Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sabcia ja biorę prenatal,i nic mi o nim nie jest, dodatkowo biorę magnez na skurcze,bo tez miałam i lekarz powiedział,że dobrze,że kupiłam magnez.
co do pani aptekarki to prosiłam ją o coś ziołowego i naturalnego i spodziewałam się,że bez problemu coś poradzi bo pełno teraz jest leków,a tu proszę ze wszystkim był kłopot. 🤨
Sabcia ja miałam wesele 2-dniowe na prawie 100 osób i powiem Ci,że zmęczenie czułam dopiero po weselu,dałam radę,więc Ty pewnie też dasz radę 🙂
wysłałam Ci zaproszenie na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, anycool 🙂 a wydawałoby się że tylko albo przede wszystkim kobiety mają na tym punkcie hopla 🙂 Ja tam uważam, że waga i wygląd nie sa najważniejsze i zupełnie nie przeszkadza mi jak ktoś ma troszke za dużo albo za mało, ale podziwiam mojego męża za silną wolę i samozaparcie, bo wiem jak bardzo lubi jeść, z resztą tak jak ja, ale trzymał się twardo kiedy ja pozerałam przy nim różne pyszności (zołza ze mnie 🙂 , ale teraz on sie odwdzięcza i winko sobie popija wieczorkiem, a ja patrzę i pochłaniam sok z czarnej porzeczki, co by było pod kolor 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palibulka ..............mój mąż jest też ode mnie młodszy 4 lata 🙂 ja mam jeszcze syna z poprzedniego małżeństwa więc nie było mu łatwo 🙂 jak wiesz Michał nie był małym chłopcem , więc trzeba było ze strony Mojego Pawła wiele silnej woli żeby go oswoić do siebie 🙂 ale jest fajnie i w ogóle tej różnicy nie czuję tym bardziej ze ja jestem blisko 40 a nie 30 🙂 powiedz koleżance ze trzymam kciuki za nich i fasolinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka to daj znac jak tam bylo 😁 😁 ja przed ciaza sama prowadzilam taka gimnastyke a teraz mi sie nie chce samej ruszyc , ksiazke kupilam bo jest ciekawa i usystematyzowana czego ja nigdy z moimi notatkami nie mogłam zrobić 😎 ale polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Klaudia to już drugi dzień na plac zabaw upatrzyła sobie mój pęcherz 🤨a że mocno kopie to latam co chwilkę bo aż boli 😞
wczoraj poruszyła nóżkami w okolicach pęcherza ale strasznie nisko a główkę w tym samym momencie poczułam zaraz po piersiami więc duża już jest jak wyprostuje nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...