Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehehe Ircia to widze,ze i wam sie przydadza Dady z promocji w biedronce 😜
skoro Kacperek tak szaleje 🙂
najwazniejsze by brzuszek go nei bolał ,a pampersidło mama zmieni 😆
taki juz nasz los 😉

zbieram sie po mojego bąbla 🙂
milego popoludnia kochane
dzis moj pierwszy raz w sushi barze 😜
obym przeżyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irciu, jakoś te zdjęcia tak się dziwnie wklejają, chyba za duże są dlatego ich nie widać w całości, ale jak wejdziesz na tą stronę z bodziakiem i odświeżysz (wciśniesz klawisz F5) to wtedy strona ładuje się już ze zmniejszonym zdjęciem 😉
Super Irciu że powiedziałaś o tej biedronce. Muszę się wybrać i kupić trochę obiadków na te wyjazdy nasze. No i te nektary przecierowe Tymi uwielbia więc muszę zabrać kilka ze sobą. Ogólnie rzecz biorąc jestem przerażona tym pakowaniem małego na 5 tygodni. Do tego czekają nas loty samolotem więc muszę to wszystko jakoś pomieścić. Na szczęście wrócimy do domu na 1 dzień żeby poprać rzeczy i trochę się przepakować.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa o moich wyczynach krzyżykowych 😉

Justi, dziękuję za linka do wątku! Zaszalałaś z prezencikami dla Wojtusia 🙂 Wszystkie bardzo fajne. Zastanowię się nad tą piłką bo ostatnio chciałam jakąś Tymkowi kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi - my też tak robimy, że zaklejamy taśmą głośnik 😁

Irka - fajnie ze przesłałaś link do biedronki, bo już dawno w niej nie byłam, ale nie będa kupowac nic małemu, bo wszystko mam. Masa pomrożonego mięsa dla Franka i warzywa, więc nie ma potrzeby kupowania słoiczków.
My na szczęście nie mamy problemów z jedzeniem, Franek chętnie je i słoiczki i moje dania. Ale myślę że dla urozmaicenia można dać od czasu do czasu słoiczek.
A dzisiaj gotuję młodemu wątróbkę indyczą. Spróbował od taty odrobinę smażonej ale ze środka i zajadał się, więc myślę, że taką gotowaną też chętnie zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izuniu chyba prawie 4 msce bo w 4 tyg nic nie widac,wiem bo u mnie Kacpra w 3 tyg nie bylo widac i gin nie stwierdzil ciazy,dopiero w 5-6 tyg zaczelo cos byc widac,wiec chyba ci sie tyg z miesiacami pomylily....
Cos mi to wszystko dziwnie wyglada zostawie to bez komentarza bo jeszcze za duzo napisze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja, jak poszłam na pierwsze usg aby stwierdzić ciążę, byłam w 6 tyg. i 4 dniu....
Ciężka sprawa Izunia. Ale tak, jak traktowały cię twoja mama i siostra, że wierzyła waszej mamie we wszystko co jej mówiła, i była przeciwko tobie, to nie wiem, czy masz dobre doradczynie....to ty musisz sama podjąć decyzję. A co mówi na to twój facet - jest za usunięciem?


Moje dziecię bardzo zajadało się wątróbką z brokułem i marchewką 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piekne i urocze mamusie 😁

zaraz was doczytam..
Ellie jaka z ciebie zdolna mamusia, pewnie twoja mama była wzruszona prezentem 😁 a bodziak sliczny
Ja dostałam na dzien mamy kwiatki i życzenia 😁
lusiu, wózek super, no to teraz franiu będzie jeździł jak król! he he

justi, szkoda ze to az taka odległość;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mimo wszytsko,ze chce odnosic sie do wszytskich postwo (staram sie)
tym razem na temat Izuni sie nie wypowiem 🤢 bo jakos ta cala sytuacja mi dziwnie wyglada


wrocilismy z Sushi oj to zdecydowanie nie moje menu 😉
nigdy wiecej heheh
dobrze,ze choc mezulowi smakowalo 🙂

Ellie gdzie gto z Tymusiem lecicie samolotem ??

u nas w biedronce ani sladu po pampersidłach
kupilam tlyko proszek do prania lovella + plyn do plukania


wlasnie ide rozwiescic pranie malego :*


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie drogie mamusie!

IZUNIA- lekarz i rodzina namawiają Cię na aborcje?Normalnie ciśnienie mi się podniosło. Chętnie poznałabym nazwisko twojego lekarza i doniosła w izbie lekarskiej,że dokonuje nielegalnych aborcji.
A Ty skoro decydujesz się na współżycie to musisz brać pod uwagę konsekwencje tego.
Życie nie polega na tym by się bzykać a później mordować dzieci.
Poza tym antykoncepcja tak bardzo źle nie wpływa na rosnący płód.
Nie będę przepraszać cię że tak ostro piszę gdyż szczerze mówiąc to bardzo łagodnie się wyraziłam.


Co do Biedronki to dzisiaj byłam i niezłe zapasy dla malutkiej zrobiłam.
Hani przebiły się dwie górne jedynki (mamy w końcu 4 zęby!) no i przestała gorączkować. Został tylko katar i kaszel.

