Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mICHALINDZIORKU u mmnie nie robili,ale pewnei ADM chce sprawdzic swoje zasoby co znajduje sie w ich budynku poniewaz czasem musza wpisac wszystko do ksiazki obiektow budowlanych heheh jesli nie masz nic na sumieniu tzn nie trzymasz butli gazowej w mieszkaniu na przyklad to Ja bym wpuscila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Coś słyszałam o inwentaryzacjach, ale nie wiem jak to ma wyglądać....
Dzisiaj wysłałam Roberta do pediatry żeby wziął recepte na kropelki wit.D3, bo te ampułki to trochę za drogo wychodzą. Wogóle wcześniej jak byłam to był wielki problem zeby dała receptę....wogóle jakaś ta służba zdrowia jest porąbana!!! Jak tydzień temu byliśmy u lekarza, to kazali nam sie zapytac lekarza czy przyjmie, ale nie było go w gabinecie, więc czekaliśmy jak te wazony, a okazało się, że naszej pediatry nie było, tylko inny lekarz w gab. obok, a na tym gabinecie info że lekarz nieobecny!!!! A tam gdzie lekarza nie było żadnej informacji. Chore to jakieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja nie wiem co będą sprawdzać..... myślę że to co Justi pisze ale wolałabym zby mi tu się nie pałętali.....nie lubie takiego czegoś 🤨
tylko może to spółdzielcze mieszkania, ja nie mam spóldzielczego....
kiedys na samym początku mało mieszkania nie rozkopałam bo pisało podać do spółdzielni stany liczników a ja myślałam (okazało się potem że dobrze) że tak jak mi powiedziano mam w czynszu stawkę za wodę a liczniki wspólne, więc szukałam czy na pewno w domu licznik mam....
butli nie mozna bo mamy gaz ziemny no nie....
rury na miejscu 🤪
ścian nie stawiałam ani nie burzylam.....
ale jakieś dziady będą łązić i mi koty stresować....
one zawsze takim na ręce patrzą....
olusiia 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey,ja malucha bede chrzcila w pazdzierniku po sezonie malinowym.......maly anioleczek bedzie 😉ja karmie go butelka......stracilam pokarm przez te nerwy;(sam stres......a pozatym u kubusia ok....jest zdrowy jak ryba;**(nie zapeszac) 😉trzymajcie sie kobietki i wasze maluszki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej bezsensu ale nie mozna przeslac linka do fotki kacpra,no i nie zaglosujecie,a szkoda 😞 😞Wogole jakos bezsensu to zrobili bo nawet ja niemoge tam wejsc 😞
Ale sie wkurzylam,a kacper dzis zrobil mega kupsko....az trzeba bylo go wykapac,i wszystko do prania,niewiem placi sie tyle za te pampersy,a wszystko wychodzi plecami masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheh Irka to się masz.... moja tez pare razy zrobila mi taki wybryk ale zauwazylam ze wtedy pampers jej jakos zjechal i byl luzno zapiety teraz zapinam mocniej ale bez przesady i kupa nie wylatule idzie wszystko w doł pampersa no i dzisiaj chyba ze 3 kilo wazyl 🙂 🙂 🙂 po kupie 😁D::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
dziewczyny jak to jest z tymi szczepieniami?Mozna szczepic przy katarze czy nie?


ja powinnam jutro szczepić ale właśnie katar ma Sewciu i przełozę na przyszłą środę...
nie będę miała jak drugi raz jechać tam, bo Mąłż wolnego nie dostanie, więc jutro zadzwonie i się upewnie czy tak mogę.... jakoś teraz już z katarami się szczypią i nie szczepią i w sumie dobrze nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ,a nam jeszcze nie dala recepty na d3 i chyba musze sie sama pofatygowac zeby przypomniec bo juz dawno powinnam podawac ,a daje dalej tylko ta k+d 2w1..kurwa jak sama nie przypomnisz to nie ma co na nich liczyc


jestem zla bo my dalej u ksiedza nie bylismy bo moj maz jak akurat sa dni w ktorych przyjmuje ksiadz to tak pracuje ze juz jest za pozno zeby isc 😞(i szlag mnie trafi...my robimy tylko na okolo10 osob wiec spoko mozna by w domu tyle ze u tesciow bo my nie mamy miejsca ale jest jedno ale ja chce chrzciny bez alkoholu,a wiem ze jak zrobimy u tesciow to tesc czy ja chce czy nie wystawi zaraz gorzale i tylko sie bede wkurwiac,a w lokalu nie bedzie mial nic do gadania bo nie on bedzie decydowal i glupio mu bedzie sie wtracic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...