Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo dziołszki, a powiedzcie mi, bo ja już zgłupiałam... czy tygodnie ciąży liczy się od ostatniego dnia miesiączki czy od owulacji????

Palibulka, ja też dziś miałam kiepski dzień, rano mi nic nie wychodziło, dostało się mojemu biednemu, Bogu ducha winnemu mężulkowi ode mnie, a nota bene dziś jest dzień faceta, więc podwójny biedak z tego mojego chłopa. Na szczęście w biurze mam same babki, które rozumieją, że można mieć czasem gorszy humorek.

ale już mi lepiej, pociesza mnie myśl o dzisiejszym usg.. dopiero o 20...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka tygodnie ciąży liczy się od daty ostaniej miesiączki.
To Ty chyba dzisiaj dołączysz do tych szczęściar co już wiedza co im w brzuszkach siedzi 😉 Koniecznie daj znać jak było 😉
Serio, dzisiaj Dzień Faceta?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mówie Wam dziewczyny co za syf w około mnie!

Pracuje w dużej firmie konsultingowej zatrudniającej ok 1000 osób, firma jest podzielona na działy, ja znam większość ludzi bo pracuje w niej już prawie 4 lata. Wyobraźcie sobie że do jednej z konsultantek z mojego działu dzwonili ludzie z innego działu zapytać uwaga: [size=4]czyje dziecko noszę w brzuchu???!!!!!!
mówie Wam spadłam z fotela normalnie!!! nie mam męża to fakt ale wyobrażacie sobie takie dzwonienie po ludziach i pytanie kto mnie zapłodnił???!!!!! straszne to jest - przykre na maksa! brak słów!

a jeżeli chodzi o tygodnie to skoro suwaczek mi pokazuje że jestem w 18 tygodniu i 6 dniu to jestem w 18 tygodniu czy 19? hahahahahha - co za jazda! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka qrcze to masz niezłych współpracowników, co za tupet! chyba im się bardzo nudzi

a co do tygodni to też ciekawie, bo tu na forum mam 17 tydzień, tak samo w książeczkę wpisuje mi lekarz, a suwaczek i na usg podawane jest np. dzisiaj 16 t 4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka wscibskich zlosliwych bab nie brakuje na tym swiecie niestety 🤨 ja tez jestem z moim Karolem juz troche i tez bez slubu narazie 🙂 skoro nam to nie przeszkadza to co mnie inni obchodza 🤨 wprawdzie przykro cos takiego uslyszec ja slyszalam docinki " ta mloda to pewnie wpadla " nic z tym nie zrobisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie dziewczyny - nie to żebym się tym jakoś specjalnie przejeła - w sumie bardziej mnie to śmieszy jak widze te wścibskie oczka i uszka wszędzie - ale chodzi o tupet - ja bym nie wpadła na taki pomysł żeby dzwonić i pytać o ojca dziecka :P
w związku z tym wszystkim w około opowiadam że zakochana jestem po uszy z moim cudownym Remku i jestem najszczesliwszą przyszła mamą świata a tym cholerom aż gul skacze z zazdrości :P:P:P:P:P czadowa zabawa - chociaz oczywiście to wszystko zgodne z prawdą 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki:laugh: ale sie napisalyscie od rana:laugh:

witam wszystkie nowe mamusie i nasza pierwsza mamusie z blizniakami:laugh: :laugh:

bylam u lekarza i ............. w sumie nic wiecej nie wiem przepisala mi leki i kazala przyjsc na badanie w piątek 😉

no nic jak mus to mus 😎 :P byle Maksiu byl zdrowy:laugh: jak siedzialam u lekarza dokazywal jak jeszcze nigdy az musialam wstac z krzesla :laugh: :P maly urwis:P

kurcze nigdy nie zapomne miny Jakuba jak sie dowiedzial ze bedzie tatusiem chlopca - jak dziecko w wigilie ktore odpakowalo wymarzony prezent:P :P moj kochany slodziak:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palibulka 18 tyg i 4 dni oznaczają ze jesteś w 19 tygodniu ciąży ( masz ukończony 18 tydzień i 4 dni dziewiętnastego ) nie wiem jak innym ale tu na brzuszku mój suwaczek oblicza termin co do dnia jest bardzo dokładny 🙂

Co do plotkar w pracy to norma zawsze znajdzie się jakaś co to jest za bardzo zainteresowana.Tak na marginesie dziewczyny ja od 19 lat nie jestem mężatką żyję na "kocią łapkę" mam dorosłego syna i mam w nosie " moherowe berety".

Anycool ja w piątek dowiem się czy to chłopak czy dziewczynka 🙂 i po cichu liczę na Maxa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka To tu zapytaj tej ktora sie pytała o tate dzidzi co to za Pani z którą jej męża widujesz 🙂 😆 Ja od razu bym waliła prosto z beczki 🙂 Nie przejmuj się tylko odpowidaj jak do debili 🙂 Ja tam lubie takie wscibskie bo na złość fajnie można porobić 🙂 hehehe a ja taka jestem że lubie dogryźc - dogrysc ( nie wiem jak sie pisze) :laugh: :laugh: ale co tam ... ☺️
Powiedzcie mi kiedy zaczniecie cos kupować naszym bobasom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie kupiłam kompletnie nic dla maluszka bo nie chcę zapeszyć ale coraz częściej przechodząc koło sklepu z rzeczami dla maluchów stoję i patrzę i mam ochotę kupić pierwsze śpioszki i buciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie chcę zrobić lalki z mojego malucha ale jednak mam taki malutki sentyment do różowych śpioszków bo są takie słodkie 🙂 mój dzidzia bez względu na płeć będzie kolorowy jeśli chodzi o ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...