Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juhu, tez nas zapisałam na szkołę rodzenia, startujemy za tydzień we wtorek. Mój mąż już się nie mógł doczekać i ciągle wypytywał kiedy ta szkoła rodzenia, no to nas wreszcie zapisałam 😉 😁 ciekawe jak tam będzie.
A Łusia mi skacze po brzuchu dziś, salę gimnastyczną sobie chyba urządziła w moim brzuszku.

Palibulka gratuluję dobrych wyników cukrowych, ja dziś odbieram wyniki i aż drżę co to będzie, bo jestem w "grupie ryzyka" - mój tato ma problemy z cukrem i jego siostra też ma cukrzycę.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziabączki
Mufka wszystkiegi naj od naszej trojeczki 😁 😁
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/b500d65f.gif[/IMG][/URL]
wojojka witaj w klubie u nas tez od rana kosza trawe Pan sie chyba zaciął bo jak dlugo mozna kosic trawnik a on o 7:00 piłuje 😠 😠 a ja jak ty po nieprzespanej nocce... 😞
Ika w koncu cie mozna zobaczyc - superowo 😁 😁
bulka super ze wyniki ok ja mialam sie dzis wybrac ale jeszcze dzis i jutro nie bede chodzic po miescie , postanowilam troche przystopowac i wybiore sie w czwartek na glukoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka ...........zdrowia , zdrowia i jeszcze raz PIENIĘDZY ............ 🙂 🙂 🙂 a od Maxymilianka daruję Tobie kawałek wiosny zza mojego okna 🙂 🙂




Cześć dziewczynki .................miłego wtorku choć za oknem niemiło 😞 i oby lepszego humoru niż mój .... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka, chyba mam po prostu doła , upłakałam się jak małe dziecko 😞 w ogóle mi dziś źle i wszystko jest do dupy 😞

chyba mi brakuje towarzystwa i bardzo sie stęskniłam za starszym synem 😞 wyjechał na praktykę 😞 a mamunia tęskni 😞 mąż lata ciągle w interesach , za oknem syf... tylko Maxiu mi został 🙂
i jeszcze męczy mnie zgaga okrutna 😞 i cały świat jest przeciwko mnie i takie tam inne złe rzeczy i nic dobrego się nie dzieje 😞 i o....

i obiadu dziś nie będzie .........bo nie i już , i nie zrobie prania bo nie , i tak będę siedziała i będę narzekać O !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, za oknem nie syf, tylko piękne magnolie 🙂 za które dziękuję bardzo. W ogóle kochane jesteście, tyle pięknych życzeń od Was dostałam 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN

Lilia rozkwita, róża opada,
Piękny tulipan listeczki rozkłada.
A ja Ci składam szczere życzenia:
Życzę Ci szczęścia i powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
U nas za oknem pogoda też nie za rewelacyjna..choć to Hiszpania..
Mufka wszystkiego co najlepsze dla ciebie i twojego maleństwa.. 🙂 😘
Sara trzymaj się i dbaj o siebie..dobrze że wszystko się szczęśliwie zakończyło..życzę wam wszystkiego dobrego.. 🙂
Kurcze wy tu piszecie o różnych badaniach..a u mnie nic prócz krwi i moczu.. 🤨
Muszę się wam pochwalić że zrobiłyśmy wczoraj z mamą szał zakupów dla maluszka 🙂 🙂 🙂 jestem z tego powodu bardzoo zadowolona 😁
Kobiety jak stoicie z wagą..??
Pozdrówka.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławiu rano leje a po 11 już sucho i słonecznie 🙂 Wczoraj i dziś tak samo- poryta pogoda 🙂

A ja bym non stop coś jadła ech... dziś ryż z kurczakiem curry i pomidorki :P smażyłam rano, żeby mieć do pracy, bo dziś kończę o 20 dopiero :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja przez tą niezdecydowaną pogodę też mam niezbyt dobry humor,ale dzisiaj akurat mam lepszy niż wczoraj (wczoraj rano było tak ładnie,że zrobiłam pranie i jak już je wywiesiłam na podwórku to 5minut później padało,a jak zniosłam do domu i powiesiłam to na podwórku znowu było słońce) a dzisiaj to mąż chodził przed pracą,przytulał,mówił,że się mu podobam,że słodka śpię itd...miłe to było,ale ciekawe co się pod tym zachowaniem kryje 😁 😁

GŁOWA DO GÓRY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaa ja to z wagą bardziej leżę niż stoję mam jakieś 17 kg więcej 65 w tej chwili a było ok 48 😞 lekarz mówi ,że jest ok 🙂 cwaniak to nie on ma tyle do przodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...