Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do tego spania Monia to jest roznie wczoraj np p poludniu prowadzil wojne darl sie jak niewiem co go polozylam,ale nie mial swojego kocyka bo byl wyprany a ja glupia sie nie domyslilam,a wiecz zasnol o 22 😠 🤢,wiec roznie z tym bywa kochana,a to ze spedzamy caly dzien na dworze to nie wyobrazam sobie inaczej np mieszkajac w bloku normalnie chyba bym sie udusila,no ale coz inaczej jest jak ktos od poczatku mieszka w domu,a inaczej w bloku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Spóźnione życzonka dla Hani, Kingusi i Emilki 😘
Wszystkiego najlepszego dla Stasia i Kacperka!! 😘


My mieszkamy w bloku ale jeśli pogoda dopisuje to spędzamy cały dzień na dworze: w parku, na spacerze, na rynku 🙂 Wszystko jest lepsze niż siedzenie w domu.
Wczoraj po pracy mężuś wziął Tymka na spacerek i do sklepu obejrzeć spacerówkę - parasolkę bo musimy kupić na wakacje. Jak wracali to było urwanie chmury i wydaje mi się że nawet grzmiało! Mąż biegł z wózkiem a Tymi złapał za okienko w folii żeby więcej widzieć, zbliżył buźkę do otworu i się chichrał! 🤪 Oczywiście buzię i rękawki miał mokre ale wyglądał na szczęśliwego jak wrócili. Mąż był przemoczony do suchej nitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂 Dziękujemy za życzonka 😘

ZALEGŁE ŻYCZONKA DLA HANI I KINI 😘 😘 😘

STO LATEK DLA STASIA I KACPERKA 😘 😘 😘

Dawno mnie u was nie było, ale pogoda dopisywała, więc z małą spędzałyśmy czas głównie na dworze 😉 Ja chodzę z małą po osiedlu, bawimy się na placu zabaw, ale głównie siedzimy u jednych albo drugich rodziców na podwórku 😉 Mam do nich ok 1,5 km drogi więc zawsze spacerkiem się do nich wybieram 🙂

Justi nie jestem mamusią synka heheheh ale co do czapeczki to ja zakupię małej kapelusiki bez zakrytych uszu i jakieś chusteczki. Jak pogoda nie jest bardzo wietrzna i nie świeci słońce (np. wczoraj tak było ok. 17) to mała była na dworze bez czapeczki 😉 Czytałam kiedyś nawet artykuł, że uszy bolą od bakterii a nie od przewiania. Wiadomo, że jak jest chłodno to mała ma czapeczkę z zakrytymi uszami, ale jak pogoda jest bezwietrzna i ładna to nie będę panikować o uszy i założę jej kapelusik tylko aby chronił przed słońcem...

Emi chodzi już bez problemu prowadzona za rączki, potrafi też chwilkę ustać bez trzymanki 🤪 Ach i lada chwila wyjdą jej dwie górne jedynki bo już je widać, ale jeszcze nie przebiły się przez dziąsło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu, ja wypełniłam ankietę i dostałam meila ze pampki zostaną wysłane a mimo to nie dostałam...
Ja tez kupiłam małej kapelusz bez uszu chustkę z daszkiem i jedna opaskę na uszy z doszyta chustka no i ma jeszcze dżokejkę.
Kurcze dzisiaj zmarła mojej mamy szefa córka miała 18 lat na białaczkę. Raz jej sie udało wyleczyć ale to paskudztwo wróciło. cyrk co tam sie dzieje....to straszne stracić dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla obecnych i byłych solenizantów wszystkiego najlepszego!!! i również my sami dziękujemy za życzenia 🙂

My też dużo czasu teraz spędzamy na dworze. Nie dawno co wróciłyśmy i Kinga od razu poszła jeszcze spać. A marudna się teraz zrobiła nie wiem czy to zęby czy co ale ma nie raz takie histerie że ciężko wytrzymać. Najlepiej to by cały dzień przechodziła na nogach trzymana za rączki bo pisk jak tylko biorę ją na ręce czy próbuje usadowić na podłodze czy w huśtawkę najgorzej to znosi mój kręgosłup i oczywiście brak czasu na wszystko co bym chciała cokolwiek innego zrobić. Normalnie kryzys 🥴 a schodami to by chodziła góra dół góra dół itd. ja nie wiem jak ją w tą niedziele do kościoła wezmę jak i tam dalej będzie mi dawała w kość muszę ją wymęczyć przed mszą by mi szybko usnęła chociaż bo innego lepszego rozwiązania teraz nie widzę...
Monica to naprawdę musi być duży cios dla jej rodziców. Nigdy nie chciałabym czegoś takiego doświadczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA WIKTORKA!

U nas chyba zaczyna rozkręcać się choróbsko (tfu, tfu- oby nie!). Hania ma zielone smarki, marudzi, a mi zaczynają dokuczać zatoki.

