Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wlasnie siedze na allegro i ogladam ciuszki dla malego ale cudenka - kurcze juz niedlugo 😁 jest mnostwo takich drobiazgow o ktorych trzeba zaczac myslec bo od 7 miesiaca w kazdej chwili mozemy urodzic 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka ale fajnie! , ja tez namawiałam swoje koleżanki żeby pozachodziły w ciąże, ale żadna nie chciała... 😜
Sabcia trzymam kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z twoimi oczekiwaniami, a nawet lepiej 😉
Ja 3d nie bedę robić wcale, a chciałabym bardzo 😞, ale z kaską krucho a trzeba myśleć o innych rzeczach.
Jak tylko zrobię zdjęcie brzusia wkleję na forum
ide cos wszamać głodna jestem



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny macie jakiś domowy sposób na choróbsko? 😞 bo do mojego gardełka doszedł mi katar aż z zatok głowa boli i chyba mam gorączkę i taka słaba jestem,a nie chcę do lekarza bo znowu mi wypisze receptę a ja już nie chcę bo dużo chorowałam i już nawet antybiotyki brałam więc dużo tego było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dzidzia chyba jednak będzie miała charakterek po tatusiu-i jego złośliwość 😁 bo cały dzień bawi się w okolicach mojego pęcherza,a ma cały brzuch dla siebie,no ale co tam-podokuczać mamusi 😁 przy lżejszych ruchach to spoko ale czasem mam uczucie jakby ktoś szpilka po pęcherzu przejechał i to dokładnie wtedy kiedy mała się rusza...cały tatuś 😁tyle,że tatuś znowu upatrzył sobie mój pępek bo wystaje mi z 1,5cm od brzucha i bawi się pępkiem co mnie wkurza strasznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...