Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

:laugh: witamy z Poznania w piekny sloneczny dzionek !!!

no fakt dziewczyny Maksiu bedzie mial tyllko 1 problem ktory kierunek POlski wybrać by jeździc do dziwczyny:laugh: :laugh:

a co do suwaczkow to dzialaja ok tylko wszystko zalezy od tego w jaki dzien wpisalyscie jako ostatni dzien miesiaczki u mnie wypadł piatek wiec tak sie suwaczek zmienia a liczac od owulacji to nastepny wtorek wiec sie wszystko zgadza- sprawdzcie w kalendazau a pewnie bedzie ok

a Mufka jeszcze gratulacje od nas - UWIELBIAMY GORY a Szczyrk znamy jak wlasną kieszen:laugh: (z dziurami:laugh: )

Palibulak przestan sie martwic co inni zrobia czy powiedza oni musza bez ciebie dac sobie rade a w twoim wypadku dzidzia i ty jestescie najwazniejsi wiec niech psiocza ze jestes nie fer itd. zadbaj o wlasny konfort to dzidzia bedzie z toba cale zycie a nie oni wiec ich olej 😎

Wojojka ty masz katarek a ja od 2 dni pożądna chrypke i brzydki kaszel ale tylko rano i wieczorem

jutro badanie u endokrynologa !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana ja siedze w domu od grudnia na poczatku szlak mnie trafial nie wiedzialam co mam ze soba zrobic ale teraz martwie sie tylko o dziadziusia a reszta jakos sie ulozy... pamietaj ze teraz masze maluszki sa juz na tyle duze ze czuja, slyszą i odbieraja rozne bodzce bardzo podobnie do nas wiec nic innego tylko cieszyc sie ze jestesmy w ciazy i kozystac z blogiego lenistwa bo po urodzeniu bedziemy za tym bbbbbbbbbaaaaaaaaaarrrrrrrdddddzzzzzzzzzzzooooooooo tesknily:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewczyny, ja w koncu wybralam swoje wyniki badan, moze dzisiaj pojde do lekarza o ile go zlapie na teefonie po 15, hmm mam pytanie bo troche nie wiem mam krew Rh 0 i jakis czytnik D dobra czy zla? bo slyszalam rozne opinie...
Mufka i Buziaczka gratuluje coreczek!! Mam cicha nadzieje ze i ja nosze pod serduszkiem dziewczynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołku moim zdanie to 0 to grupa krwi a Rh D= dodatnie czyli Rh plus (+) czyli twoja grupa krwi to 0Rh+ szczesciara , ten plus jest bardzo wazny - nie bedziecie mieli konfliktu serologicznego:laugh: :laugh:

dziewczynki kupilam wczoraj na allegro spodnie za 59.90 a dzis juz je mam w domku oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=938969450

sa rewelacyjne idaealne jak na mnie szyte - podalam swoje wymiary i dobrano na mnie odpowiednie spodnie - super tranzakcja:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero co wstałam, złapał mnie taki ból głowy, że po śniadaniu wróciłam do łóżka. Normalnie myślałam, że mi głowa pęknie. Do tego doszło okropne samopoczucie. Ale teraz wstałam, wypiłam małą kawe i jest lepiej.

Palibulka pomyśl nad tym zwolnieniem, juz niedługo wiosna, zamiast cieszyć sie spacerami to Ty będziesz siedziała w jakimś dusznym biurowcu. Ociągają się z zastęptwem , bo pewnie trudno im znaleźć tak wykwalifikowanego pracownika 😉 Jutro zobaczysz jak to przyjemnie posiedzieć w domku 🙂

anochi, to moze znajdz sobie jakies fajne hobby, np. gotowanie?? Na pewno nie będziesz się nudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool, ja niestety mam A Rh - moja lekarka w ogóle się tym nie przejeła. chociaż jak leżałam w szpitalu, ze mna w sali była dziewczyna w 16 tygodniu , bo jej przeciwciała wzrosły. A ja ostanie wyniki miałam robione 19 stycznia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, gotowanie, dobre 🙂 na pewno mężuś by się ucieszył 🙂 ale na pewno teraz będę eksperymentować, bo mam nowiutką kuchnię, a przez ponad miesiąc żywiliśmy się na mieście 😉
serio to fajnie by było troszkę zdrowiej i bardziej domowo zacząć się żywić i w końcu jakies ciasta piec, bo mój od dawna o to płacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na następnej wizycie 23.03 bior zwolnienie i już. Bez skrupułów 🙂

