Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a nie mowilam wam wczoraj wrocilam do domku a w pokoju cala wielka torba dzieciecych ubranek a niektore jeszcze ze sklepowymi metkami - dostalismy od mamy przyjaciela Jakuba... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 173cm wiec mysle ze jestem wysoka a bebenek mam spory.... to raczej zalezy jak rosnie macica i jak rozkladaja sie wnetrznosci.... czasem zalezy tez od lozyska jak jest na tylnej scianie czyli od strony kregoslupa to brzuszki sa malutkie ja mam je na scianie brzuszej wiec tez odrazu widac ... no i od ulozenia dziecka i od wielkosci bioder mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki 🙂

u mnie dziś ponuro 😞 słonko sie wyłania ale tak nieśmiało 😞 a ja mam wrażenie że płuca obcięło brakuje mi tlenu w tlenie 😞 i cała jestem rozkołatana , jakas niespokojna ech ......

ja mam 160 cm wzrostu i brzuszek całkiem całkiem spory 🙂 miałam 63 cm w pasie przed ciążą dziś mam 104 więc to 40 cm więcej 😞 no cóż jest jak jest , oby tylko kręgosłup dał radę to reszta jakś ujdzie ........no i to oddychanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁hej kaska eeee ja tez mam 104 w pasie 😁 😁

ika fajnie i nie fajnie miec maly brzuszek 😁 przynajmniej nie masz problemu z rzeczami i ograniczonymi ruchami 😁
a my tam moja kuleczke kochamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe kochane to nie chodzi o to że wybrzydzam.. 🤔 dzieciątko to dzieciątko..i każda z nas pokocha co bóg da 🙂 ważne żeby było zdrowiutkie..
Ale nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi..może to dziwnie zabrzmi..ale ja cały czas czułam że będzie malutka i mimo że wiem że będzie chłopiec to czuję ciągle inaczej..a tatuś jak mówi do brzuszka po imieniu to mi dziwnie i nie daje mi to spokoju..bardzo to dziwne..nigdy nie spodziewałam się że tak dziwnie mogę się czuć..skąd się to bierze nie wiem..Nie zrozumcie tego jakoś źle..ja kocham to dzieciątko nieważne czy to chłopiec czy też nie.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaa ja Cię rozumiem , ............ja sama byłam nastawiona na dziewczynkę syna już mam .....i kiedy zobaczyłam klejnoty Maxa byłam troszkę rozczarowana .............ale przeszło mi Ty też ochłoniesz spoko nie rób sobie żadnych wyrzutów wszystkie tu wiemy że kochasz maleństwo bez względu na płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa tak 2d widzialam myslama ze mialas 3d 😁
a jak cie meczy ta mysl to umow sie do innego gin na potwierdzenie nie zaszkodzi dodatkowe badanie 😁a ciebie uspokoi
mufak pewnie ze sie chalilysmy a teraz kolej na ciebie 😁 😁 dawaj tu swoje ciasteczko 😁

eeee a wiecie co z buziaczka i palibulka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool tyle że ja siedzę w Holandii i nie mam pojęcia gdzie tu można zrobić coś takiego..bo tu trochę inaczej jest..a prowadzi mnie nie ginekolog jak was a kobieta typu położna..są typowo dla kobiet w ciąży..a do ginekologa by pójść trzeba dostać skierowanie od normalnego lekarza..także trochę zachodu z tym jest 🤔
W poniedziałek mam wizytę z tą dziwną panią może znowu po obserwujemy dzieciątko i trochę mi przejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie chwile i bach 6 stron 😁
Anycool ale śliczny ten Twój brzusio 🙂

Kornelia , ja mam usg 4D za tydzień w czwartek. U mnie kosztuje to od 120 - 150 zł

Okaa nie martw się ja też byłam w 100% nastawiona na córeczke, a tu synek i tak się bardzo ciesze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...