Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,

W Warszawie pochmurno ale ciepło, ja padam bo pół nocy nie mogłam spać =- chyba sie położe. Jeżeli chodzi o siarę to takowej nie posiadam 😉

aa i nie ma co sie denerwować na brak odpowiedzi - często to się zdarza ale nie jest to zamierzone tylko czasem wypada z głowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chyba już Cię nie ma na forum, więc pytam ogólnie dziewczyny, gdzie Wy czujecie Wasze maleństwa?? Są już ułożone czy fikają raz tu raz tam?? Bo ja mam ostatnio problem ze spaniem, nie mogę przekręcić się na prawy bok, bo dzidzia ma tam główkę i na razie z tego co czuję to nie ma zamiaru zmieniać pozycji, jest to tzw. ułożenie miednicowe. Lekarz powiedział, że jak tak będzie w późniejszym czasie to będę musiała stawać na głowie, by zmobilizować córcię by się przekręciła.
A jak u Was z tym wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia mój Max niestety jeszcze fika na wszystkie strony , pytałam lekarza czy to normalne czy powinien już być ładnie ułożony ? dostałam odpowiedz ,że do 32 tygodnia jeśli dziecko ma miejsce to jest czas na ułożenie poprawne więc sie nie martwię 🙂 miejsca ma dość więc niech sobie jeszcze fika 🙂

jesli chodzi o siarę to nie posiadam na chwilę obecną ............choć pewnie będę tu wyrodną mamusią , która nie zamierza karmić piersią ...........od razu przechodzimy na butelkę , dlatego brak siary ni jak mnie nie martwi , pewnie mnie teraz któraś wyklnie 🙂 🙂 🙂 co robić pracować trzeba , a tryb życia nie jak mi nie pozwoli na uwiązanie się z dzieckiem u cycka....Dzięki Bogu mój pierwszy syn też wychowany na butelce 18 lat skończył i chłop z niego jak dąb co miałyście okazję zobaczyc na fotce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To niech sobie fikają te Nasze Cuda. A jak się Wam śpi? Bo ja mam bezsenne noce, nie mogę znaleźć sobie dobrej pozycji, suszy mnie ciągle jakbym na kacu chodziła, wciąż brakuje mi powietrza, choć śpimy przy otwartym oknie.
I mam jeszcze jedno co mnie męczy, pieczenie brzucha pod piersiami, wiem, że tam jeszcze nie ma dziecka, a mnie to boli 😞 We wtorek idę na kontrolę to się zapytam, a czy któraś z Was ma też coś takiego??

Kasia38, wiele kobiet decyduję się na nie karmienie piersią, ale nie wiem czy wiesz, że takie dzieciaczki częściej chorują?? Powinno się chociaż pierwsze 2 tygodnie pokarmić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia kochanie wychowałam już dziecko jedno , i uwierz mi nigdy mi nie chorował i dzieki bogu 18 lat żyje zdrowy jak byk 🙂 znam równiez całą furę dzieci karmionych piersią które chorują i są alergikami i mają różne dolegliwości dlatego też nie jestem wariującą mamą , która trzyma sie mody , przymusu pielęgniarek lub innych przepowiedni............co ma być to będzie 🙂 🙂

A pieczenie pod piersiami kochanie to zgaga............unikaj smażonych potraw, kwasnych i słodyczy pomaga na to RENI i możez bezpiecznie w ciązy je brać sama biore po konsultacji z lekarzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda chwila z dzieckiem jest piękna............nie zależnie od wszystkiego , i wszystkich , od poglądów na życie itp.....

jeśli chodzi o czekanie na maluszka to ja nie miałam złudzeń ze się już drugiego nie doczekam jednak po 18 latach mam swój cud 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty już masz doświadczenie z poprzednim dzieckiem, dla mnie to pierwsze I NA PEWNO NIE OSTATNIE dziecko.
W rodzinie i mojej i mojego męża też to pierwszy potomek, Nasze rodzeństwo nie chcą mieć dzieci, to wyobraź sobie jak dziadkowie czekają na wnuczkę 😁
Są MEGA szczęśliwi, że będą dziadkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia powiem ci tak ja jestem jedynaczką i mam jednego syna (na razie ) więc moi rodzice przez 18 lat mieli kompletnego fioła na punkcie Michała teraz kiedy jestem w ciąży po tylu latach po raz drugi moja mama podchodzi do niej spokojnie ale z radością natomiast mój tata zgłupiał kompletnie 🙂 traktuje mnie jak dziewczynkę , wydzwania po kilka razy dziennie , nosi owoce soki , po prostu szał ...... 🙂 🙂 🙂 więc Twoim nie dziwię sie ani troszke że są przeszczęśliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 czy to zdjęcie które Ty masz to jest z 3D?? Bardzo wyraźnie widać buźkę na nim, moja córeczka nie chciała się tak pokazać ostatnio, ale niedługo mamy umówioną wizytę na 3D/4D i mam nadzieję, że też będę mieć tak wyraźne fotki, no i do tego dostaniemy 1 godzinny film z maleństwem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Widzę że u Was nie ma nic takiego..Mnie interesowała odpowiedz gdyż moje sutki wydzielają siare i to w sporej ilości..zauważyłam na koszulce nocnej..a wydawało mi się to zbyt szybkie..
Sabcia co do ułożenia dzieciaczka to u mnie też fika w różne strony..a noce są przespane.. 🙂
Życzę Wam miłego dnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia tak to 4d, niestety tylko jedno Max tak sie wiercił ,że ledwo takie dało radę zrobić ale fakt wyszło superowo , ryczałam w domu po tej wizycie i nie mogłam sie na niego napatrzeć 🙂

