Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malutka najlepszy syrop z cebuli, polecam, mi zawsze pomaga. Kroisz cebulę nawet dwie w talarki, wrzucasz do słoika zasypujesz cukrem i czekasz kilka godzin. Z tej mieszanki zrobi ci się syrop, ja pije prosto ze słoika. dobrze żeby słoik stał w chłodnym miejscu np, na parapecie, albo w lodówce i popijam sobie kilka razy w ciągu dnia małe łyczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tu pustki...
kobitki przeżyłam dwie z najcięższych nocy podczas choroby a teraz mam nadzieję,że już tylko lepiej będzie...
rączka czerwona,na szczęście tak ją wymoczyłam,że nie ma bąbli,ale boli,cała dłoń z góry 🤨
byłam w aptece i dostałam jakieś ziółka do picia i z tego mam sobie zrobić inhalację,w ogóle jakaś pani dziwna była bo powiedziała jak mnie zobaczyła,że mam iść do lekarza a ja jej na to,że chce tylko coś na katar i gardło,a te emskie to podobno tylko do picia i że nie moge i cokolwiek bym nie wymyśliła to nie wolno,no to dała mi te ziółka i zobaczymy...gardło leczę herbatą z miodem,a do nosa psikam wodą morską,która mi została z poprzedniego razu...no nie czuję się najlepiej,ale mam nadzieję,że już najgorsze za mną,bo męczy mnie od niedzieli wieczorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka stworki potworki 😁
w poznaniu znow piekny dzionek i chyba na spacerek poprłzne 😁
kornelia chyba dawno nikt ci slicznego pupala nie skopał kocham cie brzucholku jak mozesz takie rzeczy pisac no wiesz 😞
sabcia skurcze lapia bo mozesz meic za mało magnezu lub innych witamin - kup sobie - falvit mama -tam jest wszystkie suplementy co potrzeba 😁
malutka to cyhba trafiłas na jakąc farmaceutke z przypadku 😁 albo idz do jakiegos sklepu zielarskiego tam tez sa rozne kropelki i specyfiki a dla nas lepiej bo sa naturalne bez chemicznych upiekniaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool biorę witaminy dla kobiet w ciąży od samego początku i wydaje mi się, że w składzie jest już sporo tego, nie jestem zbytnio na to żeby zmieniać, ale pomyślę o tym magnezie. Dziewczynki mnie nie mogą tak boleć nogi, bo nastawiłam się na SUPER zabawę w sobotę, w końcu mam Własne Wesele 😁, już mi nogi chodzą na samą myśl o tańcach 😁 Pozdrawiam ze słonecznej Bydgoszczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka, emskich pić w ciązy nie można, to fakt, ale inhalować podobno jak najbardziej. Poniekąd farmaceutka miała rację, może lepiej pójśc do lekarza. Przecież nie musi od razu przepisać ci antybiotyki, a przynajmniej zbada czy to tylko przeziębienie, czy coś poważniejszego.

U mnie 5,5 kg do przodu 🙂 i piękna pogoda za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara u Nas 8kg na plusie..trochę to przeraża bo gdzie tam koniec hehehe 😁 😁 😁
Sabcia gratuluję i udanej zabawy życzę..by skurcze odpuściły..w końcu to twój ważny dzień..no i czekamy zapewne wszystkie na jakaś fotkę już po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia a co bierzesz ??? sprawdz sklad suplementow jezeli jest w nim magnez to musisz zapytac lekarza jaka dodac do tego dodatkowa dawke ... bo za duzo magnezu tez nie jest dobrze

jak ja bym chciala mie 5kg na plusie ale niestety troche sie rozpaskudzilam w ciazy i mamy 8kg (tyle bylo 2 tyg temu) a teraz nie mam pojecia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...