Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas seksik był dwa razy i za każdym razem na początku mnie bolało, a potem już było dobrze. Chociaż niestety odczuwam, że jest u mnie zdecydowanie luźniej 😞 Także teraz ze względu na ten początkowy ból jakoś tak mniej mam ochotę...A wogóle to nadal się nie wybrałam na wizytę kontrolną do ginka ehhhh, ale dostanę zjebki 😉
Kaczuszko heheheh dobra jesteś, że już zdążyłaś test ciążowy zrobić 😉
Ircia uśmiech synusia cudny, wogóle przystojniacha z niego, laski będą szalały 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama Olusia no to Wam rowniez i Ja zazdroszcze 😉

choc Ja jeszcze nie wiem jak tam u mnie jest . . . . hehe pytalam ginka na przegladzie czy jestem teraz taaaaaaaaaaka a on sie tylko zaśmiał 🙂 ehh wam powiem co My mamuśki musimy przeżyć, ale za to jakie mamy Skarby koło siebie 😉 🙃 🙃
DLA NICH ZDECYDOWANIE WSZYSTKO 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem wiem mam czasami odpały 🙂 ale nie wyobrazam sobie momentu kiedy na tescie pojawiaja sie 2 kreski zonk na maksa bylby kurwa jestem tam wielka a tu zaraz drugie dziecko mialoby sie zjawic oczywiscie jak najbardziej chce miec drugie dziecko ale to tak do 30 wiec mam jeszcze 4 latka 😉 ( niecałe) 😉 no rzeczywiscie oklaski przeciez sa 😉 dzieki JUSTI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko, a czy ty miałaś jakies objawy na podstawie których lekarz stwierdził że musisz mieć operacje czy tylko cie badał?
Hehe, dobre z tym testem, ja teraz tez jakos obsesyjnie się boję ciąży, a ze 2 lipcóweczki 2009 są znów w ciąży, a jedna to nawet 30 tc 🙂 Więc wolę uważać 🙂
Tak naprawdę to nie chodzi o to, że nie dam sobie rady z dwójką ani nic z takich obaw, ale tak szaleję za Frankiem, jest on spełnieniem moich marzeń, że nie chce dzielić swojej miłości....wiem, że może zabrzmi to strasznie, ale na chwilę obecna tak to odczuwam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ja wciaz kombinuje z drugim dzieckiem . . . poniewaz od lutego MUSZE wrocic do pracy wpadlam na pomysł, ze popracuje 2 mies. a pozniej zaczniemy sie starac o drugie dziecko wiadomo moze to trwac miesiac, a moze i rok czy dluzej ktoz to wie, ale przynajmniej pozniej jak dowiem sie ,ze jestem w ciazy pojde na L4 a Wojtus będzie mógł byc w domku z mamusią . . . .
ale to dalekie plany . . . ha ha ha Ja o dziecku drugim mysle jeszcze nie wiem czy mnie tam nie zaszyli do końca i nici z tego 😉
z dwójką takich Gagadków nie śpiących w dzień jak Wojtuś oj to potrzebowałąbym drugiej pary rak do pomocy 😉
pozatym mozna cos sobie planowac, a zycie nam wszystko zweryfikuje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, odważny pomysł, ale z drugiej strony bardzo pożyteczny 🙂 🙂 Synek miałby mamusię w domku, tylko gorzej, jakbys nie mogła go nosić na rączkach a on by wołał "mama, mama!"
Mnie niestety z dniem 31.12.2010 kończy się umowa o pracę, więc zostaje na lodzie 😞 nie chce iść do pracy, ewentualnie na część etatu, żeby pare groszy było. A wiem ze mi nie przedłużą umow i lipa 😞 zostaje mi 500zł z opieki, ale dobre i to, będzie na żarcie i pampersy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ty to dzielna jesteś, że wogóle myślisz o drugim dzieciaczku. Ja powiem wam szczerze, że miałam lekki i szybki poród (jeśli można to tak nazwać) w porównaniu do innych, a mam taką traumę (szczególnie jeśli chodzi o nacinanie krocza 🤢) że jakoś nie w głowie mi druga ciąża..Nie wiem czy wogóle kiedyś się zdecyduję...Dawniej jak jeszcze nie byłam w ciąży to marzyłam o dwójeczce dzieci, a teraz jak mam już ciążę i poród za sobą to jakoś tak mniej bym chciała... 😮Może kiedyś mi się odmieni, kto wie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIUzanim poszłam do ginka na kontrole to podczas dłuższego chodzenia odczuwałam jakby cos mi w małej przeszkadzało wiec lusterko wziełam w reke rozkraczyłam się i zobaczyłam ze tam jest nie tak jak było ale nie przejełam sie tym a to uczucie ze cos mi tam przeszkadza trwało i trwało no i jak poszłam to potwierdziło sie ze przednia sciana macicy nie wrociła do normy bo wiezadła za bardzo sie rozciagneły dlatego operacyjnie musza podwiazac je cale szczescie ze to tak sie skonczylo bo pytal sie mnie czy mam uczucie nietrzymania moczu oczywiscie ze nie wiec powiedzial ze cale szczescie bo przynajmniej na cewke to nie naszlo bo my babeczki mamy ja dosc krotka uffff a tak poza tym to nic wiecej nie odczuwam teraz tez nie czuje ze cos mi tam przeszkadza cholera wie co bedzie dalej moze moje cialo potrzebuje wiecej niz 6 tyg zeby wszystko wrocilo do normy na pewno przy stosunku nie odczuwam tego ze tam cos jest inaczej jedynie to ze jest luzniej no i ta duza ilosc " kiślu" ja to tak opisuje wczesniej nie miałam az tyle ahh JUsti masz racje dla naszych ANIOŁKÓW wszystko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaczuszka987 napisał(a):
kama00006 napisał(a):
kaczuszko ty figlaro 😉)))heheh co moj maz by oddal za to zeby mi sie chcialo codziennie hehe...


a mój pewnie by wiele oddał zeby było ciut ciasniej 🙂 🙂 🙂 ale nie narzeka bo w sumie takiej tragedii nie ma poprostu jest inaczej ;d

HIHIHI ale z ciebie aparatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytam sie Kaczuszko, bo ja czasem jak robię siku to mam wrazenie jakby mi cos przeszkadzało w sikaniu, cos takiego jakby ktos próbował zatkac mi dziurkę podczas robienia siku. Ale nie odczuwam bólu ani nie mam uczucia nietrzymania moczu. Bole brzucha które miałam wczaesniej zniknęły, tylko nadal jak mały ssie piers to boli mnie podbrzusze, ale to znak że macica sie obkurcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu i właśnie tego się obawiam,ze ta moja przylepka bedzie chciała się nosić na rączkach . . .
zobaczymy jak nam sie uda załatwić opiekę dla niego to wtedy moze poczekamy przynajmniej z rok

Edytko myślę o drugim dziecku tylko dlatego mimo mojej traumy porodu, przedłużającyms ie połogu tylko dlatego, ze moj lekarz zapewnił mnie o znieczuleniu bądź cesarce na moje życzenie . . . w innym wypadku nawet by mi to przez myśl nie przeszło

a gdy bede juz kiedys w bliskiej lub dalekiej przeszłości dwójkę dzieci zafunduje męzulkowi mały zabieg wazektomie heheh
jak mu to ostatnio pokazałam to tylko popukał sie w czoło 🙂 http://www.wazektomia.pl/
ale dlaczego to Ja do konca zycia mam stosowac antykoncepcje ehhh
bo dwójka dzieci to szczyt moich marzeń i na nich chciałabym zakończyc przygode 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...