Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Malutka za to moje chłopaki sobie powyjeżdżali a ja siedze jak ta dupa na weselu sama 😞 i wyję bo mi tu smutno okropnie 😞 mam dzis dzień pod tytułem "nikt mnie nie kocha ".............ech i w ogóle jestem stara i gruba i ciężka i nie moge oddychać i TA CHOLERNA ZGAGA 😞 BUUUUUU

I PRACA MI NIE IDZIE ROBIE PROJEKT DLA TAKIEJ UPIERDLIWEJ PANNY MŁODEJ ,ŻE JA BYM JĄ ZOSTAWIŁA JESZCZE PRZED ŚLUBEM JEST WREDNA I STRASZNIE PANIUSIOWATA 😞 ech.........biedny chłopak 😞 ciągle muszę nanosić poprawki bo to nagle zmienia kwiaty a to kolor nie taki a to trawka za zielona a wstążeczki za cienkie a to za grube a to za białe a tamto za pomarańczowe a złote jest za mało złote SZAŁU DOSTANE Z KOBITKĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój też poszedł do pracy,a całe rano go nie było,bo gdzieś pojechał, a potem jak przyjechał to był przy robotnikach co nam tynkują i ze mną się widział przelotem tylko,więc też nie miałam go za dużo...
no i znowu się go nie mogę doczekać aż wieczorem wróci...
A kiedy Twoi mężczyźni wracają Kasiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂
u mnie pogoda fajna, spacerowałam przez 3 godziny!!! warzywka świeże kupiłam, kapustę i makaron, dzisiaj łazanki 🙂 Jeju ile Mam z brzuszkami spaceruje, gdzie się nie obróciłam tam Pani z brzuszkiem, wyż demograficzny na maksa! i koleżanki takie co już z wózkami chodzą 😉 zaglądam do tych wózeczków i się zachwycam 🙂 już chcę mojego Wojcieszka! Dobrze czasem popytać o rady takich młodych mamuś, one chętnie służą pomocą 🙂
no i ledwo do domu weszłam, znów poczułam ten wstrętny ból zatok 😠
Kasia38 uśmiech plisssss 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek ja ci sie pośmieje 🙂 🤢 😉 ale wiesz co mnie dziwi ,że wcale nie mam dużego brzuszka wychodzi na to ,że po prostu nabrałam masy na całym ciele..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasi a mędź ile wlezie - o to właśnie chodzi 🙂 kurde jakaś wiosenna deprecha nas ogarnia chyba 😞 😞

U mnie ładna pogoda ale pewnie później bedzie burza - to okurat lubie 😉

Miałam dobry humor ale sie popsuł - tak mnie wkur.... Remek że mam ochote wyjść i nigdy nie wrócić! a jeżeli chodzi o wagę to pozwólcie że nie będę brała udziału w tej dyskusji bo niestety nie mam ochoty się dobijać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka dobij sie razem ze mną 🙂 we dwie będzie raźniej , mnie dziś moja waga nie jest w stanie już dobić , a pociesz sie ze mojej 17-nasto kilowej większości chyba nie przebijesz więc spoko kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się czuję jak przed okresem identyczna nerwica i wszystko na NIE !!! 😞

A WIECIE DLACZEGO KOBIETA PRZED ORESEM GOTUJE ZUPĘ W TRZECH GARNKACH???
BO TAK !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka .............więc jesteśmy obie Grubaśne i niech no kto nam podskoczy !!! od razu w michę dostanie ja tam dziś wyrywna jestem to mogę komuś sprzedać strzała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo uprzejmie proszę :
gotujecie kapustę, do miękkości, może być z kminkiem jak lubicie. jak się ugotuje to odcedzacie ją z wody i jak już ostygnie mozna ją trochę poszatkowac nożem,
boczek z cebulką podsmażacie na patelni, wrzucacie do kapusty razem z tym tłuszczykiem z patelni, bo dzięki niemu łazanki mają taki zajebisty zapach i smak. ugotowany makaron(polecam makaron łazanki lubella) wrzucacie do gara, solicie, pieprzycie, dodajecie magii, mieszacie wszystko, gotowe!
Bułeczko kachana, kochana po ciąży będziesz się z tego smiać ze tak urosłaś w ciąży, 🙂, pamietasz, umawiałysmy się na wspólne katowanie po ciąży ćwiczeniami i głodówką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiojojka ......................juz sobie skopiowałam 🙂 a moje 65 kilo też pochodzi z przed dwóch tygodni z ostatniej wizyty więc teraz pewnie jestem z Bułeczką w jednej parze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...