Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ehhh Lusiu wspolczuje calej sytuacjji z R. i tesciami
oby to jutro nie bylo co dziennie .. .. . .bo to tak jak ludzie mowia ; "od jutra nie palę" 🤔 🤔 🤔
Franczesko duzy ladny chlopczyk 🙂
wydaje mi sie ze coraz bardziej do mamusi podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu glowa do gory bedzie dobrze,albo z R. albo bez niego ehhh
wiem latwo jest pisac zostaw go czy sprobujcie jeszcze raz
kurcze musisz sama podjac jakas decyzje , ale najwazniejsze pamietaj o Franku on z waszej trojki jest najwazniejszy
Wy sobie poradzicie , a szkoda dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Ciężko mi tak się rozstać, chociaz wiem, że to byłaby mądra i słuszna decyzja....ale wiem też, że prędzej czy później samo to się rozpadnie, więc może dlatego póki co trwam w tym wszystkim.

ehhh nie wiem co lepsze trwac jak to napisalam w tym wszystkim
czy rozstac sie juz poki Franek nie wie jeszcze do konca ,ze tata to tata
bardzo trudna decyzja przed Toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
mam neta ale juz na tamtym mieszkaniu,do tygodnia tam bedziemy mieszkać.
Olusiia Viki ma włoski, no coś ty 🙂
śliczne wszystkie dzieciaczki 🙂
lusiu kochana, jeśli jesteś w miare samodzielna, dałabyś radę sama, to nie gniewaj się, to tylko moje zdanie, ale ja bym się rozstała... Franio może się przecież widywać z R i dalej jako tako rolę ojca może spełniać... a ty będziesz miała szansę ułożyć sobie życie, i być szczęśliwą..... ale tak jak pisałam, to tylko moja opinia, moje zdanie, decyzję podejmiesz sama, predzej czy później...
trzymaj się ciepło, buziaki :*

i dla wszystkich was też buziaczki :*
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ja tak przelotem.
Hania od niedzieli gorączkuje i troszkę pokasłuje. Idą też 2 ząbki. Przyjechała babcia i z nią siedzi.

LUSIU- brak mi słów. Jestem normalnie wstrząśnięta. Żal mi Was 🤨 Ale R.......na głowę rodziny się raczej nie nadaje.

Co do roczku to my tak jak Stasiu- spędzimy nad morzem 😁 Będzie kinder party (poza moimi dziećmi będzie jeszcze trójka). A prezentu jakiegoś wyjątkowego nie planujemy-Hania generalnie wszystko ma,a wydatków mamy sporo,więc jakiś skromny podarunek będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 😘

Lusiu strasznie ci współczuję, że musisz podejmować tak trudne decyzje i, że wszystko spadło na twoją głowę 🥴 😲 🤨 😞 Ale moje zdanie jest takie, że uciekałabym z takiego związku gdzie pieprz rośnie...R. zdecydowanie nie dorósł do roli męża i głowy rodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty marnujesz się przy nim. Jak on mógł zachować się aż tak nieodpowiedzialnie!!!!!!!!! 😠 Przecież nie ma 15 lat...
O teściowej już wogóle nie będę się wypowiadać....
A Franio wyglądał ślicznie 🙂 🙂 🙂 I jaki duży kawaler już z niego wyrósł 🤪

Ircia rower piękny, jaki kobiecy 🙂 🙂 🙂

Olusiu Viki wcale nie jest łysa hehheh 😉 Ty chyba kochana nie widziałaś łysych maluchów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrzucę wam fotki ze spacerku sprzed ok. 3 tygodni 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc04490e.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7353/dsc04490e.jpg[/IMG][/URL]

A to ja ☺️
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc04447c.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/433/dsc04447c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc04485y.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1702/dsc04485y.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie zamowilam depilator IPl cos jak laserowy, maz mi pozwolil zakupic 😉 Mielismy oszczedzac bo do PL i na prawko i na wesele i jeszcze kupa innych wydatkow ale ja dostaje 300 euro miesiecznie wychowawczego a nic sobie za to przez rok nie kupilam wiec raz mozna zaszalec 😉
Sie wygole i bede miala klaczki z bani 😁 Juz sie nie moge doczekac az mi paczka przyjdzie 😉