Taka cisza tutaj....pewnie korzystacie ze słoneczka.
My dzisiaj planujemy grilla na tarasie. Znowu zgrzeszę i zjem pyszną kiełbaskę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto latek dla naszego przystojniaczka!!

u nas dzis pogoda w kratke, raz upal raz lalo. Bylysmy dzidiaj na oblezeniu sklepow, wydalam troche ale sama nie wiem na co 😉Oczywiscie mialam uzupelnic sobie braki w szafie ale wyszlo na to, ze mala wyszla obkupiona a mama nie 😉
Ale w koncu zakupilam sobie kostium kapielowy z koszulka bo niestety moj brzuch tylko zakrywac 😉

a tutaj moj srajtek w nowym nabytku czapa i okularki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😉 !!!
Sto latek dla Wiktorka!!!
Nas dziś odwiedziła siostra kanoniczka z Krakowa. Wiele wiele ciekawych historii nam naopowiadała z życia Kościoła i nie tylko. Na przywoziła dużo fajnych książek także mam na bieżąco co do snu poczytać bo moją teraźniejszą biblioteczkę domową kończę czytać i miałam na dniach bibliotekę miejską nawiedzić a tak jeszcze pewnie to odwlekę 😜. Czeka teraz na nasze odwiedziny w Krakowie to kto wie może w niedługim czasie całą trójką się tam wybierzemy 😉 Ogólnie cały dzień był piękny i znów dużo czasu spędziliśmy na dworze na słońcu. Ocieplanie domku już ma się ku końcówce i jestem z tego bardzo radna. 🙂
Olusia z Viki super gangsta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego dla Wiktorka i od nas 🙂

Olusia, Viki super dama jak zwykle 🙂 Tak się zastanawialiśmy z mężem ile sekund takie okulary spędziłyby na nosie Staśka i chyba nie za wiele 😉 Viki ich nie ściąga?

Mam pytanie: czy macie jakieś sprawdzone sposoby na zabezpieczenie Waszych dzieci przed meszkami i komarami? Ja mam takie urządzonko ultradźwiękowe (Chicco) ale nie jest zbyt skuteczne. U nas teraz plaga meszek więc temat aktualny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
ANN- u nas też meszki atakują. Najgorzej jest jak wychodzimy na plac zabaw w godzinach 17-19. Ja mam tylko spray (dla dzieci powyżej roku, ale innego nie było u mnie w sklepie a potrzebowałam na już) i nie jesteśmy jeszcze (odpukać)pogryzieni.

OLUSIA- Viki gotowa już jest na plażę 😎
Pochwal się kostiumem. Ja też muszę sobie kupić i też brzuchem nie zamierzam się chwalić,więc taka opcja z koszulką chyba byłaby dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann nasza mala to podobna wiercidupa jak Stasiek wiec i z okularami jest podobnie, jak pierwszy raz jej zalozylam to nawet miala na tyle dlugo, ze zdazylam przesc pol sklepu 😉A tutaj doslownie sekundy na zrobienie fotki,widac, ze ma krzywo bo juz sciagala 😉 Ale bede jej zakladac to moze sie przyzwyczai...

Stroj mam taki plus granatowe gatki do tego, calosc ok 21euro kosztowala.

http://www.kl-ruppert.de/Damen/Sport/Bademode/TANKINI-oxid.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SPÓŹNIONE ŻYCZONKA DLA WIKTORKA 😘 😘 😘

STO LATEK DLA LENKI 😘 😘

Olusiu super z Viki mały zioooom 😜 A strój piękny, super wzór 😉 Ja mam tradycyjne bikini bo mój brzuch wygląda ok, ale niestety stanika nie mam już za bardzo czym wypełnić 🤨 🥴 No ale cóż, życie...

Emi ma trzeciego ząbka 😘 Górna lewa jedynka 🙂 🙂 🙂 Teraz czekamy aż przebije się prawa górna jedynka bo już ją widać 😉 Wkońcu mała ruszyła z ząbkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Emi też przez dwa miesiące były tylko dwa ząbki...strasznie długo była cisza, np. w porównaniu do Viki, która z ząbkami idzie jak burza 🤪 🤪 🤪 Choć z drugiej strony może to i lepiej, bo ten ząbek wychodził z bólem i mała była strasznie marudna, więc jakby tak wszytkie wychodziły szybko to chyba bym oszalała heheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
Za tydzien moze wybierzemy sie na basen z mala,stroj juz ma i nawet kupilam ostatnio 2 paczki pampersow do plywania tylko za 1,5euro paczka 11szt 😁 wychodzi jakies 6zl a normalnie duzo drozsze sa.

Cos nam srajtek znowu marudzi tzn tylko na wieczorne spanie, po poludniu normalnie zasypia a wieczorem drze sie jak poparzona:/ Wstaje 2 razy w nocy, ostatnio nawet o 1 i o 3 i potem spi do 8.30.
Nie wiem czemu jej sie tak poüprzestawialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie powiedzieli kiedyś że nawet jeśli basen reklamuje się że ma wodę ozonowaną to i tak ona jest również chlorowana, tyle że tego chloru jest odpowiednio mniej.

Pochwalę się Wam, że Stasiek zajada twarożek ze szczypiorkiem 🙂 Jutro mam zamiar mu zgrillować paprykę, obrać ze skórki i dawać na zmianę z pomidorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...