ja od wielu lat żywiłam się na mieście przez to że pracowałam 9-18 jak wracałam do domu była 19 więc gdzie tu obiad i gdzie gotowanie, w ciązy nie moge jeść nic z knajp bo natychmaist puchnie mi brzuch, dostaje wzdęć no ogólnie ból i masakra no to zaczełam gotować w domku i jestem z tego bardzo zadowolona - oczywiście ważny jest fakt że teraz wychodze z pracy 15-16 wiec mam czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dziewczynki ,że nie macie pomysłu na spędzanie czasu w domu.Ja często zostaję sama ze względu na pracę mojego męża dużo czytam i faktycznie gotuję 🙂poza tym często chodzę na spacerki ale przede wszystkim się NUDZĘ i to jest straszne takie poczucie nic nie robienia i szczerze przyznam brak mi pomysłów na coś twórczego i mądrego 😞


Jestem florystką i bardzo mi brakuje pracy w mojej kwiaciarni , zaczęłam robić zaproszenia ślubne ręcznie może coś wrzucę na allegro , zastanawiam się też nad kartkami okolicznościowymi może to mi wypełni nudę 🙂

chętnie pracowałabym dalej jednak praca na stojąco to kiepski pomysł i odpuściłam sobie , i tak jak wy siedzę w domu , cieszę się rosnącym brzuszkiem , ale ......brakuje mi zajęcia takiego które pochłonęło by mnie do tego stopnie żeby czas płynął szybciej 🙂


u mnie dziś przecudna pogoda aż boję się żeby znowu nie powiało zimą i czekam niespokojnie do jutra , jutro mam wizytę i lekarza i pewni w końcu poznamy płeć maluszka 🙂 jak ja wam zazdroszczę wszystkim tej wiedzy 🙂

chyba mam dziś zły dzień 😞 jakieś przygnębienie mnie dopadło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też dzisiaj nie mam za dobrego humorku, do tego pogodę mam śnieżną i wilgotną 😞
na pewno złapię za jakąś książkę, tylko jak ja zaczynam czytać to nie ma świata poza książką 🙂 ostatnio koleżanka życzyła mi bym została "królowa seriali: 🙂 czyli nim mi nie pozostaje jak zalegnięcie na kanapce 🙂
byle do wiosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara w przyradku kobiet z Rh- jest zagrozenie konfliktem musisz powiedziec lekarzowi o tym koniecznie , maluszek szybciutko po porodzie dostanie odpowiedni lek i bedzie ok w najgorszym przypadku przetaczaja krew dzieciaczka - o twoim rh- musi wiedziec lekarz prowadzacy i ten ktory bedzie przy porodzie to bardzo ważne 😲

u mnie sliczny dzionek w dodatku humorek poprawily mi nowe spodnie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam badanie co miesiac - na szczescie - np TSH okresla sie ok 10 tyg ciazy w tedy mialam prawidlowe gdyby nie to ze teraz tez mialam to badanie , w sumie tez dzieki mojemu mezowi i wtykom w labolatorium robia mi wszystko co chce:laugh: gdyby nie to nie wiedziala bym ze na 3 krotnie podwyzszone TSH a to nie fajnie dla dzidzi 😠 tak wiec trzeba badac sie jak najczesciej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co myślicie o tym? http://merlin.pl/Children-s-Classics/browse/product/4,585734.html
powoli maluchy zaczynają słyszeć, a ponoć przy takiej muzyce tworzy się więcej połączeń nerwowych 🙂 podejrzewam, że na pewno nas może to uspakajać a dla małych to ważna sprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahh a ja znowu musze czekac.... tym razem na lekarza, dzisiaj dzwonilismy do niego, ale kazal nam przedzwonic w poniedzialek poniewaz caly oddzial ginekologiczny przenoosza 8 pieter nizej i maja jakis problem, moze w nastenym tygodniu uda mi sie umowic z nim.
Szkoda ze sama nieumie odczytac wszystkich badan 🙂
Dzisiaj moze jedziemy po odbior wozka, chociaz dostalam od babci maly opieprz bo wozek kupuje sie dopiero gdy dziecko sie urodzi... ja nie wieze w przesady ale poki sa pieniazki to trzeba cos kupic 🙂
Nie wiem czy ogladalyscie program "W łonie matki" na National Geographic:
cz.1
http://www.clipser.com/watch_video/256343
cz.2
http://www.clipser.com/watch_video/256420
Kiedys ogladalam to w tv, a teraz na internecie znalazlam 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...