Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Michalindziorku
rzeczywiscie dolacczam sie do wszsystkich dziewczyn jestes bardzo dzielna i odwazna kobietKA 😉 pewnie ,ze przyda ci sie odreagowqanie hehe a maz po calym tyg. pracy tez bedzie mogl nacieszyc sie w pelni dziecmi 😉 z niego tez dzielny tatuś bo jak piszesz swietnie dal sobie rade , a z tygodnia na tydzieni tak bedzie tylko lepiej 🙂
w ogole to wiem,ze kobiet nie pyta sie o wiek, ale ty jestes bardzo mlodziutka chyba, a dajesz sobie wysmienicie rade z wszystkim Ja podziwiem , bo mi poki co wystarcza w zupelnosci Wojtus 🙃

a apropo smoczka to nasz Szkarb niby go lubi,ale trzeba mu go przytrzymywac ☺️ cholirka jakos sam nie potrafi go dluzej niz 5 sekund trzymac, a pozniej sie tylko zlosci,ze mu wypadl i trzeba mu go wlozyc i trzymac ☺️

Amelko nie wiem jak u ciebie , ale nam ten spray Euphorbium niestety nie bardzo pomaga ehh juz nie mam siły do tego katarku zwlaszcza wieczorem

bylismy wczoraj na 5o rocznicy slubu moich dziadkow 🙂 z Wojtusiem i o dziwo naszykowalam mu 3 butelki mleczka ktore sciagnelam i zamrozilam i wyszlismy z domku o 11 , A wrocilismy o 20 🤪 maluszek wciaz spal w wozeczku choc byla muzyczka dj gra , a on grzecznie spal czasem jednak wychodzilismu z nim bo jak dla mnie na takiego brzdaca troszke bylo za głośno . .. jednak dziecka nie mialam heheheh bo wciaz spal i jadl chyba mu klimat pasował ...zauwazylam,ze woli gdy jesy glosno nawet w domku niz taka totalna cisza zreszta zawsze zasypia przy tv bo spi z nami poki co w sypialni, a tylko tam mamy poki co tv 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny, ale wam zazdroszczę z tym spaniem ehhhh
Michalindzior wielkie oklaski dla ciebie, zgadzam sie z dziewczynami ze jesteś wzorem dla innych mamusiek!
Lusia, Gabi ma taki katerek od połowy lipca. zawsze rano wyciągam jej białe gile, i tak zawsze każdego dnia rano. Doktorowa mówi ze to pewnie sapka. Mała od tego czasu brała juz 3 razy antybiotyki wiec sadze ze by pomogły w przypadku przeziębienia, a tu nic dalej gile. mała od jakis 2 tyg mi pokasłuje, rózne to sa dźwięki. Grzesiek mówi ze to dlatego bo nie odbiło jej sie po jedzeniu. Fakt kaszle i tak ale jeszcze inaczej tez. Byłam u lekarza tydz. temu by ja zobaczyła bo przecież chcemy ja szczepić niebawem. Badała ja i nic. Gardło super, osłuchiwała ja i tez oki. mam pietra przed tymi szczepieniami z powodu tego kaszlu i katarku. chcemy isc teraz w środę ja zaszczepić.

amelio ja też jestem chętna na te książkę, mam taka pierwszy rok życia i tez fajna