Michał szaleje z radości całe życie chciał mieć rodzeństwo , lekko był rozczarowany ,że to braciszek bo chciał siostrzyczkę , ale chodzi z nami na każdą wizytę , robi album małemu , nawet do szkoły nosi zdjęcia i pokazuje kumplom 🙂 🙂 a musze ci powiedzieć , że koledzy też mnie dokarmiają .............lodami , ciastkami , batonikami 🙂 🙂 🙂 nawet głosowanie robili jakie łóżeczko mamy kupić 🙂 wesoło mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie jak tak się wszyscy angażują dookoła, u Nas też jest miło i wesoło, każdy dba jak tylko może. Telefony to fakt, ciągle pytają jak się czujemy:-) Ale to miłe.
Śmieje się, że teraz korzystajmy, póki pytają o Nas i jak Nam dają komentarze typu "ciążą Ci służy", "ładnie wyglądasz", bo za trzy miesiące, będą zaglądać do wózka i o Nas zapomną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zniknęłam na chwilę a tu tyle stron 🙂 mała na razie chyba leży sobie boczkiem i chyba jeszcze ma czas na fikanie koziołków, u nas niby to pierwsza ciążą w rodzinie, ale nikt się nie interesuje, każdy ma przecież swoje ważniejsze problemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franolo też kopie gdzie chce, czasem tak mocno że w gardle go czuje 😉

Kasi: zgadzam sie z Tobą jeżeli chodzi o karmienie, każda z nas ma wybór lub też sytuacją ją do tego zmusza aby piersią nie karmić, niestety przez tą nagonkę dotyczącą karmienia piersią wiele kobiet cierpi na depresję - sama takową znam, nie miała pokarmu i padło jej na głowę że jest niedobrą matką - oczywiście teraz już się z tego śmieje ale bidulka przeszła swoje a to wszystko przez to pierdzielenie jaka to pierś jest jedyna i niezawodna. Ja bym chciała karmić piersią ale mam nadzieje ze jeżeli mi się nie uda nie zostanę potępiona. Niektóre matki są potworne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej obiboki 😉
mnie mała wczoraj tak kopała, że myślałam, że ma stado nóżek i rączek jak jakaś ośmiorniczka 😉
😁

uff... ale miałam dziś awanturę z moim mężem drogim, faceci to naprawdę są zaślepieni w pewnych sprawach i trzeba im kawę na ławę wywalać prosto z mostu. Na szczęście już się pogodziliśmy i jest cud miód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy 🙂 grzecznie sie meldujemy 🙂
co do karmienia to fakt wszystko zalezy od indywidualnego podejscia ja mam nadzieje karmic piersia ale jakiec pół roku nie wiecej, no chyba ze wczesniej moje cycuszki zaniemoga 😎
a siara moze pojawic sie juz na poczatku 3 trymestrru 🙂

co do spania to jest to koszmar ale nie spowodowany wybrykami malego (ostatnio sie uspokoił i nie budzi mnie w nocy), tylko bólem moich plecow 😠 😠 koszmar nie ma pozycji w ktorej mnie nie bolą 😞 ☺️ 🤢

a po za tym w poznaniu sliczna pogoda sie zrobiła a Maksiu dokazuje w brzuszku jak zwylke upodobał sobie prawe podżebrze i kopie w nie na całego 😎
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mnie też Łucja najbardziej kopie po prawej stronie i to od początku, ciekawe co tam akurat ma...rączki, nóżki czy pupkę... no a co do kręgosłupa to też mnie boli, ale w zasadzie to jakby mięśnie koło niego - tak pod łopatkami i szczególnie gdy siedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...