Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no Kasiu to jak to jest,że mam "troszkę" większy od Twojego???
moja dzidzia dziś się zlitowała nad mamusią i kopie po środku brzucha,znaczy nie kopie tylko się rozpycha 😁
dzwonili Ci znajomi co mieli kupić łóżeczko i kupili 🙂 🙂 🙂
no to o jedno z głowy mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaska no co brzusio sliczniutki 😁 i całkiem spory 😁 ja zaczelam sobie swoj mierzyc w obwodzie i przez tydzien zmalam o 8cm mąż sie smieje ze przepchnoł jelita pod żebra i znalazł sobie miejsce bez rozciągania z tym ze ja ostatnio stracilam na wadze 2kg co mnie troche martwi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka no nie wiem właśnie i cały czas mnie to nurtuje , że tak mało przybieracie na wadze a macie brzuszki godne podziwu 🙂 chyba coś ściemniacie z tymi kilogramami do przodu na swoją korzyść 🙂 😜 😠

ja tam uczciwie sie przyznaje ważę 65,200 a z tego co pamiętam to około listopada ważyłam w granicach 52 kilo z haczykiem 🙂 więc jak nic 12 kilo stuknęło przez te pół roczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

My po usg, Franolo Manolo jest cały i zdrowy waży 740 gram i ni cholery nie chciał sie pokazać, najładniejsze zdjecie mamy UCHA 🙂 zasłonił się rączką i tyle.

Wczoraj w nocy dostałam kolejnego krwotoku, nie mogłam sobie poradzić wiec rano nie poszłam do roboty tylko leżałam do góry brzuchem, głowa mnie do tej pory boli dlatego ide sie położyć. Na dworze zimno i brzydki a jutro podobno ma być 8 stopni, fuj.

Wiojojka: co to za wstręty nastrój??? czy ja mam tam sie do Ciebie pofatygować i skopać Ci Twój tyłeczek?? poza tym jakby Cię mąż nie chciał to b y lodów nie dawał hahahahah 😁 😁 😁: 😁 😁 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Kasiu podaję swoją prawdziwą wagę 😁
przed ciążą 48kg, na dany moment 58 kg 😁
ale przecież też jesteś w 25 tyg więc dziwne,że mamy aż taką różnicę w wielkości brzuszków 🤔 no ja chyba tej natury to nigdy nie zrozumiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
We wtorek mam wizytę, moja mama jest instrumentariuszką na oddziale laryngologi i mówi ze to pewnie pęknięte naczynk októre nie daje rady przy zmianie ciśnienia - mam się dowiedzieć czy mogę być znieczulana jakimś środkiem i jeżeli tak to mama mnie zabierze do siebie i zamkną mi to naczynko. Jazda jest straszna bo nie mogę dotknąć sie do nosa, a wiecie nos czyścić trzeba, zalega mi tam wszystko a ja nic z tym zrobić nie mogę - strasznie to irytujące i męczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulka biedactwo 😎 moze draze na pocieche 😁 kurcze nie fajnie z tym krowtokiem ale w ciazy sa czeste ☺️ ze mnie sie lało w niedziele wielkanocna ze zamiast przy stole to nad zlewem w lazience - na szczescie tylko ten jeden raz ale faktycznie wszystko zalezy od cisnienia i naszego samopoczucia wiec skarbie wypoczywaj i nie dlub w nosku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Bułka 😞 czym siem tam jak ci będą dłubać w tym nosku 🙂 strasznie to niefajnie

Malutka ja nawet nie próbuje zrozumieć natury 🙂 jest jak jest , może jeszcze tak przybiorę ,że sie będę kulać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka trzymaj się tam..
ale baby sobie zawsze dają radę i wierzę w Ciebie,bo jak ja dzisiaj prawie z łzami w oczach prosiłam auto żeby odpaliło i udało się mi z techniką to tym bardziej Tobie się uda z noskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Bułko pofatyguj się do mnie, nakop mi do dupy, a potem zjemy pudło lodów z bakaliami i bitą śmietaną, z pełnymi brzuchami wyłozymy się na balkonie i bedziemy buźki i brzuszki opalać, więc pofatyguj się jak będzie ładna pogoda (ponoć w sobotę i niedzielę ma być pięknie) 😜 a w ogóle wszystkie się pofatygujcie, zrobimy imprezę dla Grubasów 😜
współczuję ci tego nosa 😞
Kasia naprawdę masz wielki talent, bardo podobają mi się twoje dzieła, jesteś prawdziwą artystką 😉
Brzusio masz mały, chyba najmniejszy z Brzuchatek
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy któraś ma jakieś problemy z zębami albo dziąsłami?
bo mi się kruszą zęby i plomby wypadają,a jeśli chodzi o dziąsła to "odklejają" się od zębów i swędzą strasznie 🤨 i wiem,że z tym muszę do dentysty bo jutro mam wizytę u gin,ale on mi na to nic nie poradzi,a Wy macie coś z zębami???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka jesli chodzi o zeby to mi 1 blomba wypadla i ten zab w nocy poprawilam rozgryzajac go 🙂 nic przyjemnego gnaj do zebologa 😁 ja dzis bylam usunac szwy 😁 jesli chodzi o dziasla to dostalam taka masc TRASCODENT zmniejsza on objawy chorób przyzebia w tym krewawienie obrzek i bolesnosc dziasla 🙂 na mnie dziala rewelacyjnie koszt ok 20zł.
Wiojojka dziekuje Ci za odpowiedz 🙂 przeszlo mi chyba sie mala zle ulozyla 🙂
Palibulka kiedys mialam takie "nosowe " akcje to pogotowie do mnie przyjedzalo z takimi "tamponami" do nosa 🙂 moze warto sie w cos takiego wyposazyc?
Sara85 a Ty jutro kozo masz usg 4D 😜 albo 3D 😜 czekam na sprawozdanie z usg 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie boli nic w buzi tylko swędzi tak,że zaraz w ścianę przywalę szczenką 😁 a te dziąsła jakby się odrywają między zębami i wiem,że to efekt ciąży z zębami,ale nie wiem czy te dziąsła też bo fakt,krwawią przy myciu zębów,ale są raczej bialutkie a zaraz przy zębach czerwone i właśnie zaraz przy zębach jakby się odklejały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...