Dziewczyny co robicie jak dzieciaki cos wymuszaja?U mojej sie zaczelo jakies 3 dni temu, np jak chodze z nia i ja puszcze zeby usiadla bo cos musze zrobic to kleczy, rece dol gory trzeszczy,krzyczy i jezor wywala jakby sie krztusila 😉 Bardziej mnie to smieszy ale juz zaczyna irytowac bo jeczy:/ Jak tak robi to nie zwracam uwagi i po chwili sie uspokaja ale czasem tez dluzej marudzi i nie wiem co z nia zrobic a nie chce robic bledow bo to taki strategiczny moment zeby tego oduczyc jak sie tylko zaczyna:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu dzięki ☺️ 😘

A cóż to za wynalazek ten depilator??? 🤔
Wogóle to ty masz płatny wychowawczy??? 🤪 Ale masz super!!!!!!

Emi jak np. długo z nią pochodzę za rączki i chcę ją już odłożyć i zająć się czym innym to też zaczyna jęczeć i marudzić, ale też objęłam taktykę nie zwracania uwagi i odziwo działa bo mała po chwili daje sobie spokój 😉 Czasem jak dłużej jęczy a wiem, że nie ma powodu, to mówię do niej stanowczym tonem "Już??" i też się uspokaja heheh 😉 Chcę ją nauczyć, że jak mówię konkretnym tonem, to nie ma dyskusji, bo najgorzej jest chwalić dziecko i karcić tym samym tonem głosu (SuperNiania tak mówiła hehhehe 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B225409/cid/6002/refId/okazje/

to jest cos takiego, mam nadzieje, ze dziala 😉

A wychowawczy mam platny i najlepsze jest to, ze nigdy nie pracowalam 😉 do tego jeszcze 185euro na dziecko ale to kazdy dostaje do 18 chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

EdYtko
zdjecia superasne no i figurka mamusi wrocila mozna pozazdroscic troszke 😜 ??
przepraszam,ze nei dalam zdjec wieczorkiem,ale jak juz maly zasnol to musialam sie zajac moim m. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ i jakos tak pozniej wyszlo ehh
teraz jzu nei obiecuje po prostu wkleje w wolnej chwili i juz . . . 😘 😘 😘 😘 😘

Olusia tyle kasy dostajesz za freee ?? 😲 super 🙂 tez tak chce 😜 mam paszport niemiecki i wiele razy zastanawialismy sie nad wyprowadzka,ale poki co rodzinka blisko jest na pierwzym miejscu moze keidys zaryzykujemy na razie jakos sie tego obawiam postawic wszytsko na jedna karte

napisz pozniej jak efekty tego twojego cuda , ktore zakupilas 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie!!! 😁 😁 😁

Olusiu, moze dlatego ze nie masz okularów stwierdzasz u Wiki mała ilośc owłosienia 😁 😁 😁 😁? ha ha Gabik dopiero ruszył z włosami bo tez szału nie było. Fajny ten depilatorek, oby był skuteczny. Koniecznie musisz dac znac jakie sa jego ofekty!! Ale masz super z tym płatnym wychowawczym!! w naszej Polsce tylko wymagaja by dzieci rodzic i na tym sie kończy 😠!! dziadoki

Edytko, Emi przecudna. Oczka piekniutkie. Coraz ładniejsza sie robi ta twoja córcia!! no ale po takiej mami to co sie dziwić......jestem kolejna mamusia która zazdrości ci figury 🤪 😁 😆 🤪

Justi łobuzie 😜, wczoraj tez lukałam czy dodałaś zdjęcia i sie nie doczekałam...he he no czekam dzisiaj. Justi juz niedługo jedziemy nad morze hehe, ja juz nie moge sie doczekac. mam nadzieje ze tam moze uda nam sie spotkać?

A własnie Lusiu, co z naszym spacerkiem?
Co do tej całej sytuacji...to przychylam sie do zdania dziewczyn!!
Franiu, juz duzy chłopczyk, a jaki elegancki..i ta MUsz ka no no super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...