Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moje wariatki kochane 🙂

macie racje koniec tego pierdzielenia, od tej pory przestaje sie przejmować, uprzedziłam pracodawce na 4 miesiace przed odejsciem - to i tak ładnie z mojej strony 🙂 ja mam super szefów - oni nie robią problemów tyle tylko że ociągaja sie ze znalezieniem zastepstwa :P

przełożyli mi wizytę u mojej gin wiec usg mam 23.03 a u niej mam 30.03 wiec pewnie wtedy dostane zwolnionko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale supre drugi chłopak i tez Maksiu

ale sie ciesze - super uczucie jak do szkraba mozna mowic po imieniu:laugh:

witam was kochane brzuszki
jestem po wizycie u endokrynologa na szczesie jest to tylko niewielkie zapalenie i jakies malutkie rozdwojenie czegos tam 😉 dostalam 0,5 dawki wiecej hormonu .. pani doktor powiedziala ze dobrze ze tak pozno jest to podwyzszone bo byl by problem jak na poczatku ciazy by to wyszlo - wiec teraz hormony i za 2 tyg badanie TSH zobaczymy jak wyjdzie

buziaczka zaliczylas moze kancik głową 🙃 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szalona buziaczka pijana szczęsciem 😁 My Cię też lubimy i Twoją córcie też 🙂 😘 Zarażasz Nas tu dobrym humorem 🙃 🙃 🙃

anycool dobrze, ze to nic powaznego.

Palibulka co by ci tu napisac?? Hmmm... pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka Twoje Maleństwo odziedziczy po mamie pozytywne nastawienie do świata 🙂 🙂 🙂 Wesoła i pełna energii!

Anycool jak dobrze, że to nic poważnego 🙂
Zaraz wychodzę na spotkanie z koleżankami, tak dawno się z nimi nie widziałam, będzie okazja poklachać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, ja mam w domu zepsuty komputer 😞 i korzystam z netu u rodziców, co jest trudną sprawą, bo co chwile wdrapuje mi się na kolana moja 14 miesięczna bratanica, mała słodka rozrabiara 🙂 za niedługo i nasze maluchy takie będą :laugh:

Anycool, to super, że to nic poważnego z Wami 🙂

Buziaczka, Twoja niespożyta energia dodaje nam tu niezłego powera 🙂 dzieki

Kasia 38 gratuluję syneczka, fakt, że to już drugi 😉 widać córeczka w następnej kolejce 😉 świetnie, że jest zdrowiutki!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool nie zaliczyłam kantu glową tylko uderzylam sie w najmniejszy paluszek u nogi 🤪 buhehehe

ej no bo sie czerwienie ☺️

Wiojojka pozdrow kolezanke odemnie 😉 i powiedz jej że jest fajna 😆

u mnie meble teraz wynoszą a ja z laptopem na podlodze se siedze 🥴

kurcze mam ochote na cos dobrego a nie wiem co mi sie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobitki!!! u mnie dzis nie za fajna pogoda typowo na lekazkowanie:laugh:

nono buziaczka niezly humorek wczoraj miala

moj mezulek obudzil mnie o6;30 wiec koniec spania juz nie moglam zasnac wiec wstalam o 9;00

dzis tez ide na zakupki - kupuje nowe patelnie te stare juz sie nie nadaja a uslyszalam w tv przed chwilka ze porysowane teflonowe palelnie zle wplywaja na cisnienie i tarczyce wiec poszły do kosza i pora na nowe 😉 Jakub mnie zabije ale coz jak mus to mus:laugh:

milego dzionka brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...