Edytko, ale to musiało byc zabawne jak Emi spala podczas kąpieli heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Amelia za książkę, właśnie czytam i zasypianiu 🙂
Ten Euphorbian to taki sobie, Frankowi ani nie pomógł ani nie zaszkodził...
Amelia, ja mam taką dużą gruszkę, Fridy nie mam, ale wątpię aby była skuteczna, bo w szpitalu próbowano mu odessac ssakiem próżniowym i nic nie dawało, ale jak zaczelismy inhalacje z nasivinu to jak ręką odjął. Dlatego chciałam od pediatry u którego ostatnio bylismy receptę na nasivin do inhalacji, to mi nie dała, bo stwierdziła że leki inhalowane mniej dają, a poza tym stwierdziła że to alergia. Musze poszukać chyba innego pediatry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica, dokładnie mam taką samą sytuację z tym katarem. Sapkę to mały ma na pewno, ale tam w środu tak mu glutki bulgoczą, że szok. Dorosły człowiek to wysmarkałby sie z całych sił albo odcharchnął, a taki maluch niestety jest zdany na mamusię i głupie doktorowe.
U nas nie ma suchego powietrza, nawet nie grzejemy jeszcze bo jest ciepło (troche grzalismy przed tym ociepleniem), a w nocy spaliśmy nawet przy uchylonym oknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Amelio ja tez poprosze o ta ksiazke 🙂
Justi moj Kacper tez nie umie utrzymac smoka,i dlatego mu podkladam pieluche i chociaz na chwile mu podtrzymuje mam nadzieje ze to wina tego podrosnietego wiazadelka przy jezyczku, jak skonczy 3 msce to mozna mu to podciac i mysle ze wtedy bedzie umial sam go przytrzymac ,a co do katarku to moze ma sapke bo kacper ma i czyszcze mu nosek w nocy i nawet rano,ale nie jest zle!!!
Monika ja od 3 tyg biore cebionmulti 5 kropel,zawsze to wiecej witamin,i jak narazie odpukac,nic sie jeszcze nie przyplatalo,poza ta nieszczesna kupa!!
Lusiu podziwiam cie ze umiesz wyciagnac gile gruszka ja nie mialam do tego cierpliwosci,my uzywamy aspirator sopelek i jest naprawde super wyczysci nosek jak niewiem,a pozatym byl nie drogi cos ok 14 zl!!!
Michalindziorku brawa dla ciebie ze tak dzielnie sobie dajesz rade z cala trojeczka,niewiem skad masz na to sily,ale ja przy jednym wysiadam,a co dopiero przy trojce 🙂 🙂
A my mamy chrzciny teraz w sobote 2 pazdziernika,i powiem wam ze mam pietra jak sie kacper zachowa w kosciele bo z niego to juz kawal dzidzi,a spac to on lubi,ale w wozku,bron boze na rekach!!!Zobaczymy jak to bedzie,w razie czego wezmiemy butelke,i dam mu w kosciele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki !!
Niestety nici z naszego wyjazdu nad morze ;( ;( rozchorowałam się już tydzien męczy mnie kaszel, katar juz przechodzi no i mutacja głosu ja piernicze a jeszcze z dzieckiem przebywanie naszczescie bylam u lekarza zbadał mnie i Hanie i jest ok, moja mała też cos charczy tzn w nosie smarki ale ja nic tam nie widze wiec musza byc gdzies głeboko psikam jej rano iwieczorem woda morska pomaga...
Eluniu co do ciemieniuchy ja tez tylko na oliwce ciagne i juz prawie jej nie ma fakt ze jest to zabieg który trwa dosc długo ale skuteczny i bezpieczny przede wszystkim...
O tym, że Nasz Michalindziotek jest dzielna mamuska to już pisałam ale powtórze DAJESZ RADE KOBIETKO!!!!!
Dziewczyny o jakiej książce piszecie?????
Pogoda do dupy!!! cała noc pada wczoraj jeszcze chyba ze 3 razy prąd nam zabierali....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu u nas ze smokiem jest super sprawa jak juz sie naprawde drze to mu daje i jest cicho,.a tak bym go nawet nie mogla z nikim zostawic bo zaraz by chcial mojego cyca 🙂
A co do tego aspiratora to polecam jest naprawde superowy,mamy go od poczatku i nie zamienilabym go na nic innego....http://www.bangla.pl/zdrowie/dla-dzieci/katar-higiena-nosa/kej-aspirator-sopelek-p2675.htmtu masz linka do niego i opinie na jego temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika my chrzcimy razem z siostra i robimy w lokalu,wszystko za jednym zamachem bedziemy miec cos ok 20 osob,odemnie tylko chrzesni w tym moja siora no i rodzice,a i matka rafala niewiadomo czy przyj bo rafal jej dal zaproszenie ale nic nie powiedziala,zreszta nie licze na to ze sie zjawi,w dupie ja mam!!!Powiem ci ze sie nie oplaca robic na wieksza ilosc chrzcin w domu wszystko cie przedrozy,ai latania kupowania,nie mowiac o sprzataniu i gotowaniu,a tak wchodzisz i wychodzisz i wszystko zrobione!!A od osoby placimy 60 zl,a jedzenia multum 🙂Wiec wydaje mi sie ze to nie duzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 60 zł to spoko, ja sie pytałam w restauracjach ale to minimum 30 osób musi byc, chyba ze robisz za 115zł to min 20 osób. Juz sama nie wiem u nas rodzice, dziadkowie, chrzestni, my to juz 13 osób. a z reszta to ok 20osób no ale wywalić teraz z 2 tys na chrzest to nie bardzo. myślałam o wynajęciu sali, jest jedna i kosztuje 300zł tyle ze kawałek drogi jest a większość osób z Kutna a my mieszkamy w lodzi. ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To rzeczywiście Irka nie dużo płacicie, tym bardziej że koszty ci sie redukuja bo robicie we dwie. My jak już wspominałam pewnie na wielkanoc zrobimy, ale nie wiem jeszcze gdzie, w jakiejś restauracji czy u tesciów w domu. W sumie dużo osób nie będzie, ale chyba wolałabym na nautralnym gruncie, bo nie chcialabym nieporozumien ze tesciowa cos tam zrobila a moja mama nie, tym bardziej że wiem ze nie przypadna sobie do gustu, bo sa to dwie diametralnie rózne osoby,a moja mama juz tak jakby nie zabardzo jest za nią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam z sie z Ircia w 100% tez uwazam,ze chrzciny w domku to nei za dobre rozwiazanie no chyba,ze ma kto wam pomoc w przygotowaniu potraw i w ogole Ja przy moim brzdacu robie chrzciny pod koniec pazdzirnika wlasnieu jutro idziemy ustalic u ksiedza i sprobowac zalatwic restauracje.albo zrobimy w tej co bralismy slub obiadek, kawa deser bo u nas chrzcza dzieci o 11 30 w dwoch kosicolach jesczze nie wiem czy proboszcz da zgode by w jego kosciele nie chrzcic ( pewnie nie da bo to strasznie pazerny ksiadz na kase niestety ehh) wiec zrobimy w restauracji ktorej nie znam no,ale trudno skoro funkcjonuje heheh to cos w niej dobrego musi byc 🙂 o ile oczywiscie bedzie termin , . .. . dopiero wczoraj zaskoczylam kuzyna pytaniem czy bedzie chrzestnym dla Wojtusia zgodzil sie i byl bardzo szczesliwy wiec mozemy zalatwiac zaproszenia, sale i kosciol oczywiscie w odwrotnej kolejosci 😜 🙂

Amelko nie mamy sucho w mieszkaniu poki co nie grzejemy w kaloryferach a pozatm jak wychodzimy z malutkim w domku to wietrzymy w mieszkaniu a on chrząka strasznie no nic jakos bedziemyz tym walczyc odpukac oczko poki co nei ropieje wystarczyla soł fizlogogiczna ktora przemywalam przez dni kilka razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...