Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Okaa, a Ty planujesz rodzić w domu? Bo w Holandii to podobno na porządku dziennym.

Moja znajoma mieszka w Holandii i własnie urodziła kilka dni temu. Jeszcze nie znam szczegółów odnośnie porodu, ale wiem, ze miał być w domu. A, urodziła 10 dni po terminie. Ja bym zwariowała czekając tyle dni.

A własnie, okaa, gdzie ty wogóle mieszkasz? Bo my planowalismy jechać do amsterdamu pod koniec kwietnia, ale niestety troche nam się pozmieniało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



a taki mam wózek o 🙂 co prawda nie o takim marzyłam ale darowanemu koniowi sie w zęby nie zagląda 🙂 ważne ze jest 3 funkcyjny z torbą koszem pod spodem wszystkimi moskitierami i nawet ma parasolkę :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka ja ponad dobry miesiąc dzień w dzień wcinam na śniadanie kanapki z pomidorem i nic więcej 😁 😁 😁
Sara no tak..tylko że moje nastawienie się dalej nie zmieniło mimo że już wszystko jasne że ma ogonek 😉
Ika ja nie planuję porodu w domu..za bardzo bym się obawiała..bo zawsze mogą wystąpić jakieś komplikacje..póki co to moja pierwsza "podróż w nieznane" tak więc wolę szpital gdzie na miejscu pomoc w razie czego.. 🙂
Ja nie mieszkam w pobliżu Amsterdamu..inna część Holandii..Ja mieszkam z tej strony bliżej Niemiec.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra stworki potworki idziemy na spacerek słoneczko jest ale cos zimnawo no ale coz odbierzemy tatusia z pracy i wracamy buziaki ciezaroweczki
a mufka no no ciasteczko z tego twojego facecika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
nadrobiłam zaległości,pooglądałam Waszych przystojniaków 😁
mój brzuszek od początku był nazywany Franusiem,a teraz czasem nazywają Franią,ale i tak dalej Franuś przeważa 😁
u mnie w końcu wychodzi słońce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka a co sobie będziemy żałowały ? kiedy samopoczucie nie zawsze jest fajne to chociaż tutaj niech będzie miło i sympatycznie , z resztą zawsze kiedy tu zaglądam poprawia mi sie humor , czasem nawet moje fochy przechodzą a mam zmienność nastrojów taką ,że czasem wściekam się sama na siebie za to że się wściekam bez powodu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyjechał brat coś robić z autem bo mamy kanał w garażu,więc razem z mężulkiem siedzą w garażu,a ja planuję w końcu wystawić mój brzuszek na słoneczko,które i tak co chwilkę zachodzi,więc trzeba korzystać póki nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baldachim musi byc, a ten szyfonowy jest ładniejszy, tylko chyba oprócz estetyki nie spełnia swojej funkcji jesli chodzi o to slońce, a ja mam bardzo słoneczne mieszkanie. Ale to tylko moje zdanie 🙂

Nie dostałam jeszcze tych próbek. Może jeszcze przyslą....chociaz kwiecien powoli zaczyna sie konczyc, a ja akurat na kwiecien chiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...