Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc kochane brzuszki !!!!juz w ladniejszy dzionek niz wczoraj:laugh: fajniutko ze jestescie :laugh: ,wczoraj byla fatalna pogoda a mnie moj moza wyciagnął na zakupy - kupilismy w koncu rolety do sypialni:laugh: i widzielismy kilka fajnych rzeczy dla dzidziusia w raelu az sie zdziwilam:laugh:

wojojka sliczny brzuszek:laugh: :laugh: moj juz jest ogromny i nie da sie go ukryc ostatnio, nawet mijesce w tranwaju facet ustapil mi miejsce:laugh:


a co tam u was ciekwego
Palibulka poszlas w koncu na zwolnienie????

pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje kochane ciężaróweczki 🙂 u mnie dól w końcu zakopany od rana mam nie najgorszy humor 🙂 znowu pojawiły się brzuszki 🙂 całkiem ładne ale Wiojojka Twój jest w porównaniu z moim malutki 🙂 kurcze mój w dwa tygodnie znacznie przybrał na wielkości 🙂 Anycool mnie nawet w kolejce przepuszczają 🙂


miłego dnia dziewczynki 🙂

Palibulka czy ty dalej pracujesz moja kochana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane dziewczynki 🙂

U mnie bajkowo - pięnie biało i czyściutko a do tego piękne słoneczko - cudo 🙂

tak pracuje, dopiero 30.03 mam wizytę i ewentualnie wtedy wezme zwolnienie - teraz mam o tyle dobrze że wychodze wcześniej czyli zamiast do 18 siedze do 15-15.30 🙂


co do tego sklepu - to ja nie wiem skąd kase na to wszystko brać...maskara 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool mój suwaczek coś świruje ale już mi się nie chce poprawiać w zeszłym tygodniu też wariował a potem się wyrównało może to jakiś błąd na stronie z moim suwaczkiem 🙂 prawidłowo zamiast 20 powinna być 19 🙂 trzymam się 19 kurczowo 🙂


Palibulka ja ci dam ewentualnie 🙂 na zwolnienie marsz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palibula mam nadzieje ze w koncu dolaczysz do nas słodkich leniuszkow :laugh:

komu herbatke i ciacho - wlasnie upiekłam pyszne malutkie drozdzoweczki z budyniem lub serkiem
KOMU KOMU BO ZNIKNA W MOIM BRZUSZKU a ostatnio mamy superowy apetycik:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka, świetny ten filmik, do którego link podałaś, od razu mi się humor poprawił 😎
nie ma jak podróże.

A planujecie dziewczyny jakiś wyjazd jeszcze przed porodem, czyli ostatnie chwile wolności bez butelek, smoczków i wstawania o 6 rano 😉 ?
My chcemy gdzieś uciec na wiosnę na parę dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziołszki
jestem wykończona dzisiejszym dniem 😞
pobudka już o 6! najpierw praktyki w szkole(dzieciaki są kochane, ale te krzyki, wrzaski mogą doprowadzić do szału macicy!) przyda nam się teraz porządna dawka spokoju świętego. ale gdzie tam, muszę się przygotować na jutrzejsze zajęcia, napisać konspekty, przygotować pomoce dydaktyczne. Po szkole prosto do sklepu. powrót 18:00 😞
jutro to samooooo,
Skończę te praktyki i też pomyślę o pójściu na chorobowe, a co ze sklepem?? 😞 😞

Ach no nic, ponarzekać chociaż mogę
Sara tak to ja wysłałam ci zaproszenie
Palibulka proszę już więcej nie posługiwać się słowem ewentualnie! nie żałuj sobie i odpoczywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...