Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczęta.. 🙂
Ale weekendowo forum nasze ucichło..aż to jakieś dziwne..nie podobne do naszego forum 😁 😁 😁
Za oknem prześliczne słoneczko..aż żyć się chce..
Śniły mi się dziś paskudne robaki które były wszędzie.. 🤢 noo i coś bardzo głupiego..że będąc w ciąży(już pod koniec)paliłam papierosy 😮 Na szczęście to tylko sen;p
Miłego dzionka wam kochane życzę.. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewuszki 🙂 Dawno nic nie pisałam, ale przyznam, że często Was podglądam i czytam o czy piszecie. Bardzo mi przykro, że Malutkiej tak się życie układa, miejmy nadzieję, że jak na świecie pojawi się dziecko to w tym związku znajdzie się więcej miłości i szacunku do siebie nawzajem - w końcu mówi się, że dziecko to OWOC Miłości. Życzę tego z całego serca 🙂
Wczoraj byliśmy pierwszy raz na Naszej działeczce i jadłam grilla pierwszego w tym roku, był pycha 🤪
A dziś siedzę w domku i zaczynam się stresować, po prawie 9-ciu latach związku bierzemy Ślub, upragniona data prawie nastała, bo to już w następną sobotę. Więc za tydzień będę już Mężatką... JUPIIII 😁 Trzymajcie kciuki by wszystko było po Naszej myśli. Pozdrawiam
Miłego Dnia Życzymy z dzidzią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko ciężarówki, ale pusto
u mnie też śliczna pogoda, choć teraz pojawiły się chmurki, ale i tak po obiadku na spacerek 🙂
Sabcia na pewno wszystko będzie dobrze 🙂 zazdroszczę tych przygotowań, oprawy i pięknego dnia, który masz przed sobą 🙂
ja dzisiaj będąc dobrą żona upiekłam ciasto 🙂 tylko ciekawe kto tyle ciasta zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, na pewno będzie super, ja swój ślub uważam, za jeden z najpiękniejszych dni mojego życia 🙂

Ja już jestem po długaśnym spacerku. A w piekarniku piecze się pyszna zapiekanka z mięsem mielonym i makaronikiem . Mniam 🙂 Ulubione danie mojego męża, taka dobra żona jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny!!!
Muszę się Wam pochwalić bo od wczoraj wiem, że urodzi Nam się SYNEK !!!
Borykamy się teraz z wyborem imienia bo mieliśmy przygotowane dla dziewczynki 🙂
Jeśli chodzi o moje zdrowie to nabawiłam się niewielkiej anemii i dostałam żelazo do picia. Poza tym wszystko z Nami ok. Maleństwo waży już 500g i jest bardzo ruchliwe.
Cieszymy się bardzo i pozdrawiamy Was serdecznie.
Malutka życzę Ci aby przyszłość przyniosła więcej słonecznych chwil i trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie kłopotków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki drogie, ja weekend spędziłam w kuchni gotując dla całej wygłodniałej rodzinki... a dziś na deser mój tato zakupił całą furę przepysznych truskawek i zrobiliśmy do tego bitą śmietanę. mniamuśno mmm.... draże mogą się schowac 😉 😁 pozdrowienia słoneczne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo tu jest prześliczny zestaw:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.amko.com.pl/dane/small/7461b3c15af54cd990658a0f658a2c3f.jpg&imgrefurl=http://www.amko.com.pl/meble-sauthon-2010-cat-825.aspx&usg=__T9E85PwuO60XzJn5PNxfkIi4q5A=&h=181&w=168&sz=26&hl=pl&start=118&um=1&itbs=1&tbnid=r2AfojzJ4b5stM:&tbnh=101&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3Dkomoda%2Bz%2Bprzewijakiem%26start%3D100%26um%3D1%26hl%3Dpl%26safe%3Dactive%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1

nic, teraz ja lecę na przedwieczorny spacerek, pa draże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziołszeczki,
widzę że wszystkie Brzuchatki korzystają z pięknej pogody, bo forum puste 🙂 i bardzo dobrze, korzystajmy ze świeżego powietrza ile się da. bo później juz cięzko będzie nam spacerowac jak będziemy miały ogromne brzuchy 😉 leżak na balkon i w ten sposób będziemy łapać śweże powietrze 🙂 😜
Buziaczka świetny masz ten Brzuszek 😉
p.s. jutro draże wysyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny 🙂
No widzisz Wiojojka takie pustki na forum, a jak jak ja nie będe miała czasu to znowu zaszaleją i wyskrobią z 50 stron.
Mufka fajna ta komoda. 🙂
Buziaczka super brzuszek i jaki duuuży , chyba z przejedzenia tymi drażami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Ja dziś cały dzień spędziłam na naszym jeziorem ...............ale było cudnie 🙂

opaliłam sobie buziaka i dekolt 🙂

miłego wieczora i do jutra , ide zjeść i spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...