masz sie gdzie podziać, u mnie wiaterek sie zerwał i niebo pochmurne zrobiło więc może cos popada Boże spraw, żeby takbyło!!!!!
Nerwówka mi przeszła, odgrzewam rosołek bo nie chce mi się nic gotować, zaraz wstawie jakieś pranko, posprzatam, piczke wieczorem ogole i pójde spać 🙂 🙂 aaa no może jeszcze coś z tym seksem pomyślę chyba, że mój mnie zdenerwuje 😉
Olusiu zdjęcia boskie!!!! Nie wiem sama które bardziej przykuło moją uwage bo każde jest cudowne i dzieciaczki przesłodkie. Pamiatka dla dzieciaczka niesamowita pomyśl naprawde nad tym bo zdecydowanie warto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko pewnie poszalejcie wieczorkiem, bo pozniej to juz kilka tygodni nici z miziania sie 😉
jejku zazdroszcze wiaterku i chmur u nas żar leje sie z nieba 🤢 i nie ma szans na jakakolwiek zmiane 🤢 ale te ostatnie dni DAMY RADE 🙂 kto jak nie My 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
kaczuszka ja też nie mieściłam się w jednej,a wczoraj ją troszkę przepakowałam i się zmiesciło 🙂
gratuluję kolejnym mamusiom,super,że macie to za sobą i możecie już tulić swoje ukochane maleństwa 🙂 🙂 🙂
ale zaskoczenie,że 3 na raz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super Kaczuszko widzisz jakas z ciebie sprytna kobietka 🙂 hehe
Ja musze jeszcze jakeis duperele kupic waciki, gaziki, sól fizjologiczna i nie mam cholerka tego dokladu pod dupke 😜 takze mam nadzieje,ze dzis juz zakupie to wszystko i moge zaczac spokojnie czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi ja kupiłam te podkłady w aptece chyba za około 5zł z tego co pamiętam 🙂 więc kupuj kochana,żebyś zdążyła skoro takie tempo dziewczyny narzuciły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te upaly sa straszne. mala ma troche zapchany nosek, i nawet słychać jak jej sie ciężej oddycha. my tak z nia wędrujemy miedzy jednym pokojem a drugim. oby tylko chłodniej było. kupiliśmy nawilżacz powietrza, jest trochę lepiej ale i tak za gorąco.. niech te upały sie skończa bo dzieciątka sie bardzo męczą. mala dostała potówek na szyjce i buzi, spi w samym pampersie bo tak ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item1113556501_podklady_do_przewijania_duze_60x90_bella_happy.html

Malutka o takich mowisz ??
mi tych brakuje te nasze mega podpaski mam juz hehe 3 paczki,ale podobno to cosik za malo na poczatek jednak wystarczy 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...