MONIA- Hania jest pod opieką znajomego nefrologa i zdecydowaliśmy,że poczekamy jeszcze do ewentualnego kolejnego zakażenia i wtedy zrobimy cystografię. Liczę,że uda nam się tego uniknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!
u nas ostatnie ciężkie dni Kinga chyba zaczyna ząbkować. Byliśmy u lekarza we wtorek bo mieliśmy wpisane szczepienie na różyczkę itp ale jak się okazało na miejscu pielęgniarka się pomyliła bo te zastrzyki daje się jak ma dziecko już przynajmniej rok ale że byłam już i tak zapisana u pediatry to skorzystałam z okazji i poszłam z Kingą bo mi gorączkowała, biegunka i mega napady płaczu to chciałam to sprawdzić.Pediatra stwierdziła że w tak późnym wieku dzieci już nie mają biegunki przy ząbkowaniu i to na pewno jelitówka. Co by nie było po dwóch dniach gorączka i biegunka dala spokój marudzenie jeszcze nie raz bywa ale zębów jak nie było tak dalej nie mamy. A wasze dzieciaki też miewał biegunkę przy ząbkowaniu?
Izuniu ciężko zrozumieć jak to w końcu z tym jest ale jak by nie było jedno jestem pewna nie usuwaj ciąży tylko myśl teraz o swoich dzieciach i weź odpowiedzialność za ich życie, wychowanie bo to jest teraz najważniejsze więc nie pozwól by teraz ponosiły za to konsekwencje tylko walcz o to dziecko szukaj innego lekarza i rozmów się na poważnie ze swoim partnerem byś wiedziała na czym stoisz bo dzieci to nie zabawka i sama teraz o tym dobrze wiesz. Życzę dużo sił i wytrwałości obyś podjęła słuszną decyzję!
Ellie jestem pod wrażenie piękny prezent dla mamy i synka!!! 😎
Ann
po raz kolejny powtarzam jesteś nie oceniona !! Normalnie nie jedna pani domu może Ci pozazdrości kulinarnych zapałów i pomysłów!!! Bravo!!! 🙂
Justi ciekawe pomysły na prezenty z okazji dnia naszych brzdąców! my jeszcze nie wiemy czy coś będziemy kupować zobaczymy na ile pozwolą nasze $ ☺️
Lusiu Monica zazdroszczę wspólnego spaceru. Dzieciaczki piękności 🤪
Co do biedronki mi udało się upolować ostatnią podwójną paczkę pampków a obiadki już wcześnie kupiłam w tesco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a my wczoraj bylismy w teco i zrobiłam zapasy obiadków, szkoda ze nie wiedziałam o tej promocji biedronki.wiecie w tesco cwaniaki popodnosili ceny zabawek, drogo ze szok i zrobili nocna promocje 20% taniej. niech sie wypchają trocinami bo i tak sie nie opłaca.
justi sushi to tez nie moje klimaty 😁
Amelko, nam dr. powiedziała ze po co czekać. Czasami przez kilka lat może być spokój z tym zakażeniem, a potem sie okazuje ze dziecko ma problemy z nerkami. Ja sie miałam wstrzymać z tym badaniem jeszcze, ale 2 dni temu koleżanka mi powiedziała ze jej znajomej dziecko 11 lat ma niesprawna jedna nerkę, ...przestraszyłam sie i wole miec to badanie z głowy i psychiczny spokój ze z mała jest oki.
Wklej nam kochana jakies zdjecia Hani bo jej dawno nie widziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej spiochy 🙂
Tymusiu 100 latek z okazji 11 miesiecy,jeszcze miesiac i beda okragle urodzinki,jak ten czas zasowa szoook... 🙂
Monia to ci sie udaly aukcje,zabaweczki super bedzie sie miala Gabi czym bawic i calkiem przyzwoita cene udalo ci sie wylicytowac 😉No a sukieneczka cudo,pieknie w niej bedzie wygladala nasza gwiazdeczka 🙂
Eva ta twoja pediatra to jakas dziwna,biegunka wystepuje nawet u dzieci jak stale zeby ida tak mial synek mojej siory i to w wieku kilku lat,a pozatym kacper tez mial biegunke przy ktoryms zebie,wiec nie sluchaj baby i sie nie przejmuj 😉
Justi ja tez nie lubie sushi,wiec nie jestes sama 😉
|Lusiu wozek super i smialo zamawiaj nic sie nie boj 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu, dziękujemy 🙂 nom strasznie szybko ten czas leci. Ostatnio przypominałam sobie poród a to już niedługo rok będzie! 🙂
Justi, jedziemy teraz do Norwegii a później do Szwecji 🙂 Całe szczęście że to krótkie loty to mam nadzieję że jakoś przetrwamy. Ciekawe jak Tymi to zniesie. No i czy wytrzyma siedząc cały czas.
Monika, sukienusia prześliczna! No i jaka kolekcja zabawek! Gabi na pewno się ucieszy 🙂
Eva, u nas nie było nigdy biegunki przy ząbkach, także nic Ci nie podpowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No udało mi sie z tymi zabawkami 😁 nowe to kupe kasy a tak mam juz zabawki na dłuższy czas kupione 😁
nam Gabik obudziła sie o 2.15 i poszła spac dopiero 4.55 ehhhh biedulka chciała spac a nie mogła zasnąć. Pobudka o 9.00
dzisiaj mam egzamin a nic nie umiem, ehhhh moze na poprawce uda sie go zalliczyc. Pogoda brzydka, az sie nic nie chce buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze życzonka dla naszego starszaka Tymka 🙂

Monia - ale wycelowałaś z tymi zabawkami 🤪 Super!! Wpadnie do Gabi Franczesko, to skorzysta 😉 😁 Ja w komisie zastanawiałam się nad pchaczem fishera, był za 90zł, ale jak Franek dopadł do niego i zaczął pchać, pomimo iż była tam wykładzina dywanowa, to takie prędkości osiągał, że prawie na twarz poleciał!! Więc darowałam sobie 🙂
I sukienusia też cudna 🙂

Wczoraj dałam też pół nalesnika z powidłami śliwkowymi własnej roboty. Wiem, że wątróbka i naleśnik to może z nowości za dużo na jeden dzień, ale bylo wszystko ok, a naleśnik beztłuszczowo smażony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...